Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Widzew-Legia(kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• emde
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Krzpac
    podajcie wszystkie adresy stron Legii gdzie znajde zdjęcia z meczu...

pozdr.

www.legia.net i www.legialive.pl

Zostaw komentarz:

• Krzpac
    odpowiedział(a)
    podajcie wszystkie adresy stron Legii gdzie znajde zdjęcia z meczu...

pozdr.

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ja tez.

Zostaw komentarz:

• Krzpac
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ems
    dobrze wiesz o co chodzi, sam jestes smieszny tlumaczac sie takimi bzdurami
    ja się nie tłumacze, ja pisze jak było...

Zostaw komentarz:

• Mrk
    odpowiedział(a)
    W tym roku nie byłem w Łodzi, ale byłem na 2 poprzednich meczach w Łodzi i też latały kamienie. W naszych szeregach mnóstwo rannych - dziewczyny, dzieci z porozbijanymi głowami. Dlatego bardzo proszę widzewiaków, żeby nie ******* bzdur, bowiem ich kibice (ocywiście nie wolno wszystkich kibiców wrzucać do jednego worka) zawsze już będą kojarzyć mi się z gnojkami bez honoru, którzy potrafią tylko kamieniami rzucać. Tylko u was są takie jazdy - nigdzie nie widziałem czegoś podobnego. Zasługujecie tylko i wyłącznie na pogardę...
    Te wasze szarfy też wyszły raczej średnio. O dopingu się nie wypowiadam, bowiem mecz oglądałem w knajpie, a tam tego aż tak bardzo dobrze nie było słychać.

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    dobrze wiesz o co chodzi, sam jestes smieszny tlumaczac sie takimi bzdurami

Zostaw komentarz:

• Krzpac
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ems
    na tym meczu nie uslyszalem z waszej strony zadnego "zostaw kibica" - wychodzi, ze na mecz przyszlo 10 tysiecy piknikow. niezla widownia, doprawdy........
    nie badz smieszny

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    na tym meczu nie uslyszalem z waszej strony zadnego "zostaw kibica" - wychodzi, ze na mecz przyszlo 10 tysiecy piknikow. niezla widownia, doprawdy........

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Krzpac
    Zamieszczone przez emde
    ems przupomnial o waznej rzeczy. Kiju, Krzpac lub inni z rts jak skomentujecie fakt rzucania w nas kamieniami gdy na nasz sektor wjechaly psy?
    na tym meczu było duzo ludzi, którzy chodzą na mecze okazjonalnie, którzy w ogóle nie czują klimatów kibicowskich... tak jest na kazdym stadionie jak pojawiaja się ludzie, którzy chcą tylko obejrzeć widowisko sportowe, zas sprawy kibicowskie ich gówno obchodzą... pamietasz zascia na stadionie sląskim ? nawet u was jak ostatnio z wami graliśmy tez słychać było brawa, jak psy wjechały na nas sektor...
    =====
    klaskała tylko czesc długiej, pod zegarem i na nss nikt nie klaskał (lub pojedyncze osoby, które zostały "uciszone")... pod zegarem krzyczeliśmy "zostaw kibica ty kur..."

ta wiec nie wsadzaj kibiców WIDZEWa do jednego worka...
    A czy akmieniami rzucaja pikniki czy osoby "kumate"? Bo na wszym forum pojawiły sie wpisy, ze na niciarce(tak się to nazywa?) siedza osoby łagodnie mówią niezbyt zwiazane z ruchem kibicowskim. Któryś z was na waszym forum twierdził, że typ chowający się za psem jest picnicem, ale jakoś mnie nie przekonały te tłumaczenia. Jakby niechciał oberwac to odszedłby daleko od płotu a nie stał zaraz obok niego:/

Zostaw komentarz:

• Krzpac
    odpowiedział(a)
    tak... siedziała na nss...

Zostaw komentarz:

• Krzpac
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez emde
    ems przupomnial o waznej rzeczy. Kiju, Krzpac lub inni z rts jak skomentujecie fakt rzucania w nas kamieniami gdy na nasz sektor wjechaly psy?
    na tym meczu było duzo ludzi, którzy chodzą na mecze okazjonalnie, którzy w ogóle nie czują klimatów kibicowskich... tak jest na kazdym stadionie jak pojawiaja się ludzie, którzy chcą tylko obejrzeć widowisko sportowe, zas sprawy kibicowskie ich gówno obchodzą... pamietasz zascia na stadionie sląskim ? nawet u was jak ostatnio z wami graliśmy tez słychać było brawa, jak psy wjechały na nas sektor...
    =====
    klaskała tylko czesc długiej, pod zegarem i na nss nikt nie klaskał (lub pojedyncze osoby, które zostały "uciszone")... pod zegarem krzyczeliśmy "zostaw kibica ty kur..."

ta wiec nie wsadzaj kibiców WIDZEWa do jednego worka...

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Ja rozumiem złość, bo jakbym dostał kamieniem to też by mnie nosiło ale...

...sami sobie wyznaczyliśmy standarty na tym forum i prosze o ich nie łamanie, bo zacznie się od tego, a skończy jak na forum Wisły.

pozd.
    MaxyM

Zostaw komentarz:

• emde
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Broda
    Pamiętacie mecz na 2:1 dla Widzewa u was kiedy to f Smuda robił uniki przed cegłówkami (którego notabene później nosiliście na rękach),
    "Zapomniał wół jak cielęciem był"
    Nie wiem jak ty, ale ja dostrzegam sporą różnicę. Pojedynczy przypadek w odwrotną stronę w pojedynczą osobę. Wy za to napierdalacie tymi kamieniami w tłum ludzi na każdym meczu u siebie z nami. Niektórzy nawet szczycą się to tradycją! Przy takiej ilości osób na tak małym sektorze nie ma nawet szans, żeby lecący kamień w kogoś nie trafił! Zakładam, że ty również mogłeś rzucać na tym meczu kamieniami, bo w twoim wpisie nie ma żadnego potępienia tego wyczynu, a tylko próbujesz udowodnić, że nam się należy.

Zostaw komentarz:

• Broda
    odpowiedział(a)
    Pamiętacie mecz na 2:1 dla Widzewa u was kiedy to f Smuda robił uniki przed cegłówkami (którego notabene później nosiliście na rękach),
    "Zapomniał wół jak cielęciem był"

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X