Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Ruch (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia - Ruch (kibicowsko)

Firma Adidas Poland, która ubiera piłkarzy warszawskiej Legii i jest jednocześnie jednym ze sponsorów klubu, przygotowuje na mecz z Ruchem Chorzów niespodzianki dla kibiców. W czasie spotkaniaz chorzowianami firma ta zamierza wręczać każdemu kibicowi upominki przy wejściu na stadion. Zawartość tychże upominków jest jednak owiana tajemnicą.

Współpracujące z Legią warszawskie biuro podróży Triada zorganizowało promocję dla fanów Legii. Każdy kibic, który zechce wykupić w tym biurze letnią wycieczkę z katalogu, będzie mógł liczyć na 20-procentową zniżkę. Warunkiem jej uzyskania będzie posiadanie przy sobie biletu z meczu Legia-Ruch w chwili wykupowania wycieczki.

Warto wpaść w sobotę na estadio WP. Zapewne niektórzy będą narzekać, że przyjdą pikniki itd, ale moim zdaniem dobrze, że coś się zaczyna dziać w kwestii przyciągania ludzi na Łazienkowską.

Co do samego meczu, to myślę, że mimo iż Legia definitywnie pogrzebała szanse na mistrzostwo, to walczy jeszcze o puchary. Poza tym, pokażmy kibicom Ruchu jak się dopinguje swoją drużynę. Oni nie potrafią spiewać nic, po za : "Legia to ....." - tak przynajmniej dopingowali swój team w ostatnich minutach meczu z Dyskobolią.
    Only You

tak mialem polewke z tego z kumplami kompleksy kompleksy

a tak szczerze no to jezeli to prawda to duzy duzy plus i dla adasia i dla triady (moj kumpel juz wybral traide - na kazdym meczu siedzi pod ich reklama :P)... jestem ciekaw co to bedzie getry?

a jak tam Lech i wice mistrz niemiec?
    tam bylo to calkiem niezle zrobione bo bilety na ten mecz dolaczali do biletow na Pogon

Komentarz

1-1
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Mam nadzieje ze mobilizacja na Ruch podobna jak na Lecha? Konfetti gotowe? Ja właśnie zrezygnowałem z pracy bo sie okazało ze w sobote pracuje do 15.30, no i nie zdążyłbym na początek meczu
        Myślę że mecz jest o tak wczesnej porze, że konfetti, serpentyny to musi być, co zaś się tyczy serpentyn, to przed Lechem, ochrona zabierała niektórym serpentyny do depozytu, był tam mój kumpel i po meczu wszystkie zarekwirowane i nieodebrane serpentyny trafiły w moje ręce, tylko czy mi teraz uda sie to wnieść???
        Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

Zamieszczone przez Walek_C.Z.K
          Mam nadzieje ze mobilizacja na Ruch podobna jak na Lecha? Konfetti gotowe? Ja właśnie zrezygnowałem z pracy bo sie okazało ze w sobote pracuje do 15.30, no i nie zdążyłbym na początek meczu
          Myślę że mecz jest o tak wczesnej porze, że konfetti, serpentyny to musi być, co zaś się tyczy serpentyn, to przed Lechem, ochrona zabierała niektórym serpentyny do depozytu, był tam mój kumpel i po meczu wszystkie zarekwirowane i nieodebrane serpentyny trafiły w moje ręce, tylko czy mi teraz uda sie to wnieść???
          co ???? to oni rekfirują nawet serpentyny ?? W głowach to sie ***** całkiem po przeracało . Mam serpentyny na mecz w Lubinie i nawet mi nei mówcie ze bede mial probem z wniesieniem . Balony też zabierają ???

Komentarz

ja mam ziazd i egzaminy i nie ststy nie bede mogl byc na meczu zaluje bardzo! nio zycze milego popoludnia w sobote i niech nasza legia zwycierza! fajnie dostaniecie jakies upominki fajna sparwa))P
            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

o *** !!! 20 % zniżki w Triadzie !!!!!

A ja mam karnet ...widze ,ze będę musiał do Legii mejla wyslać ,że chcę pojechac na wakacja z Triadą i czy mi tą zniżkę z karnetem dadzą :P.

A tak wogole to będę na pewno i spodziewam się miłej atmosferki .
              you may try - (L) - but it won't die!
              ITI GO HOME!!!

Komentarz

no j dostalem info ze ma byc zajabista kartoniada , jakiej w polsce jeszcze nie bylo (nie wiem czy byla nawet taka w europie) wiec mysle ze mecz bedzie elegancki . Kartoniada ma byc wzorowana na tych tiffosach http://harpagony.republika.pl/kibice.jpg .

Komentarz

Zamieszczone przez dyha
                  Kartoniada ma byc wzorowana na tych tiffosach http://harpagony.republika.pl/kibice.jpg .
                  :buhaha:
                  Szacunek dla nich za to jak sie namęczyli w jej układaniu!!!

A co do meczu z Ruchem to licze na coś ekstra bo to ostatni mecz sezonu u nas ... niestety

Komentarz

Przynoście wszyscy swoje transparenty!!! nie zapomnijcie o nich taka atmosfera jak na Lechu musi być zawsze
                    "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Komentarz

konfetti prawie przygotowane jeszcze tylko posortowac do torebek... aha no i szukuje mala niespodzianke ale cicho :P

Komentarz

a jeszcze jedna kwestia czy ktos wie czemu w obecnym numrze NL nie ma plakatu na mecz? czy to spowodowane tym ze sa relacje z dwoch meczy? bo jezeli tak to ja osobiscie bym wolal zamiast zdjecia na koncu plakat reklamowy :/

Komentarz

Co do postu Yusty to chciałęm zauważyćź zę szanse na mistrzostwo są Wystarczy że Wisła przegra 2 mecze, Legia 2 wygra, GKS 1 wygra i 1 przegra, no i zę po drodze Groclin coś straci . A co do konfetti to na meczu z LEchem wyszło zajebiscie ( sorry że pisze to w tym temaciw )

Komentarz

Zamieszczone przez Walek_C.Z.K
                            W takim razie przyjedz troche wczesniej i kurde rozdaaj ludziom pod wejsciem niech se wsadza w majty (dziewczyna dawaj 2 sztuki i w stanik ) i sie wniesia all.
                            Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                            że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                            choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozik
                              Co do postu Yusty to chciałęm zauważyćź zę szanse na mistrzostwo są Wystarczy że Wisła przegra 2 mecze, Legia 2 wygra, GKS 1 wygra i 1 przegra, no i zę po drodze Groclin coś straci . A co do konfetti to na meczu z LEchem wyszło zajebiscie ( sorry że pisze to w tym temaciw )
                              WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Pracuję...
                              X