Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Widzew-Legia(kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Kirus
    Yakuza a dzieki komu tam trafiles
    Jędrek no ma się rozumieć że dzieki Tobie ;] 8-
    Było zajebiście
    Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

JA wlasnie wrocilem do domu z Łodzi.

ZALUJCIE ZE NIE POJECHALISCIE

wiecej napisze jak troche ochlone

ps. Ja kocham Legie lalalalala

ps. umpa, umpa umpa papa
      Legia To MY

Komentarz

no wyjazd byl kozacki...poza tym ze jestem troche ukamienowany...

KAMIENIARZE... :fu:
        I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Jestem ...i zadnym kamieniem nie dostalem
          Ale u nas na trybunie niezła sieczka:/ 70% meczu patrzylem sie w niebo :/
          Mnóstwo rozbitych głów NIECH WRESZCIE ZAMKNA TEN SEKTOR W PIZDU!

Ale po bramce na 0-2 fiesta! swietna zabawa tańce ,ciuchcia itp
          Wczesniej doping slaby...ale mamy wymowke kamionke:/

Ze strony Widzewa ultras zero wrażenia...poza ogromna iloscia flag na drzewcach i sektorowka(naprawde ładna)

to tyle ...raz na 26 lat taki mecz

Komentarz

Zamieszczone przez Dam1916
            no wyjazd byl kozacki...poza tym ze jestem troche ukamienowany...

KAMIENIARZE... :fu:
            Dostales? Cos powaznego? Ja ptarzylem sie w edna strone a dostalem z drugiej, ale w brzuch i to dosyc malym wiec nie bolalo bardzo. Szkoda tego chlopaka co stracil 2 palce... :/
            Legia To MY

Komentarz

Ja nie wiem... tym widzewiakom juz cos padło na te kamiee!!!
              A co się stało, że koleś stracił 2 palce....????

Kamieniarze **** wam w twarze..!!! :fu: :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez Adis
                Ja nie wiem... tym widzewiakom juz cos padło na te kamiee!!!
                A co się stało, że koleś stracił 2 palce....????

Kamieniarze **** wam w twarze..!!! :fu: :fu:
                Z tego co mówił emde na GG to ci z RTS rzucali jakimiś peterdami a ten typ myślał chyba że to była raca, i jak podniósł to mu w ręcę wyjebało :fu: i dwa palce poszły sie *****. Nie ma bata w przyszłym sezonie też tam jadę.

A co do samego meczu, to oglądałem go w C+Z tego co było widać w TV to moge powiedzieć, że Oprawa wyszła tak sobie, świece przy dziennym świetle nie dały takiego efektu a co miała przedstawiać kartoniada to chyba wiedzą tylko sami Widzewiacy. Napis z szarf - ok ale jakoś mnie to nie rozjebało. FAjne momenty to kiedy na początku meczu mieli w **** flag na kijach( naprawdę zajebiście to wyglądało w TV) i kiedy wyciągnęli swoją sektorówkę.Dponig do momentu strzelenia bramki było nas raczej rzadko słychac ale potem to już nasz koncert - Brawa dla tych co byli.

P.S Mam pytanie do Widzewiaków którzy byli na tym meczu : Co było napisane na fladze która wisiała na płocie w samym rogu tej długiej trynuny (ta z napisaem Widzew), bo zdążyłem przczytać (chyba ) "Łazienkowska zdobyta" ???
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

ten koles stal obok mnie jak mu ta petarda wyjebala w reku... :fu: zal mi chloopaka na 20 minut stracilem sluch nic nie slyszalem... a kolesia obok mnie krew z reki calego obryzgala...ze mna sie nic nie dzieje mam kostke rozjebana...plecak uratowal mi glowe... spadla na niego polowka ceglowki...raczej po tym bym juz nie wstal...
                  I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Jeszcze ostry byl koles co zlamal reke w drodze do Łodzi, wystawil ja za okno i pierdolnal w slup. Skomplikowane zlamanie i dzis mial miec operacje w wawie i jakies druty, lapa na 3 miesiace w gips. Ale na meczu byl
                    Legia To MY

Komentarz

co do realazji w TV to super wygladalo po pierwszej bramce bo jak Kucharz cieszyl sie to idealnie w tle mial sektor Legii i Was cieszacych sie

Komentarz

wlaśnie widzialem powtorki w c+ ...ja piernicze ale to byl szał radosci!!!

Komentarz

A tu są zdjęcia http://legia.net/fotoWidzew/Ttrybuny/
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

P.S Mam pytanie do Widzewiaków którzy byli na tym meczu : Co było napisane na fladze która wisiała na płocie w samym rogu tej długiej trynuny (ta z napisaem Widzew), bo zdążyłem przczytać (chyba ) "Łazienkowska zdobyta" ???
                            Tam widniał napis: Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele - Łazienkowska zdobyta i data tego ostatniego meczu u Was.
                            Tylko Widzew RTS!

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozo
                              Tam widniał napis: Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele - Łazienkowska zdobyta i data tego ostatniego meczu u Was.
                              Hmm troche dziwny ten napis.....
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                                Hmm troche dziwny ten napis.....
                                zalezy dla kogo... '8

i **** w dupe wszystkim którzy kamieniami rzucali -> równiez kamieniarzom od was... jeden o mały włos nie trafił mojej siostry kawałkiem płyty chodnikowej...

Komentarz

Pracuję...
                                X