Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Widzew-Legia(kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• aaadamm
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Adiq
    1. Deyna
    2. Jesteśmy waszą stolicą
    3. Legiunia
    4. Legia (reprezentacyjna)
    5. Turyści
    6. ADO (1)
    7. ADO (2)
    8. Warriors
    9. Muranów
    10. Siedlce
    11. Legijni Patrioci
    12. Praga
    13. Wiara Szacunek Uznanie
    14. Wyszków
    15. Błonie

16. i 17, których nie mogę skojarzyć, ale widoczne po prawej na zdjęciu http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f38.jpg
    16. Konstancin
    17.

Zostaw komentarz:

• Nowy (L)
    odpowiedział(a)
    [quote="Kiju"]Nowy,odpisze jeszcze raz bo mnie wywołales,lecz to moj ostatni wpis w tym temacie...po co sie powtarzac...
    Rzucanie kamieniami to frajerstwo,bardzo mnie to wkurwia ,nie chce aby sie to powtorzyło.

Ale właśnie o to chodzi, że to się powtarza za każdym razem jak jesteśmy u Was !!!

Sporo osob od nas rzucało lecz nie rób z kibiców Legii swietoszków,bo doskonale wiesz ze tez ciskali kamieniami jak katapulty,na komende...

Jest to w zasadzie jedyna forma obrony i szansa na to, że się uspokoicie... choć metoda nie jest najlepsza, to nie pozostawiacie nam w zasadzie innego wyboru !!!

Przy takim zachowaniu o tragedie nie jest trudno,co pokazuja zdjęcia,na stadionie są tez dzieci i kobiety,a kamien nie wybiera celu...

Dlatego zróbcie coś z tym !

Uwierz mi ze chce aby takie zachowanie nie mialo więcej miejsca, podobnie mysli wielu moich kumpli po szalu ,więc wierze ze cos z tym zrobimy a i klub nie zbagatelizuje tej sprawy.Kamieniowanie splendoru nam nie przynosi...

oj racja, racja...

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Nowy,odpisze jeszcze raz bo mnie wywołales,lecz to moj ostatni wpis w tym temacie...po co sie powtarzac...
    Rzucanie kamieniami to frajerstwo,bardzo mnie to wkurwia ,nie chce aby sie to powtorzyło.Sporo osob od nas rzucało lecz nie rób z kibiców Legii swietoszków,bo doskonale wiesz ze tez ciskali kamieniami jak katapulty,na komende...
    Przy takim zachowaniu o tragedie nie jest trudno,co pokazuja zdjęcia,na stadionie są tez dzieci i kobiety,a kamien nie wybiera celu...
    Uwierz mi ze chce aby takie zachowanie nie mialo więcej miejsca,podobnie mysli wielu moich kumpli po szalu ,więc wierze ze cos z tym zrobimy a i klub nie zbagatelizuje tej sprawy.Kamieniowanie splendoru nam nie przynosi...
    Zaręczam Ci ze od nas tez wiele osob ucierpiało co razem z rozbitymi głowami Legionistów pokazuje bezsens tej sytuacji.
    To tyle.

Zostaw komentarz:

• Nowy (L)
    odpowiedział(a)
    Napis na płótnie: "Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele - 26.10.2002 Łazienkowska zdobyta". Z datą mogło mi się pochrzanić, ale była tam data ostatniego meczu na Łazienkowskiej, kiedy to Destro zrobili małą rozpierduchę. Wracając do Twoich komentarzy - dobrze zauważyłeś, że do momentu strzelenia bramek Wasz doping słabiutki. Masz całkowitą rację. Generalnie jest pewna zasada u nas na forum, że jak nie byłeś na meczu to nie komentujesz nic, co się na nim działo. To tylko taka moja uwaga... Jeśli zaś chodzi o kamienie, to przypomnijcie sobie co latało w naszą stronę na ostatnim meczu w Warszawie. Goździki? To nie jest wymysł łódzki. I żeby nie było wątpliwości - jestem przeciwny tego typu "odwadze". Pozdrawiam.[/quote]
    ===========================
    Dość !!! Przecież tego nie da się czytać. Kiju, Diablo o czym Wy ludzie piszecie? Kamionka to nie jest "wymysł łódzki"? Legia też rzuca? Albo nie wiecie co się dzieje, albo co jest dla mnie bardziej pradopodobne, udajecie po prostu głupa !!! Jeździłem do Łodzi wiele lat tem na mecze z RTS-em w lidze i w pucharze, byłem na finale PP z GKS-em i u Was jest zawsze to samo, kamienie, kamienie i jeszcze raz kamienie. Starsi kibice pamiętają zapewne jeszcze kładkę w Koluszkach i cały skład żółtka bez szyb, mam kumpli, którzy mają po tych wyprawach pamiątki do dziś ! na głowie !!!
    Dość tej hipokryji. W Warszawie nigdy nie mieliście takiego przyjęcia i nie p********e o pojedynczych incydentach, bo tego się po prostu nie da porównać !!!
    A teraz chwalicie się, że zdobyliście Łazienkowską!? Wykorzystaliście to, że poszliśmy Wam na rękę i dostaliście więcej biletów, niż chciał dać Klub, podkreślę, że dostaliście je dzięki kibicom. A teraz ta flaga i odwracanie kota ogonem z kamieniami. Ja wiem jedno, żadnych układów z Widzewem !!! Flagę "Ludzie Honoru" możecie spokojnie zwinąć i schować głęboko w magazynie.
    Łazienkowska zdobyta??? A kto k**** pisał po meczu oświadczenia i płakał na całą Polskę jak to Was źle ptraktowano jak wchodziliście na mecz???
    Grupa ludzi od Was ma problem z adrenaliną i nie przesłoni tego ani sektorówka, ani napis z szarf. Nie widzicie w jakim kierunku zmierza ta cała zabawa? Zobaczcie jak o wizerunek trybun dba Lech, chętnie Wam wyjaśnię jak to wygląda u nas, tylko na Widzewie ciągle to samo przerywane mecze wyjazdowe, kamienie i spacery po płycie na własnym stadionie.

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiero
    Tak czytam te wasze wypowiedzi "kochani" legionisci...o jacy wy biedni,o jacy niewinni.Najlepsi kibice w Polsce po prostu :buhaha: Ze swieca takich szukac.
    Jasne, Widzewiaku, za to Wy zawsze sprowokowani, wiecznie przyjmujecie ciosy, a potem oddajecie, bo wszędzie jesteście prowokowani biedaczki. Nigdy nic złego nie robicie, to inni są źli, a wy tylko się temu przyglądacie i reagujecie na zaczepki. Na Łazienkowskiej znów zostaliście sprowokowani i wlecieliście na murawę niczym banda z Mapet Show, wpadliście i co szukaliście, miałem wrażenie, że czterolistnej koniczynki, wszędzie jej w zeszłej rundzie szukaliście, zresztą. Do kibiców Legii kamieniami rzucaliście, bo pewno chcieliście przeprowadzić mini remont na trybunach, a że kamienie poleciały w tamtą stronę to przypadek. No złego słowa nie da się powiedzieć, uciskani niczym Kunta Kinte na plantacji.

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiero
    Tak czytam te wasze wypowiedzi "kochani" legionisci...o jacy wy biedni,o jacy niewinni.Najlepsi kibice w Polsce po prostu :buhaha: Ze swieca takich szukac.
    Za to Widzewiacy to aniołki poporstu mieszkańcy raju na ziemi :buhaha: .
    A serio to przewinien z jednej i drugiej strony we wzajemnnych stosunkach sporo by sie uzbierało. Tylko nie wymagaj od ludzi (nie ode mnie bo ja na tym meczu nie byłem) którzy dostali kamulcem w łeb w Łodzi przesadnej obiektywności

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiero
    Najsmieszniejsze jest to,że wam zreguły wszystko uchodzi płazem. Cała zeszłą runde robiliście wjazdy na murawy i zadymy na stadionach i nitk nie zwrócił wam nawet uwagi, stało się tak dopiero po meczu z nami. I po tym meczu to wy powinniście dostac zajebiste kary gdyż akcja była z góry ustawiona, a wasze tłumaczenia, ze zostaliście sprowokowani są poprostu super. Kibice jakich ze swiecą szukac. :buhaha:

Zostaw komentarz:

• Kiero
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Kiero
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    Kiero a co ma budowa stadionu WP do rzucania kamieniami? byles kiedys u Nas? przeciez z prawego konca Krytej mozna spokojnie rzucac na Luk "goscinny" tak samo z Zylety wiec nie zaslaniaj sie tym. Bo wychodzi na to ze rzucacie z winy architekta ktory zle zaprojektowal wasz wspanialy obiekt.
    A co do zdobycia Lazienkowskiej to tak kwestia byla juz dlugo dyskutowana i sadze ze juz zawsze bedziecie gadac (szczegolnie po przegranych) ze zdobyliscie nasz stadion itd a prawda jest tak ze nic nie zdzialaliscie...
    Jasne-da sie rzucac z tym,ze jest o wiele dalej i wielu z was po prostu nie dorzuca :buhaha: :buhaha: .Nie ma porownania.U nas sektory sa przedzielone tylko siatka u was jest sporo dalej.A o to czy bylem to sie nie martw-lataly mi nad glowa race,oj lataly warszawskie niewiniatka.
    A co do drugiego fragmentu twojej wypowiedzi-wy po przegranych meczach z nami pieprzyliscie ze byly sprzedane-tak wam zal dupe sciskal. :>

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    1. Deyna
    2. Jesteśmy waszą stolicą
    3. Legiunia
    4. Legia (reprezentacyjna)
    5. Turyści
    6. ADO (1)
    7. ADO (2)
    8. Warriors
    9. Muranów
    10. Siedlce
    11. Legijni Patrioci
    12. Praga
    13. Wiara Szacunek Uznanie
    14. Wyszków
    15. Błonie
    16. i 17, których nie mogę skojarzyć, ale widoczne po prawej na zdjęciu http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f38.jpg

Zostaw komentarz:

• Charles
    odpowiedział(a)
    Wasze flagi były jeszcze:
    Błonie
    Siedlce
    Turyści
    Legia (w barwach Polski)
    chyba Wyszków
    Praga

i coś tam jeszcze

Zostaw komentarz:

• aaadamm
    odpowiedział(a)
    [quote="1916"]
    Zamieszczone przez eLadamo
    A ja ma minne pytanie:

Jakie flagi byly na meczu?
    - Deyna
    - Jesteśmy Wasza stolica
    - Warriors
    - Den Haag
    - Legijni Patrioci
    - ????

co dalej ???
    jak sie nie myle to jeszcze była flaga " Muranów "

tylko te ?? gdzies pisalo ze az 16

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Władze greckiej ligi postanowiły, że Olympiakos najbliższe cztery mecze, w których wystąpi jako gospodarz, będzie musiał rozegrać na neutralnym stadionie. Panathinaikos dwukrotnie będzie musiał grać poza swoim obiektem

Olympiakos Pireus i Panathinaikos Ateny zostały ukarane za naganne zachowanie kibiców podczas meczu tych drużyn w ostatniej kolejce ligowej. Władze greckiej ligi postanowiły, że Olympiakos najbliższe cztery mecze, w których wystąpi jako gospodarz, będzie musiał rozegrać na neutralnym stadionie. Panathinaikos dwukrotnie będzie musiał grać poza swoim obiektem. 11 maja na stadionie Olympiakosu kibice gospodarzy obrzucili ekipę gości kamieniami, a fani Panathinaikosu zniszczyli wiele siedzeń na trybunach. Zespół z Pireusu wygrał 3:0 i praktycznie zapewnił sobie mistrzostwo kraju.

Kibice Legii nie zniszczyli nic, zobaczymy jak zachowa się PZPN.

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Dam1916
    mecz komentowalem na goraco tuz po przybyciu do 100licy a ze Tomi napisal o tym kolesiu po rozmowie z emde to myslalem ze to mowa o tym samym kolezce...ja zadnej ploty nie rozsialem nie wczytalem sie dokladnie w post...to tyle w sprawie wyjasnienia...
    Nie mam do Ciebie jakichkolwiek pretensji, do Tomiego też nie. Chodzi mi tylko o to, że takie info jak dzisiaj zamiesciłeś obniżyłoby niektórym (w tym mnie) cisnienie.

Zostaw komentarz:

• fabian
    odpowiedział(a)
    Na wyjeżdzie nie byłem, więc pewnie dostanę zjebkę, ale jedno wiem na pewno. Chodzę na praktycznie wszystkie mecze na Łazienkowską i takiego chamstwa i prostactwa jakie zaprezentowali pseudokibice Widzewa u nas (to osobiście) i na wyjeździe (w telewizji i relacje) nie widziałem. I proszę nie porównywać Legionistów, bo od kilku lat nie stworzyliśmy takiego durnego i nieuzasadnionego zagrożenia dla zdrowia i życia (sic!) swoich i obcych kibiców. Przerażające jest, że PZPN potrafi ukarać Kiełbika za faul na Ekwueme, którego nikt nie widział, a powtarzającego się bandyckiego zachowania kibiców Widzewa nie dostrzega. Przykre są wypowiedzi kija, który nie dostrzega wagi problemu i szuka usprawiedliwienia. Prawda jest taka, że jesli byłaby wola z Waszej strony, to istnieją możliwości zbadania kto rzucał i wprowadzenia zakazu stadionowego. Ale tu wyraźnie widac kto u Was rządzi i jakich chcecie miec kibiców.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X