Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fan Cluby

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

A oto zdjęcie z miasta , połozonego niedalego Bełchatowa i Czestochowy ,a konktretnie , Wielunia :

Mam rodzinkę , ktora mieszka 20 km od Wielunia ( Rudniki ) i często przejeżdzając przez Wieluń , można było dostrzec napisy pro-legijne .

A tak wogole ,to niedaleko Rudnik jest Praszka ( opisywana w niedawnych Wspomnieniach Kibica w NL ) , gdzie do szkoly chodzi mój braciak ... jak mówi zdecydowana większość osób kibicuje tam Legii :> .

Pisze to , ponieważ teoretycznie mogłoby się wydawac ,ze są to tereny Widzewa ( bełchatów , Czestochowa ,Sieradz ) ...

heheh , nic bardziej mylnego .
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
      A oto zdjęcie z miasta , połozonego niedalego Bełchatowa i Czestochowy ,a konktretnie , Wielunia :

.

Bylem pare razy w Wieluniu i za pierwszym razem bylem lekkim szoku. miasto w woj. Lodzkim a pro-legijne. Az mi sie tam fajnie nocowalo. Na murach sama Legia ) Ostatnio nbylem tam w sierpniu i troszke wiecej bylo napisow typu RTS czy tez ŁKS, ale Legia dalej krolowala i mam nadzieje kroluje
      Warszawa

Komentarz

...
        Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Adis
          Fajna ta fota, same szale Legiuni Ooo a ten pan po lewaj z szalem "ultras"?? To chyba szal Widzewa
          Zobacz barwy flagi, przy jakiej stoja... raczej to nie Widzew .

Komentarz

ale trza przyznac ze wzor szala podobny

Komentarz

witam!!!
              chciałem nieco przybliżyć Legijną brać z Wolsztyna(tego w Wielkopolsce). a więc po pierwsze nie jest prawdą ze nie ma u nas kibiców Legii.z całą pewnością zapewniam was ze są.nie wszyscy są aktywni kibicowską ale kilka osób jeżdzi na Legię czy to gra w stolicy czy gdzieś indziej.co do meczu w Grodzisku to wiele osób wiedziało że wśród Legionistów są również Wolsztynianie gdyż nikt z nas tego nie ukrywał że mieszkamy w wielkopolskim Wolsztynie.tak samo jest wszędzie gdzie jedziemy.co do kolesi ze Zbąszynka to osobiście ich nie znam ale już kilka razy widziałem.co do innyhc kiboli Legii z zachodniej Polski to wierm ze tacy są ale osobiście nie znam.jeżeli ktoś chce korespondować lub się spotkać przy piwku to zapraszamy.kolejna sprawa.to ze nie ma u nas napisów na murach to fakt.ale my się w to nie bawimy.sam jestem raczej zwolennikiem mocniejszych wrażeń niż pisania po murach ale każdy ma wybór.nasa grupa jeżeli można to tak nazwać bo jest nas tylko kilku ma już znajomych w Szczecinie oraz w Sosnowcu.bywaliśmy też tam na meczach i sam byłem goszczony przez chłopaków z TC czy kiboli Zagłębia.w Warszawie mamy również kilku znajomych(Karol pozdrawiam pijoku R. jak tam kac po baletach w Sosnowcu po Jaworznie?hahaha).
              co do przyszłości to napewno postaramy się aby było o nas trochę głośniej.właśnie szyjemy flagę drugą mamy w projekcie a więc powinno być dobrze.mam nadzieję ze chłopaki kibicujący Legii z zachodu odezwą się do mnie i mozę się zaprzyjażnimy.mamy zamiar też wstąpić do fun clubu w zachodniej Polsce.więc jeśli chcecie nas poznać piszcie lub dzwoncie.pozdrawiam
              email:Bokser201@wp.pl
              tel:694781821
              Bokser
              Wolsztyn Squad
              p.s.pozdrowienia dla wszystkich kiboli Legiuni Pogoni(nigdy nie zginie) Zagłębia Olimpii E. i Deen Haag a w szczególniści dla Karola i R. z Warszawy, K. i R z YF'03 z Zagłębia oraz B. i K. z Tc z Pogoni.
              czekam na kontakt kiboli z zachodniej Polski :tle:
              W naszych sercach tylko Legia.

Wolsztyn Squad

Komentarz

...
                Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Adis

Nie chcę sie kłucić ale wiem: to jest szalik rtsu
                  Tez mi sie cos tak wydaje 8-
                  WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                  RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Pracuję...
                  X