Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazd do Jaworzna

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wyjazd do Jaworzna

Nie mam kasy, żeby pojechać pociągiem do Jaworzna. To wyjdzie podejrzewam dość drogo. Tym razem wolę pojechać samochodem. Dlatego mam pytanie do kibiców Legii, którzy jadą na to spotkanie autem - czy ktoś będzie miał jakąś wolną miejscówkę w samochodzie? Jeżeli tak, to ja bardzo chetnie się zrzuce na wachę! W przeciwnym razie pewnie nie pojadę.

JA pewnie wyjade rano pociagiem i jakos nie mam w planach biletu... Jakos to bedzie, dojechac dojade...
    Legia To MY

Komentarz

Z kim jedziesz emde? Jak coś to pojedziemy razem. To jest właśnie mój drugi problem - nikt z moich ziomków się nie wybiera.

PS. Może jestem naiwny, ale ja zawsze płaciłem za bilety. ---> pomyłka, nie zawsze. Zapomniałem o czymś

Komentarz

tez chce jechac do jaworzna
        (L)

Komentarz

Poza tym nie ukrywam, że się ostatnio strasznie rozleniwiłem, dlatego bardzo chcę tam pojechac samochodem!!!
          Będę bardzo wdzięczny jak mnie ktoś przygarnie.

Komentarz

ja moziwe ze pojade z ziomkiem z osiedla ale nic nie jest jeszcze pewnego nie mam w ogole kasy na ten wyjazd ale jeszcze zostalo pare dni na uzbieranie flotki...
            I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Zamieszczone przez Dam1916
              ja moziwe ze pojade z ziomkiem z osiedla ale nic nie jest jeszcze pewnego nie mam w ogole kasy na ten wyjazd ale jeszcze zostalo pare dni na uzbieranie flotki...
              No właśnie chodzi o to, że ja na razie nie mam po prostu nic! 0 kasy
              Mam jednak jeszcze parę dni...

Komentarz

a moze jakos lepiej zorganizowac ten wyjazd
                (L)

Komentarz

No ja kasy tez nie mam, ale jesli tylko uzbieram 20zl to moge juz jechac. Jak cos to jeszcze sie zgadamy kto jedzie i moze sie jakos ustawimy.
                  Legia To MY

Komentarz

Jaworzno

O 15:14 jest autobus z Sosnowca do Jaworzna (S) prosto pod staion. Tylko chyba sie nim wszyscy nie zabiezemy
                    ULTRAS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Komentarz

ech moj problem jest taki sam jak wiekszosci: brak funduszy na tą eskapade. Ale jak to napisał Dam1916 mamy jeszcze pare dni na uzbieranie
                      Cum Debita Reverentia

Komentarz

Zamieszczone przez Jawor_CDR
                        ech moj problem jest taki sam jak wiekszosci: brak funduszy na tą eskapade. Ale jak to napisał Dam1916 mamy jeszcze pare dni na uzbieranie
                        Fajnie by było, gdybyśmy ursynowską ekipą pojechali na ten wyjazd!
                        Ja oczywiście nie obiecuję, że pojadę, ale się postaram!!!

Komentarz

Ja też bardzo chce pojechać (głównie ze wzgledu na to iż z powodów finansowych nigdzie w tym sezonie nie byłem). Teraz tez kasy nie ma ale wystarczą 20 zł, które mam nadzieje skołuje się skądś.
                          Jest tylko chujnia z powrotem bo pociag jest dopiero po 4 z Katowic lub Sosnowca.
                          Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                          że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                          choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

LUDZIE: Pociagi z Gdyni do Katowic przez Zawiercie, Sosnowiec jada z wawy co jakies 2h! O ile mnie pamiec nie myli, jest jeden okolo 8 rano, potem o 10 i 13... Chyba... Jesli zbierze sie wieksza grupka (ale bez przesady bo psy obstawiaja ZAWSZE centralny i Wschodni) to bez problemow mozna sie z kanarem ustawic za 10zl o glowy, to chyba wszyscy wiece... w drodze powrotnej bywa roznie, raz sie wraca za free a niekiedy trudno sie ulozyc, ale prawie zawsze sie udaje! Duzo zalezy od tego, czy wracaly beda z nami psy, ale im w Sosnowcu urwac sie nie problem

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                              Fajnie by było, gdybyśmy ursynowską ekipą pojechali na ten wyjazd!
                              To jest dobry pomysl, od nas ja che jechac i Dam1916, co do reszty to nie wiem bo sie z nimi od wyjazdu na Widzew nie widzialem. Ale sie jeszcze zgadamy do niedzieli
                              Cum Debita Reverentia

Komentarz

Pracuję...
                              X