Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kpina

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kpina

Niespodzianki Adidas.

Firma Adidas Poland, która ubiera piłkarzy warszawskiej Legii i jest jednocześnie jednym ze sponsorów klubu, przygotowuje na mecz z Ruchem Chorzów niespodzianki dla kibiców. W czasie spotkania z chorzowianami firma ta zamierza wręczać każdemu kibicowi upominki przy wejściu na stadion. Zawartość tychże upominków jest jednak owiana tajemnicą.
    Ładna niespodzianka, 8 ml (tzn próbka) żelu pod prysznic i wszystko owiane tajemnicą. A może ktoś dostał inną niespodziankę.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

A czego sie spodziewales? Dresu, butow pilki i czapeczki? Bez zartow.

Komentarz

Ale jakby nie było, Adidas zrobił nas w ch.... Wyraźnie było napisane "UPOMINKI", a to gówno? Kupując gazete można w środku znaleźć coś takiego, nawet większego, a tu robią sobie reklame i jeszcze wciskają kit że to za cały sezon w podziękowaniach. Ja kokosów sie nie spodziewałem, liczyłem raczej na jakiś mały upominek, brelok czy proporczyk, a tu... lipa, I ja sie raz wykąpie i co zostanie z upominków! Niezła draka! Pozdro
      Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

skarpetkami bym nie pogardził hiehie

Komentarz

Zamieszczone przez peyek
          A czego sie spodziewales? Dresu, butow pilki i czapeczki? Bez zartow.
          To po co była taka tajemnica. Ja takie same próbki Adidasa (dokładnie te same) to dostałem kilka dni temu, jak rozdawali w bramie uniwersytetu. Wielka mi niespodzianka. Musiano o tym pisać w aktualnościach w NL, musiano o tym pisać także na LegiaLive. Z wielkiej chmury mały deszcz.
          Może nie spodziewałem się dresu, butów, piłki, jak piszesz, ale na prawdę jakiejś niespodzianki. Wielu, na pewno, poczuło się zirytowanych. Tyle szumu i takie gówno.
          Legia
          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

DOKŁADIE !! pajace w **** sie lecą
            (L)

Komentarz

Jak tylko zobaczyłem ten temat to wiedziałem o co chodzi. Ja nawet tego nie wziąłem bo nie wiedziałem że to ten "upominek" ...

Komentarz

Ja tym upominkeim byłem lekko zaskoczony 8- Po powrocie z meczu myślałem o tym gdzie były te upominki.Dopiero po chwili uświadomiłem sobie,że ten żel to ta niespodzianka :buhaha: Robienie z tego tajemnicy było niepotrzebne.
                Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

qurfa mówienie o takim gównie nie było potrzebne
                  (L)

Komentarz

nio nniezle zaluje ze mnie na meczu nie bylo ale nie spodziewalem sie takiej niespodzianki ehhe smiac mis ie chce to jest istna kpina z nas a dla adidasa reklama! **** wazne jest to ze adidas wyklada kase na legie ! a my jak by nie bylo jestesmy w drugim rzedzie ale wazne ze legia kase jakos z tego ma!
                    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

ja liczylem ma jakies frotki... albo getry...

a z tym zelem czy szamponem to jakis przekret!

Komentarz

...
                        Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

No tak - ja się spodziewałem stoju połkarzy Legii wraz z autografami ho:
                          Chyba nie muszę mówić, jak wielki zawód mnie spotkał

Komentarz

ja liczyłem na cos w stylu skarpet
                            (L)

Komentarz

lipa lipa li[pa lipa lipa kude na lechu kryta miala koszulki a my co?@?@ no normlanie w szoku bylem w szedlem na mecz i nie wiedzialem gdzie te upominki byly!!

jedyny taki plus ze po 3godzinach w sloncu na zylecie mozna bylo wrocic do domu i sie wykapac z tym plynem.. i to tez nie dokonca bo dupy sobie nie wymylem

Komentarz

Pracuję...
                              X