Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skazani na Legię - komentarze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• rkwa
    odpowiedział(a)
    Witam wszystkich Forumowiczow.

Ciekawy temat-odnosnie wyjazdow uwazam ze sa dwie strony-jak ktos rzeczywiscie nie moze jechac to rozumiem,mi tez sie zdaza,ale jak ktos przez caly tydzien pije browary albo jara skrety,a nastepnie sie tlumaczy ze z braku fundyszy odpuszcza wyjazd....wiem ze wielu tak robi,a nie powinno tak byc-wyjazdy sa przeciez jednym z glownych wykladnikow sily danego klubu i pokazuja przywiazanie do barw ekipy.

pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    więcej razy miałem w ręku racę i rozkładałem kartony niż byłem na wyjeździe ale mimo tego nie muszę się z nikim licytować od ilu lat chodze na Legię czy ile razy byłem na wyjeździe bo naszym wspólnym celem powinno być aktywne kibicowanie Legii a nie bezsensowne przekrzykiwanie się.
    :dz:

Zostaw komentarz:

• Łysolek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    albo jeszcze jedna rzecz... jezeli bedziemy oceniac po liczbie wyjazdow to za chwile zrobi sie cos w stylu ze podzili sie na pare grup

kibicowskie zero - liczba wyjazdow 0
    przecietny kibic - liczba wyjazdow 1-5
    sredni kibic - liczba wyjazdow 6-15
    kibic - liczba wyjazdow 16-30
    dobry kibic - liczba wyjazdow 31-50
    prawilny kibic - liczba wyjazdow 51-70
    ekstra kibic - liczba wyjazdow 71-99
    kibic-bog - liczba wyjazdow 100 i wiecej

wiem ze jest to czysta ironia no ale wlasnie tak widze takie podzialy...
    tzn. ze ja jestem dobry kibic ( tylko dobry ?? ) hmm... coś nie tak z tym podziałem

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    A ja tak sobie myślę, że temat nawet fajny, ale... niwdługo zginie wsród innych. A byc może znajdą się jeszcze osoby, które będą chciały się dopisać. Więc jesli nie byłoby jakiś przeciwwskazań, to może warto by było przyleić ten temat, żeby nie zginął. Co o tym myślicie?

Zostaw komentarz:

• Mazi
    odpowiedział(a)
    nawiązując do pierwszych wypowiedzi ,ciekawe do jakiego worka mozna by wrzucić kibiców ,ktorzy jezdzą na Legię od dobrych paru lat ,a mieszkają ok 100 km od W-wy .

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Dyer
    WYJAZDY SĄ DLA TURYSTÓW....
    eee? eee?

Zostaw komentarz:

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    moim zdaniem ludzie w NL w rubryce "skazani na legie" to powinny byc osoby naprawde zainteresowane, takie co maja cos wspolnego tym klubem a nie tylko jeden sezon na wlasnym boisku tzn, ludzie ktorzy zwiazani sa z tym klubem na dobre i na zle, takie ktote dopinguja druzyne na wyjazdach na meczu w stolicy a nie piknikowcy:/
    a takich duzo.. osoby te rowniez powinny znac sie na pilce chociarz troche no i najwazniej sze byc zwiazanym z legia!!bo jak ktos jest "skazany" to powinien nim byc, nie opuszczac meczow etc..i udowodnic nam ze jest na ten klub pisany a nie na inny

to taklie moje male skromne zdanie:P
    pozdrawiam
    i pamietajcie ze w sobote legia ruch
    moze uda sie powturzyc frekfencje z lechem a bylo by bardzoe milo :cf2: :cf1: :cf0:

Zostaw komentarz:

• Nowy (L)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez piotrek__
    nie chce byc uszczypliwy ale w zlym guscie i nie na miejscu sa te Wasze wypowiedzi o skazanych na legie skoro 99,9% z Was nie bylo w zyciu na zadnym wyjezdzie.trzeba dzialac a nie sie afiszowac na necie i robic festyn.troche samokrytyki.bo skazani to Wy na Legie chyba nie jestescie.wstyd,wpisywac sie do takiej rubryki na rowni(w odniesieniu do NL)z tyloma ludzmi tworzacymi historie naszego klubu.i nie piszcie o poczuciu humoru i o dystansie,tylko rozkmincie to i wiecej skromnosci.AVE LEGIA.do zobaczenia w lubinie!
    Piotrek_ może potraktuj to jako próbę przedstawienia się forumiaków i wzajemnego poznania, czyli bardziej na luzie. W "NL" jest to rubryka powiedzmy dla "załużonych", choć nie zawsze a tu założenie było chyba inne...
    I jeszcze moje spostrzeżenie odnośnie rubryki "Skazani..." w NL. Mam kumpli, którzy powinni się w niej znaleźć, bo na to po prostu zasługują, ale nie są tym zupełnie zainteresowani. Nie traktujmy tak poważnie statystyk typu wiek, wyjazdy itp. Niech w tej rubryce znajdą się ludzie, którzy są Legionistami i mają coś ciekawego do powiedzenia na temat swojego kibicowania, bo to się po prostu fajnie czyta.

Zostaw komentarz:

• Dyer
    odpowiedział(a)
    WYJAZDY SĄ DLA TURYSTÓW....

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    http://www.legialive.pl/forum/viewto...t=238&start=30

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    ps moze niech jakis moderator przeniesie te wszystkie komentarze do osobnego dzialu tak jak to bylo ze skojarzeniami (btw gdzie sie podzial ten temat?)

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    nie chce byc uszczypliwy ale w zlym guscie i nie na miejscu sa te Wasze wypowiedzi o skazanych na legie skoro 99,9% z Was nie bylo w zyciu na zadnym wyjezdzie.trzeba dzialac a nie sie afiszowac na necie i robic festyn.troche samokrytyki.bo skazani to Wy na Legie chyba nie jestescie.wstyd,wpisywac sie do takiej rubryki na rowni(w odniesieniu do NL)z tyloma ludzmi tworzacymi historie naszego klubu.i nie piszcie o poczuciu humoru i o dystansie,tylko rozkmincie to i wiecej skromnosci.AVE LEGIA.do zobaczenia w lubinie!
    Ale miałeś wejście smoka, pierwszy post i już robisz tyle zamieszania.
    I jeśli posługiwać się liczbami, to te 99.9% jest zbulwersowana tą wypowiedzią. No i co większość z tych co się wpisali nie było na wyjeżdzie. Nie wątpie, że w niedłudim czasie się to zmieni.
    Zamieszczone przez c_zary
    Poza tym poprzez ten temat mozemy lepiej poznac sie nawzajem i dowiedziec z kim mamy tu doczynienia.
    I chyba o to przede wszystkim chodzi.

Zostaw komentarz:

• c_zary
    odpowiedział(a)
    Z tym 99.9% to juz przesada. Poza tym to nikt tu sie z niczym nie afiszuje. Nie widze nic zlego w tym temacie. Nikt tu sie przeciez z nikim na rowni nie stawia, tylko pisze o samym sobie. Szacunek dla tych co dla Legii naprawde duzo zrobili i dla tych co jezdza zawsze i wszedzie ale chyba nie tedy droga, zeby dzielic ludzi na lepszy i gorszy gatunek kibica. Kazdy z nas ma przeciez eLke w sercu, a o to przeciez chodzi.
    Poza tym poprzez ten temat mozemy lepiej poznac sie nawzajem i dowiedziec z kim mamy tu doczynienia.

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    albo jeszcze jedna rzecz... jezeli bedziemy oceniac po liczbie wyjazdow to za chwile zrobi sie cos w stylu ze podzili sie na pare grup

kibicowskie zero - liczba wyjazdow 0
    przecietny kibic - liczba wyjazdow 1-5
    sredni kibic - liczba wyjazdow 6-15
    kibic - liczba wyjazdow 16-30
    dobry kibic - liczba wyjazdow 31-50
    prawilny kibic - liczba wyjazdow 51-70
    ekstra kibic - liczba wyjazdow 71-99
    kibic-bog - liczba wyjazdow 100 i wiecej

wiem ze jest to czysta ironia no ale wlasnie tak widze takie podzialy...
    hehe, widzi ktoś podobieństwo z licznikiem postów na forum???

Zostaw komentarz:

• dyha
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Cipciuś
    O nie co to to wypraszam sobie ze ja "kibicowskie zero" ? buuuu
    nie kazdy moze wyjechac - chociazby ze wzgledu na mlody wiek lub chociaz opiekunczosc rodziców (mamusia - Krakoof - bilet :fu: ) jest wiele osob ktore chodza na kazdy mecz - maja duzo wiecej lat a mimo wszystko nie jezdza na wyjazdy - czy oni tez są kibicowskim zerem ? A ci co przyczyniaja sie do oprawy na naszym stadionie a ze wzgledu na wiek lub finanse nie moga pojechac ? eee kiepski ten podział
    albo są osoby które mają wiecej wyjazdów niz mezców w Warszawie , i co wtedy ? JA jestem taką osobą . W Warszawie oglądałem raptem 2 mecze , a na wyjeździe chyba 7 i kim ja jestem , ehhh . wiem ze szczepan odał to tylko dla przykłądu ale wiele osób rozumuje według tego licznika.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X