Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fan Cluby

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Fan Cluby

Bardzo bym chcial, alby kiedys, w niedalekiej przyszlosci rola fan clubow Legii byla chociaz w polowie tak jak jest t ow Widzewie, alby dzialacze zainteresowali sie kibicami nie mieszkajacymi w Stolicy.
    Chcialbym rowniez aby wzorem Widzewa (ktory wg mnie ma najlepiej w Polsce zorganizowana siec fc) powstawaly w kazdym wojewodztwie fan cluby. Nie jest to latwe (wiem po sobie) ale w jednosci sila, dlatego jest to wazne.

moze kiedys kibice wspolnie z klubem zorganizuja turniej fan clubowiczow, bedzie prowadzona wewnetzna rywalizacja miedzy fc, a zwyciezzca otrzyma niespodzianke od klubu. W koncu Jesteśmy WSZEDZIE !!!

http://www.ultralinks.neostrada.pl/kluby/legiaw.htm

http://ultralinks.prv.pl/

Ps. co byscie w tej tablece zmienili ?
    Warszawa

no na turniej fc , ekipę spokojnie bym zebrał
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
      a jest FC Brok ??
      Warszawa

Komentarz

No ale mamy nioe wykorzystany potancjał . Bo sam Adam widzisz ile osob sie do nas zglosilo bo ogloszeniach na www.legialive.pl i www.legiafans.net . Wiec apelujemy zeby kazdy kto ma duzo znajomych i nie mieszka w Warszawie powinien w miare mozliwosc stworzyc FC swojego wojewodztwa . Bierzcie przykłąd z Wild West

Komentarz

Zamieszczone przez eLadamo
          Zamieszczone przez MAZI
          a jest FC Brok ??
          heh...juz pisałem ,że żadnego oficjalnego FC nie ma ,ale znaleźli by się ludzie np z Ostrowii Mazowieckiej ,czy Małkini , gdzie po prostu zdecydowana większość kibicuje Legiuni . Tzn problem oczywiście byłby z kasą na taki turniej ,ale chętnych by nie brakowało...
          ITI GO HOME!!!

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
            Zamieszczone przez MAZI
            a jest FC Brok ??
            heh...juz pisałem ,że żadnego oficjalnego FC nie ma ,ale znaleźli by się ludzie np z Ostrowii Mazowieckiej ,czy Małkini , gdzie po prostu zdecydowana większość kibicuje Legiuni . Tzn problem oczywiście byłby z kasą na taki turniej ,ale chętnych by nie brakowało...
            a mi wlasnei chodiz o to zeby takie fc powstawayly - i zeby ktos sie zajal ich spisem tak jak to wlasne ijest w RTSie

propozycja dla jakiejs strony www....spis Legijnych fan clubow
            Warszawa

Komentarz

napewno Otwock ...fani OKS-u (wszyscy ) to fani Legii

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
                Zamieszczone przez MAZI
                a jest FC Brok ??
                a mi wlasnei chodiz o to zeby takie fc powstawayly - i zeby ktos sie zajal ich spisem tak jak to wlasne ijest w RTSie

propozycja dla jakiejs strony www....spis Legijnych fan clubow
                o opis sie nei martw bo Bodziach mi mowil ze na legialive po opisach klubów warszawskich będą fan cluby

Komentarz

...
                  Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Adis
                    Zamieszczone przez dyha
                    Wiec apelujemy zeby kazdy kto ma duzo znajomych i nie mieszka w Warszawie powinien w miare mozliwosc stworzyc FC swojego wojewodztwa . Bierzcie przykłąd z Wild West
                    Tak właśnie coś takiego od kilku dni funkcjonuje na wschodzie... "EAST BRIGADE" O takiej grupie myślałem juz dawno szczególnie kiedy człowieka ze SQUADRONU (Śląsk), no a teraz Wild West....

Tak więc prosze o kontakt ze mną wszystkich Legijnych fanatyków ze wschodniej polski....

EAST BRIGADE
                    no jakby nie patrzeć ,to ja jestem ze wschodniej Polski ,tylko że bardziej północnej

A tak wogole to ... :

LEGIA WSZĘDZIE !!!!
                    ITI GO HOME!!!

Komentarz

...
                      Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

no widze Adis ze sie wziołeś za to poważnie ;]. Hehehe EB'03 ma juz kilku członków w tym ja . Myślę że wiecej bedzie można powiedziać po meczu z Ruchem Chorzów jak sie z kilkoma kibicami stykniemy.

Komentarz

heh
                          Legia to stara prostytutka, a Staruch jest jej cwelem

Komentarz

Wampirze!
                            Mimo że nigdy nie byłem w Wolsztynie, to jednak na podstawie twojej wypowiedzi mogę w kilku zdaniach obalić twoje powątpiewania.
                            eLadamo ma jednak bliżej poza tym może nie uświadamiasz sobie ale i na zachodnich rubierzach jest sporo kibiców Legii. Twoja jawne przyznanie że "nie byłes tam od 5 lat" jest typowym przykładem dziury w czasie i niedoinformowania. Pozatym czy sympatie do konkretnych klubów odczytujesz tylko z murów bo ja wolę wprost spytać rozmówcę?

PS. Nie żebym wiedział, ale zawsze to miło kogoś zbić z tropu...
                            Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

za legialive.pl:
                              "Fan-club Legii w Bielsku
                              Po powstaniu fan-clubu Legii w województwie lubuskim i dolnośląskim (przypominamy, kontakt: d-ha@wp.pl i dziki.zachod@wp.pl), teraz w fan-club pragną się zorganizować kibice Legii z Bielska-Białej. W Bielsku kibiców Legii nigdy nie brakowało. Toteż wszystkich chętnych do wstąpienia do fc, zachęcamy do kontaktu z Łukaszem (legioner@poczta.fm).
                              Autor: Bodziach"

Komentarz

Pracuję...
                              X