Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Widzew-Legia(kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Re: 30 rannych kibicow

Zamieszczone przez Bombel
    Co do ultras Widzewa. Cieniutko wypadli szczegolnie z tymi szarfami. Moze pomysl dobry, w sumie nikt jeszcze nie ulozyl napisu z szarf. Najlepiej prezentowaly sie falgi na kijach. Ogolnie 3-. W porownaniu z meczem w Warszawie to blado. Nie zmienia oceny godzina meczu. Szkoda ze kibice spod zegara nie widzieli bramki Czarka polecam C+
    Pzdr
    Widac Bombel jak mało wiesz o ultrasowaniu...
    No i jezeli twoim zdaniem godzina meczu nie ma wpływu na ocene to gratuluje dobrego samopoczucia,o godz 16 przy świecącym w morde słoncu prawie cała pirotechnika traci szanse bytu...ciekaw jestem czy jezeli Legia gralaby z Lechem o 16 to tez sililaby sie na pirotechnike,ktorej prawie wcale nie widac(oprocz swiec dymnych).
    Co do naszej oprawy to wcale nie ukrywamy ze kartony wypadły lipnie,jednak szarfy wyszły bardzo dobrze ,ktos piszac ze wypadły słabo jest nieobiektywny i tyle.[/b]

Zostaw komentarz:

• 1916
    odpowiedział(a)
    to rozmowa po meczu z jednym kibicem widzewa ..

[ widzew ] (17-05-2003 21:06)
    myślałem żekibice ze stolicy mają swój honor
    [ legia ](17-05-2003 21:06)
    heh
    a Wy macie ?
    [widzew ] (17-05-2003 21:06)
    napierdalaliscie kamieniami w 500set osobową grupe ..
    paranoja ..
    [ widzew ] (17-05-2003 21:07)
    ehh
    [ widzew ] (17-05-2003 21:07)
    a kto zaczoł - spytaj się chłopaków którzy byli

resztę niech komentują Ci co byli w łodzi

pzdr.

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Ja proponuje powysylac maile do C+, dzis jest sportowe forum i moze o tym ktos wspomni, co jest prawdopodobne bo oni w odroznieniu do innych programow czytaja maile i juz nie raz poruszali spraawy w nich zawarte: sport@cplus.com.pl

Tylko niech nikomu nie przyjdzie do glowy wysylac maile z bluzgami :> .

Zostaw komentarz:

• Bombel
    odpowiedział(a)
    30 rannych kibicow

Zamieszczone przez kamyk
    30 rannych kibiców

Jak każdy pewnie już wie przed meczem oraz w przerwie spotkania Widzew - Legia doszło spięć pomiędzy fanami Widzewa i Legii. Choć prawie pewne było, że do takich incydentów dojdzie stadion przy al. Piłusdskiego w Łodzi nie był odpowiednio zabezpieczony. Jeszcze przed meczem nie wiadomo jak na boisko wtargnęło kilkunastu fanów Widzewa, którzy pobiegli w stronę sektoru zajmowanego przez fanów z Warszawy. Do bójki nie doszło ponieważ sektor dla gości jest odgrodzony podwójnym płotem. Akcja policji a potem również nawet oddziału antyterrorystycznego spowodowało, że do większych starć nie doszło. Strony poprzestały "jedynie" na wymianie kamieniami. Po powrocie do Warszawy 30 kibiców Legii nadawało się do hospitalizowania (głównie rany glowy). Jeden z nich stracił trzy palce.
    Po raz kolejny piłkarskie święto zostało zakłócone przez niewielką grupę pseudokibiców, dla których sportowa rywalizacja ma mniejsze znaczenie niż walka z kibicami przeciwnymi.
    Chcialbym sie ustosunkowac do wypowiedzi Kamyka. Uwazam ze problem lezy w kwestii polozenia sektora na stadionie Widzewa + odpowiedniego zabezpieczenia. Pamietamy co wyprawiali kibice Widzewa w Warszawie. Zgadzam sie w zupelnosci co do kwestii wtargniecia oddzialu antyter. Osobna kwestia jest w jaki sposob interweniowali. Na uwage zasluguje rowniez fakt zupelnie bezczynnej postawy policji wobec rzuczania kamieniami w nasz sektor. Co do roku ten sam problem, nikt nie interweniuje. Chyba musi dojsc do tragedii zeby misie z PZPN zwrocili uwage na stadion w Lodzi. Mysle ze, gdyby podobne rzeczy mialy miejsce w Warszawie na stadionie Legii od razu dostalibysmy kare ograniczenia widowni. Z tego co wiem i widzialem kibice Legii nie pozostali dluzni i bylo paru rannych po stronie Widzewa. Osobiscie jestem przeciwnikiem rozwiazan silowych, a szczegolnie na stadionie. Udajac sie na mecz chce aktywnie uczestniczyc w widowisku, a nie ciagle patrzec w niebo, czy czasem nie nadlatuje aktywny glazik. Co do ultras Widzewa. Cieniutko wypadli szczegolnie z tymi szarfami. Moze pomysl dobry, w sumie nikt jeszcze nie ulozyl napisu z szarf. Najlepiej prezentowaly sie falgi na kijach. Ogolnie 3-. W porownaniu z meczem w Warszawie to blado. Nie zmienia oceny godzina meczu. Szkoda ze kibice spod zegara nie widzieli bramki Czarka polecam C+
    Pzdr

Zostaw komentarz:

• kamyk
    odpowiedział(a)
    30 rannych kibiców

Jak każdy pewnie już wie przed meczem oraz w przerwie spotkania Widzew - Legia doszło spięć pomiędzy fanami Widzewa i Legii. Choć prawie pewne było, że do takich incydentów dojdzie stadion przy al. Piłusdskiego w Łodzi nie był odpowiednio zabezpieczony. Jeszcze przed meczem nie wiadomo jak na boisko wtargnęło kilkunastu fanów Widzewa, którzy pobiegli w stronę sektoru zajmowanego przez fanów z Warszawy. Do bójki nie doszło ponieważ sektor dla gości jest odgrodzony podwójnym płotem. Akcja policji a potem również nawet oddziału antyterrorystycznego spowodowało, że do większych starć nie doszło. Strony poprzestały "jedynie" na wymianie kamieniami. Po powrocie do Warszawy 30 kibiców Legii nadawało się do hospitalizowania (głównie rany glowy). Jeden z nich stracił trzy palce.
    Po raz kolejny piłkarskie święto zostało zakłócone przez niewielką grupę pseudokibiców, dla których sportowa rywalizacja ma mniejsze znaczenie niż walka z kibicami przeciwnymi.

Zostaw komentarz:

• Walek_C.Z.K
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Walek_C.Z.K
    Łazienkowska zdobyta??? hmm, jeśli liczyć wbiegnięcie na boisko, to zdobycie Łazienowskiej? Cóż, myślałem, ze trochę więcej, ale włączam sie do dyskusji troche podpity, więc nie komentuje.
    Ale jedno wiem, rzucanie Widzewiaków kamieniami, to brak honoru,co chcieli tym udowodnić, nie wiem ? A wydaje mi sie ze wbiegnięcie Widzewiaków w naszą stronę było na pokaz...
    Rzeczywiście, byłem podpity, ale ogólnie rzecz biorąc zgadzam sie ze swoją wypowiedzią!

Zostaw komentarz:

• Walek_C.Z.K
    odpowiedział(a)
    Łazienkowska zdobyta??? hmm, jeśli liczyć wbiegnięcie na boisko, to zdobycie Łazienowskiej? Cóż, myślałem, ze trochę więcej, ale włączam sie do dyskusji troche podpity, więc nie komentuje.
    Ale jedno wiem, rzucanie Widzewiaków kamieniami, to brak honoru,co chcieli tym udowodnić, nie wiem ? A wydaje mi sie ze wbiegnięcie Widzewiaków w naszą stronę było na pokaz...

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Kacper witamy na forum. Musisz jednak pamiętać, że obowiązują tu pewne zasady. Nie obrażamy tutaj innych klubów i szanujemy ich nazwę dlatego zeedytowałem twój post.

Zostaw komentarz:

• kacper
    odpowiedział(a)
    na meczu nie byłem oglądełem tylko na kanalu plus teraz zdjecia z netu. kwestia kamieni wydaje mi sie skandalem, Widzewiacy to bezmozgowia, moga nie lubic Legionistow to i dobrze ale rzucając głazami nie myslą że komus moze sie cos stac poważnego. chocby jakies dziewczynie ale nie ma o czym mowic Widzew to Widzew
    chcialbym wspomniec o oprawie. mysl;e ze Legia tez powinna cos wymyslic w kwestii flag. obiektywnie uwazam ze Widzew pokazal sie tu bardzo dobrze, podobnie stroje w barwach (przynajmniej takie odnioslem wrazenie) byly b. spoko.
    Chociaz Legia nie ma sobie rownych w kartoniadach, ale mysle że powinna rywalizowac na wszystkich frontach.
    Ludzie przychodzcie na mecze ubrani na zielono-czerwono (albo uzgodniajmy zawsze w NL ,internmecie, gdziekolwiek) no i flagi wiecej - ze sto takich duzych na kijach, jak Widzewiacy ale w poprawnych barwach
    pozdrawiam
    Kacper
    TYLKO LEGIA

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiju
    mam wielka nadzieje ze takie zachowanie bylo ostatni raz,o w takich sytuacjach naprawde nietrudno o tragedie.Tez sie bałem o braciaka,ktory siedzial na niciarce z siedmioletnim dzieciakiem,kamienie nie lataly tylko w wasza strone.
    Nie rozkminiam dalej tego tematu...
    Ok.
    Podejrzewam, że twoje życzenia się spełnią, po tym jak delegat PZPN obejrzał sobie z bliska kamionkę. Od nowego sezonu zapewne sektor gości wróci na stare miejsce, czego nam i wam życzę.

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Ja wiem przecież, że nie wszyscy na stadionie w Łodzi rzucali kamieniami w ludzi, i wiem, że pewno też ktoś dostał w czerep odrzuconym kamieniem ale te odrzucone jestem w stanie zrozumieć. Trzeba wyplenić takie zachowanie, bo nie może być tak, że człowiek jadący na mecz i tylko na mecz wraca z rozbitą głową albo jak jeden pechowiec bez dwóch palcy. Wkurwia mnie to tym bardziej, że jak nakręciłem kumpla by szedł ze mną na Lecha to po tym, co zobaczył i usłyszał boi się iść – i nie pomagają tłumaczenia, że to u nas się nie zdarzy.

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Maxym,***** mac...nie pisze ze rzucanie kamieniami jest ok,bo jest to bardzo chujowe zachowanie,jest mi za to wstyd i wiekszosci kibicow widzewa tez sie to nie podoba.
    Wyszła lipa z kamieniami,to nasza wina lecz nie robcie tez z siebie az tak poprawnych kibicow,bo kamieniami od was nie rzucały duchy.
    Po naszej stronie tez było wiele rozwalonych głów...mam wielka nadzieje ze takie zachowanie bylo ostatni raz,o w takich sytuacjach naprawde nietrudno o tragedie.Tez sie bałem o braciaka,ktory siedzial na niciarce z siedmioletnim dzieciakiem,kamienie nie lataly tylko w wasza strone.
    Nie rozkminiam dalej tego tematu...

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Ludzie, przestancie dyskutowac z kibicami Widzewa bo jest to monolog.

Kiju, pewnie jakbys dostal 3x pod rzad w glowe kamieniem to bys nie odrzucil, stalbys dalej i myslal, niech rzucaja moze ich Bog ukara i piorunem strzeli w potylice - bez przesady.

Pamietasz wasze tlumaczenia, dlaczego wtargnieto u nas na boisko... zapewne pamietasz wiec nie pisz glupot i nie odpowiadaj w stylu, nic o nas, wy rzucaliście też więc nie macie powodu sie denerwowac.

Zobacz na zdjecia, ludzie pojechali na mecz, na mecz pilkarski, nie na Stalingrad - zobacz zdjecia, pelno kobiet i mlodych kibicow, zreszta jakie to ma znaczenie.

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiju
    Zamieszczone przez Kawa
    Zamieszczone przez Kiju
    Dobrze,ze kibice Legii sa niezwykle kulturalni i nie rzucali kamieniami... :/

Dodam ze kamienie strasznie mnie irytują,szkoda ze tak jest i mam nadzieje ze takie wypadki nie beda sie powtazac.
    A co mieli zbierać te kamienie i potem zabrać je do Warszawy?
    Rzucali kibice obu druzyn,wiec pisanie tylko o złych wiedzewiakch jest obłudne.
    No niedziewne, ze kibice Legii rzucali! Czy jak napadnie Cie ktoś na ulicy i zaczyna bic to stoisz i sie patrzysz? Wątpie. Jekbym tam był to napewno odrzucałbym te kamienie, chociaż jestem wielkim przeciwnikiem takiego postępowania. Wogóle w waszym mysleniu po meczu z nami na jesieni daje się zauważyć pewna ciekawą prawidłowość- atakujecie kogoś, bądź też robicie coś niezbyt mądrego, a potem tłumaczycie się ze zostaliście sprowokowani i zwalacie cała wine na druga strone.

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kawa
    Zamieszczone przez Kiju
    Dobrze,ze kibice Legii sa niezwykle kulturalni i nie rzucali kamieniami... :/

Dodam ze kamienie strasznie mnie irytują,szkoda ze tak jest i mam nadzieje ze takie wypadki nie beda sie powtazac.
    A co mieli zbierać te kamienie i potem zabrać je do Warszawy?
    Rzucali kibice obu druzyn,wiec pisanie tylko o złych wiedzewiakch jest obłudne.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X