Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Ruch kibicowsko

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia-Ruch kibicowsko

wpisujcie swoje przemyślenia.
    Ruchu chyba ok. 140(?), ale dokładnie nie liczyłem
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

heh. meczyk taki sobie. wynik nie zadawalający. trycuba przypominała raczej plaże jak ktos to zauważył. pirotechnika by dała lepszy efekt gdyby pora inna była a nie godzina 16. obrona do dupy , zresztą tylko saganowski i kielbowicz chyba "coś" biegali. jak na zakończenie sezony w warszawie dla mnei lipa straszna jeżeli chodzi o piłkarzy ( chociaż doping tez mógł być lepszy ale przy tej temperaturze nawet fajka sie nie chcialo palić) . :/

Komentarz

Ruch się dobrze zaprezentował. Dużo flag, transparenty tworzące napis "Ultras Ruch", balony, flagi nakijach i... coś jeszcze, dokładnie nie śledziłem. Z naszej strony doping całkim dobry, ale bez fajerwerków (lepszy był w autobusie 520 w stronę Wawra, kto jechał ten wie), jakaś pirotechnika, race. Były chyba 2 czy 3 flagi na sztycach. Nie było transparentów.
      Ogólnie mecz na trybunach bez historii.
      Legia
      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

A dokładniej rzecz biorąc prezentujemy :
        na oko 100 rzymskich ogni ( innych nich zawsze )
        2 mniejsze sektorówki w asyście 30 rac.
        świece dymne w barwach
        około 10 dużych fontann, i dużo małych w asyście świec dymnych
        kilka dużych flag na sztycach

Komentarz

ruch w około 100 średniej ekipy, dobra prezentacja ale bez piro, doping tylko po bramkach, nas 8500, kilkanaście dobrych flag na sztycach, sektorówki, race (około 30), rzymskie ognie, dużo świec dymnych, konfetti, troche serpentyn i niezły doping

LEGIA RUCHA RUCHA

Komentarz

wg mnie był to najgorszy mecz sezonu
            (L)

Komentarz

dlaczego przed konczem meczu fany zostały zdjęte ?

Komentarz

Zamieszczone przez E_L_K_T_R_Y_K
                wg mnie był to najgorszy mecz sezonu
                Pod jakim względem ?? :/

Komentarz

Zamieszczone przez Krzpac
                  Eeee???
                  W 92. minucie został zdjęty jakiś transparent, który wisiał na krytej (nie wiem co tam było napisane).
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================

Komentarz

Doping jak dla mnie był dobry tylko po bramkach,ogólnie pod tym względem było cienko :/ Oprawa była nienajgorsza,ale w tą pogodę niewiele było widać. Z krytej te wulkany były ledwo widoczne.W ramach akcji Pełny Stadion przyprowadziłem na mecz dwóch kolegów.Podobało im się,dopingowali tak głośno jak ja
                    Ruch zaprezentował się ciekawie.Raczej mnie nie zawiedli.
                    Nie wiem jak Wy,ale ja się czułem jak by to w ogóle nie był mecz ligowy.Emocje były jakieś takie stłumione,atmosfera słaba.Jeden z gorszych meczów na jakim byłem kiedykolwiek
                    Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                      Zamieszczone przez Krzpac
                      Eeee???
                      W 92. minucie został zdjęty jakiś transparent, który wisiał na krytej (nie wiem co tam było napisane).
                      Nie przesadzaj, jak był końcowy gwizdek, to wisiała juz tylko flaga Turyści'97. Resztę zdjęli. W ogóle dzisiaj układ flaf był jakiś dziwny. Na głównym płocie (tzn przed Żyletą) były flagi Olimpii Elblag, Zagłębia Sosnowiec, Pogoni, Den Haag i Legia reprezentacyjna. Tam gdzie zawsze wisiała "Żyleta jest zawsze z Wami" było Bródno (tzn taka flaga), a nasze najlepsze flagi były na zakolu, i to nie wszyskie (wielu brakowało).

PS: Teraz wiem, dlaczego wisiało tam Bródno. Kondolecje dla całej rodziny jak i bliskich zmarłego. [']
                      Legia
                      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Ujmę inaczej.zdejmowanie flag rozpoczęło się w doliczonym czasie gry, fakt , na Żyletę w tym czasie za bardzo nie patrzyłem, tam - może faktycznie.......
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                          Ruch się dobrze zaprezentował. Dużo flag, transparenty tworzące napis "Ultras Ruch", balony, flagi nakijach i... coś jeszcze, dokładnie nie śledziłem. Z naszej strony doping całkim dobry, ale bez fajerwerków (lepszy był w autobusie 520 w stronę Wawra, kto jechał ten wie), jakaś pirotechnika, race. Były chyba 2 czy 3 flagi na sztycach. Nie było transparentów.
                          Ogólnie mecz na trybunach bez historii.
                          Podobnie było w !51 W stronę Gocławia okrzyki w stylu "Zawsze i wszędzie w Warszawie gorąco będzie" "Będę filmy.... Fajnie jest , fajnie jest ,fajnie jest na Gocławiu fajnie jest" . Nawet zwykli ludzie jadący się uśmiechali !!!

Komentarz

Flaga "Bródno" wisiała na samym środku Żylety na cześć naszego zmarłego kolegi z tej własnie dzielnicy , była zreszta przepasana czarnym pasem materiału ... Na krytej wisial transparent również nawiązujacy do tej przykrej okolicznosci " Maciek ! Byliśmy jesteśmy i będziemy zawsze z Tobą - Bródno " ... to tyle na ten temat [']

Komentarz

;-)

Komentarz

Pracuję...
                              X