Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kpina

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 1916
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yakuza
    ps. Wprawie udalo mi sie piłke złapać. ogole chyba najbliżej zlapania był 1916 ale pileczka poszla 2 rzedy wyzej :fu:
    no i Cipcius chyba tez był dosyc blisko z reszta siedział koło Ciebie

a co do upominków, to ta tajemnica to była przesadna, bo i tak ten kto mial przyjść na ten mecz to przyszedł i bez tego upominku .. ja to sie zdziwiłem bo wogle dała mi go jakas dziewczyna i tak ze zdziwieniem sie spytałem " to ten niby upominek ??? " to pannie sie z deka przykro zrobiło(c hyba - bo taka kwaśna minke miała) ze pare tysięcy osob zadaje jej to samo pytanie bo tez spodziewali sie czego innego ..

to tyle ..

ps. ale fajnie pachnie mimo to

Zostaw komentarz:

• Jawor_CDR
    odpowiedział(a)
    A ja specjalnie wszystkich na osiedlu popedzalem zebysmy wyszli wczesniej bo juz 'upominkow' nie bedzie. No i przyszlismy wczesnia a tu... lipa. Jak to dostalem to nie moglem sie od smiechu powstrztymac. Liczylem na jakis brelok, dlugopis czy cos a tu kur...a mydlo!!!

Zostaw komentarz:

• yakuza
    odpowiedział(a)
    No faktycznie Adidas zrobil wszystkich w *****
    Spodziewalem sie jakiegoś daszka na łeb zeby słonce tak nie przeszkadzało a tu żel który i tak przez mecz mi sie w kieszeni ugotowal...
    ps. prawie udalo mi sie piłke złapać. Wogole chyba najbliżej zlapania był 1916 ale pileczka poszla 2 rzedy wyzej :fu:

Zostaw komentarz:

• Grochów
    odpowiedział(a)
    Wiec to pewnoie Ty mi jazgarneles sprzed nocha,wiec musimy sie nia teraz jakos podzielic....

Zostaw komentarz:

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    no a ja siedzialem przed bvarierka po prawej stronie dokladnie 2 metry od pilki i klnalem se wtwarz ze kopnal podkrecona bo leciala do mnie ale wiatr zawial i spadla 2metry odemnie

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Grochów
    tomi,a Ty gdzie siedziales??Jak to Ty siedziales mniejwiecej po lewej stronie na wysokosci srodka "G" to sprzatneles mi ta pilke sprzed nosa...Gdybym ja wczesniej zauwazyl,to moze bym ja zlapal...siedzialem o 2 rzedy nizej od typa,który ja chwycil.... :/
    Hehe możliwe że to ja byłem, chociaż nie jestem pewny bo rząd przede mną tez jakiś typ złapał piłę a on był bliżej środka G, ja byłem bardziej z lewej strony .Miałem tą białą koszulkę, jeszcze tą Nike i czarny szal Legia - Zagłębie. Byłem zaraz nad barierką....

Zostaw komentarz:

• Grochów
    odpowiedział(a)
    tomi,a Ty gdzie siedziales??Jak to Ty siedziales mniejwiecej po lewej stronie na wysokosci srodka "G" to sprzatneles mi ta pilke sprzed nosa...Gdybym ja wczesniej zauwazyl,to moze bym ja zlapal...siedzialem o 2 rzedy nizej od typa,który ja chwycil.... :/

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    ile tych pilek bylo 5?

bo na zachodzi jak juz robia cos takiego to idze 20... albo conajmniej tak ze jeden pilkarz jedna pilke.
    Coś koło tego. Na pewno nie było wiećej niż 7-8..........bo to Polska nie elegancja Francja

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    ile tych pilek bylo 5?

bo na zachodzi jak juz robia cos takiego to idze 20... albo conajmniej tak ze jeden pilkarz jedna pilke.

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    A ja miałem tyle szcześcia, że jak piłkarze kopali na początku te piłki do kibiców to Kiełbik kopnął wprost do mnie i teraz w domku mam taki mały upominek od Adidasa . Jest na niej jakiś autograf ale nie wiem czy to Kiełbika czy kogoś innego ..........

Zostaw komentarz:

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    lipa lipa li[pa lipa lipa kude na lechu kryta miala koszulki a my co?@?@ no normlanie w szoku bylem w szedlem na mecz i nie wiedzialem gdzie te upominki byly!!

jedyny taki plus ze po 3godzinach w sloncu na zylecie mozna bylo wrocic do domu i sie wykapac z tym plynem.. i to tez nie dokonca bo dupy sobie nie wymylem

Zostaw komentarz:

• E_L_K_T_R_Y_K
    odpowiedział(a)
    ja liczyłem na cos w stylu skarpet

Zostaw komentarz:

• Mrk
    odpowiedział(a)
    No tak - ja się spodziewałem stoju połkarzy Legii wraz z autografami ho:
    Chyba nie muszę mówić, jak wielki zawód mnie spotkał

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ...
    Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    ja liczylem ma jakies frotki... albo getry...

a z tym zelem czy szamponem to jakis przekret!

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X