Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Ruch kibicowsko

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Kiju wiesz nie o to mi do konca chodzilo... sam powiedziales ze Wasi dostali bo walczyli... u nas nie wszyscy... ale zreszta nie wazne...

Zostaw komentarz:

• biotronic
    odpowiedział(a)
    hehe. Stracilismy z emsem 2 litry coli, zeby szybciej biegac po zeraniu

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    Kiju chyba nie do konca wiesz o co chodzi jak bylo na stadionie itd wiec raczej nie pisz w tym temacie :P
    Chodzi mi o to ze jak są sukcesy to pojawiaja sie przypadkowi ludzie,ktorzy przy pierwszych niepowodzeniach zaczynaja flugac i wszystko im sie nie podoba.To zgredy,są wszedzie tam gdzie jest sukces,pierwsi odchodzą w razie niepowodzenia.
    Nie byłem u was na meczu z Ruchem to fakt,po prostu takie rzeczy sie dzieja i tyle czy to jest Legia,Wisła i Widzew.U nas najwięcej takich osób siedzi na krytej , pojawili sie tez na meczu z Wami...to ich pokazał anal+ jak wychodzili

Niepotrzebnie sie wpisalem w tym temacie ale o ile sie nie myle to byłem wtedy "wcięty" 8- ....

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Kiju chyba nie do konca wiesz o co chodzi jak bylo na stadionie itd wiec raczej nie pisz w tym temacie :P

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    heh, żałuję, że usunąłem swojego posta z komentarzem, bo od razu pojawiły się symptomy niezrozumienia ze strony osób postronnych, ktore nie były na meczu. Ja akurat na Boruca nic nie słyszałem, a raczej odwrotnie Była grupka osób, które w 92. minucie chciały wyjść, ale na szczęście zatrzymały się i poczekały do końca. A kto walczył, dostał szczególne podziękowania po meczu (Sagan).

Zostaw komentarz:

• Walek_C.Z.K
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiju
    Zamieszczone przez Jawor_CDR
    mnie osobiscie wkurzaly okrzyki typu: 'Legia grac kur...a mac', 'sprzedawczyki', albo teksty w stylu 'Boruc, ile wam zaplacili, posc jeszcze czwarta' itp, itd. Kurcze, to wygladalo jak by Legia kazdy mecz dostawala w plecy ze 3:0. Nie rozumiem takich osob. I gdzie tu zasada "z druzyna na dobre i na zle"?
    Jak my dostalismy od was na ostatnim meczu w dupe to podziekowalismy piłkarzom brawami,bo wiedzielismy ze dali z siebie wszystko.

Wydaje mie sie ze jestescie troche rozpuszczeni sukcesami...
    Pilnuj raczej swoich kibiców, żeby nie wychodzili w połowie meczu ze stadionu, gdy Wasza drużyna przegrywa (vide Widzew-Legia 1:3) a nie martw się o to czy my jesteśmy rozpuszczeni sukcesami!
    Zapewne twierdzisz ze Ci najwierniejsi zostali do końca, a wyszły tylko jednostki, u nas też podobnie, bo po zakończeniu meczu cała Żyleta odśpiewała "Czy wygrywasz czy nie...." i pożegnała piłkarzy brawami,a do tego nikt nie wyszedł przed koncowym gwizdkiem!

Zostaw komentarz:

• Jawor_CDR
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiju
    Jak my dostalismy od was na ostatnim meczu w dupe to podziekowalismy piłkarzom brawami,bo wiedzielismy ze dali z siebie wszystko.

Nie zrozumiales mnie. Ja nie pisalem o wszystkich tylko o kilku osobach ktore akurat staly najblizej mnie. Po meczu z Ruchem pilkarze rowniez zostali pozegnani brawami oraz odspiewalismy im 'Mistrzem Polski Jest Legia'

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jawor_CDR
    mnie osobiscie wkurzaly okrzyki typu: 'Legia grac kur...a mac', 'sprzedawczyki', albo teksty w stylu 'Boruc, ile wam zaplacili, posc jeszcze czwarta' itp, itd. Kurcze, to wygladalo jak by Legia kazdy mecz dostawala w plecy ze 3:0. Nie rozumiem takich osob. I gdzie tu zasada "z druzyna na dobre i na zle"?

Zostaw komentarz:

• Jawor_CDR
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    loos, szkoda ze nie moglem zrobic nic wiecej :/

ja mialem troche inne przezycia po meczu, jechalem wesolym 509 (ale bez przegiec) na Expresowa zeby przesiasc sie do Legionowa, a tu chrup psy ... scenariusz dalszy znany chyba kazdemu

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    aha jeszcze przypomnialo mi sie pare spraw :P

Po pierwsze i na wazniejsze:
    Chcialbym podziekowac Woytkowi i Emsowi za pomoc i przeprosci za zawracanie glowy :+:

po drugie juz po meczu i po spotkaniu czekalem z C_zarym na przystanku a tam podbija do mnie jakis maly dzieciak 7-9 lat i wali tekst
    "Przepraszam czy moglbys mi dac jeden szalik bo masz dwa". My dwaj w szoku ale odpowiadamy ze nie ze to pamiatki ze na nie polowalismy itp. dobra dzieciak odszedl ale za chwile wraca i znow "no ale co by Ci szkodzilo i jeden dac ... blablabla" ale znow odpowiedz negatywna. A teraz najlepsze powraca to nas po raz 3 i tym razem ma w reku pilke kolegi (ktory caly czas siedzi na lawce) i podaja ja nam z txtem "Oto pilka mojego kolegi kurwy popatrzcie na nia" a tam napisane 13.polonia i imie i nazwiska typa... my "eeeeeeeeeeeeeeeee" a smarkacz caly za dowolony odchodzi...

Zostaw komentarz:

• E_L_K_T_R_Y_K
    odpowiedział(a)
    zeby cos usłyszec nie zawsze trzeba podsłuchiwac

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ...
    Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)

Który to '8 ?

Zostaw komentarz:

• Fester
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Adis
    Zamieszczone przez E_L_K_T_R_Y_K
    oni mówili o zylecie ?
    Tak...

nie podsluchuj to nie bedziesz glupich plotek rozsiewal......

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X