Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UWAGA!!! : Race czy achtungi???

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

qurde to jak mi teraz ktos da race to.......
    Pozdrowienia dla ciebie.
    (L)

Komentarz

No to ja widzialem innego kolesia ktoremu wyjebal achtung w lapie. Cale szczescie ze przynajmniej jemu sie nic nie stalo. Natomiast co do strat to niepowaznie jest wymieniac wsrod nich marnych paru zlotych jakie straciles nie wracajac oplaconym specjalem.

Glebokie wyrazy wspolczucie i zyczenia powrotu do zdrowia.
      Diesel

PS:Grupa Cyberfani zawsze rozdaje piro rozsadnie, rzeczy sa oznaczone i zachowujemy maksimum ostroznosci, wiec naprawde Z NASZEJ STRONY nie ma sie czego obawiac!

Komentarz

Jazur chodzisz do szkoły na ul. Żytnej?
        "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Komentarz

No zgadza sie.!

Komentarz

jak juz piszemy o tym smutnym wydarzeniu.czesc palca dlugo lezala na sektorze,w koncu ktos wzial go w chusteczke i zaniosl chyba do karetki.
            chlopak chyba pierwszy raz byl na wyjezdzie i niestety tak to okupil.nieuwaga,moze emocje polaczone z brakiem doswiadczenia.wspolczucia!wygladalo marnie
            pso meczu na dworcu w wawie widzialem,chlopaczka,ktory byl 1 raz na wyj. i rodzice go odebrali z pociagu.strasznie podkurwieni bo mial rozbita glowe i bandaz.slychac bylo teksty w stylu:"ja juz nie bede jezdzil".no coz bedzie musial chlopak dobrze sciemniac matule.jebane kamienie
            nara

Komentarz

pirotachnika

rozeznanie mam nie za duże bo od pewnego czasu mam przyjemność uczestniczyć w robieniu oprawy na Łazienkowskiej i nie rozumiem jak mozna nie zauważyć różnicy między racą i petardą.

Komentarz

Pracuję...
              X