Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skazani na Legię - komentarze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez piotrek__
    nie chce byc uszczypliwy ale w zlym guscie i nie na miejscu sa te Wasze wypowiedzi o skazanych na legie skoro 99,9% z Was nie bylo w zyciu na zadnym wyjezdzie.trzeba dzialac a nie sie afiszowac na necie i robic festyn.troche samokrytyki.bo skazani to Wy na Legie chyba nie jestescie.wstyd,wpisywac sie do takiej rubryki na rowni(w odniesieniu do NL)z tyloma ludzmi tworzacymi historie naszego klubu.i nie piszcie o poczuciu humoru i o dystansie,tylko rozkmincie to i wiecej skromnosci.AVE LEGIA.do zobaczenia w lubinie!
    Piotrek_ może potraktuj to jako próbę przedstawienia się forumiaków i wzajemnego poznania, czyli bardziej na luzie. W "NL" jest to rubryka powiedzmy dla "załużonych", choć nie zawsze a tu założenie było chyba inne...
    I jeszcze moje spostrzeżenie odnośnie rubryki "Skazani..." w NL. Mam kumpli, którzy powinni się w niej znaleźć, bo na to po prostu zasługują, ale nie są tym zupełnie zainteresowani. Nie traktujmy tak poważnie statystyk typu wiek, wyjazdy itp. Niech w tej rubryce znajdą się ludzie, którzy są Legionistami i mają coś ciekawego do powiedzenia na temat swojego kibicowania, bo to się po prostu fajnie czyta.

Komentarz

moim zdaniem ludzie w NL w rubryce "skazani na legie" to powinny byc osoby naprawde zainteresowane, takie co maja cos wspolnego tym klubem a nie tylko jeden sezon na wlasnym boisku tzn, ludzie ktorzy zwiazani sa z tym klubem na dobre i na zle, takie ktote dopinguja druzyne na wyjazdach na meczu w stolicy a nie piknikowcy:/
      a takich duzo.. osoby te rowniez powinny znac sie na pilce chociarz troche no i najwazniej sze byc zwiazanym z legia!!bo jak ktos jest "skazany" to powinien nim byc, nie opuszczac meczow etc..i udowodnic nam ze jest na ten klub pisany a nie na inny

to taklie moje male skromne zdanie:P
      pozdrawiam
      i pamietajcie ze w sobote legia ruch
      moze uda sie powturzyc frekfencje z lechem a bylo by bardzoe milo :cf2: :cf1: :cf0:

Komentarz

Zamieszczone przez Dyer
        WYJAZDY SĄ DLA TURYSTÓW....
        eee? eee?

Komentarz

nawiązując do pierwszych wypowiedzi ,ciekawe do jakiego worka mozna by wrzucić kibiców ,ktorzy jezdzą na Legię od dobrych paru lat ,a mieszkają ok 100 km od W-wy .
          you may try - (L) - but it won't die!
          ITI GO HOME!!!

Komentarz

A ja tak sobie myślę, że temat nawet fajny, ale... niwdługo zginie wsród innych. A byc może znajdą się jeszcze osoby, które będą chciały się dopisać. Więc jesli nie byłoby jakiś przeciwwskazań, to może warto by było przyleić ten temat, żeby nie zginął. Co o tym myślicie?
            Legia
            wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
              albo jeszcze jedna rzecz... jezeli bedziemy oceniac po liczbie wyjazdow to za chwile zrobi sie cos w stylu ze podzili sie na pare grup

kibicowskie zero - liczba wyjazdow 0
              przecietny kibic - liczba wyjazdow 1-5
              sredni kibic - liczba wyjazdow 6-15
              kibic - liczba wyjazdow 16-30
              dobry kibic - liczba wyjazdow 31-50
              prawilny kibic - liczba wyjazdow 51-70
              ekstra kibic - liczba wyjazdow 71-99
              kibic-bog - liczba wyjazdow 100 i wiecej

wiem ze jest to czysta ironia no ale wlasnie tak widze takie podzialy...
              tzn. ze ja jestem dobry kibic ( tylko dobry ?? ) hmm... coś nie tak z tym podziałem

Komentarz

więcej razy miałem w ręku racę i rozkładałem kartony niż byłem na wyjeździe ale mimo tego nie muszę się z nikim licytować od ilu lat chodze na Legię czy ile razy byłem na wyjeździe bo naszym wspólnym celem powinno być aktywne kibicowanie Legii a nie bezsensowne przekrzykiwanie się.
                :dz:

Komentarz

Witam wszystkich Forumowiczow.

Ciekawy temat-odnosnie wyjazdow uwazam ze sa dwie strony-jak ktos rzeczywiscie nie moze jechac to rozumiem,mi tez sie zdaza,ale jak ktos przez caly tydzien pije browary albo jara skrety,a nastepnie sie tlumaczy ze z braku fundyszy odpuszcza wyjazd....wiem ze wielu tak robi,a nie powinno tak byc-wyjazdy sa przeciez jednym z glownych wykladnikow sily danego klubu i pokazuja przywiazanie do barw ekipy.

pozdrawiam
                  Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Pracuję...
                  X