Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Widzew-Legia(kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Jeszcze naszych slychac 3 do 0 ... :>

A Widzewiacy odpalili czy przed czy po, ale wydaje mi sie ze przed golem swiece dymne, co cos pokazuja to traca gola, do tego wychodza juz kibice Widzewa ze stadionu.

Komentarz

NAszych od 60 ciraz bardziej slychac ijok ijok ijok: ijok ijok: - koniec klatwy :+: dzieki Saganowi i Kucharzowi.

Komentarz

3:1...

nerwy nerwy...

93 minuta i bylo slychac naszych "Legia Warszawa!"

WYGRANA!!!!!!!!!!! :+: :+:

Komentarz

Widzew odczarowany Ciężko określić moją radość :+: dla Kucharza i Sagana :+:
          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

A na koniec Artek Boruc daje dobry przykład rzucając swoją bluzą

Trzeba też przyznać kibicom Widzewa, że dopingowali dziś dosyć dobrze, wprawdzie po utracie bramek już stopniowo coraz ciszej, aż w końcu dali się momentami zdominować, ale i tak była grupa ,która śpiewała cały czas. Odniosłem nawet wrażenie, że po meczu nawet nasi piłkarzy jakoś wyrazili swoje uznanie dla nich. W nagrodę usłyszeli "Legia to stara..." :/
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

A widzieliście lokomotywe w wykonaniu naszych kibiców po 2 bramce?
              Nieznani Sprawcy

Komentarz

Jaki jest adres na forum Widzewa ??

Komentarz

Meczyk ogladałem w GOLBARZE i muszę przyznać że bede tam pewnie często wpadał bo pub jest zajebisty
                  Widzew dal dupy z oprawą. Chujowo im wyszło Witamy w raju i wogole lipa. Nie tego sie po nich spodziewałem.
                  ps. Dr pobo: co z bronxem za Saganowskiego?
                  Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

Yakuza a dzieki komu tam trafiles :/ ciekawe czy Cipcusiowi sie podobalo Mecz fajny spor ciekawych akcyjek no i wygrany , napis z szarf kiepsko wyszedl kartony to nawet nie wiem co na nich bylo ale fajnie wyglada taka masa flag na trybunie
                    http://cipcius.republika.pl/Podpis.JPG

Komentarz

moze oprawa nie byla super....ale pamietajmy ze godzina meczu byla ciulowa...ale przeciez Ultras to nie tylko oprawa, ale przeciez doping !!! a ten byl z obu stron zajebisty...utwierdza mnie to w przekonaniu ze jednak Legia i RTS sa w tj kwestji najlepsi w Polsce.... naprawde jestem pod wrazeniem dopingu Widzewiakow...nie ma co mowic ze ucichli po bramkach.....minelo kilka minut i juz robili niezly kociol..... dla takich meczow warto zyc...

PS. Lokomotywa po 2 bramce byla super !!!..przyda sie na Lech....jak cala Zyleta odjedzie

DRAGO - Jesteś WIELKI !!!!
                      Warszawa

Komentarz

c do oprawy to taka sobie kartonow nie moglem roszyfrofac jak **** a ten napis witamy w raju taki sobie ale mogl sie podobac barzo podobal mis ie sektor za bramka jak machali tam wszyscy flagami fajnie to wyglodalo:0 do do dopingu kibicow widzewa byl glosny ale nie rowny ale jak rykneli to bylo niezle! co do naszych to bylo ich slychac az sie dziwilem ze bedzie nas tak dobrze slychac ! brawo pikarze i kibice w srode kolejny klasyk oby do srody!!!
                        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Pierwsze zdjęcia z meczu:
                          http://www.tylkowidzew.prv.pl/

Komentarz

Zamieszczone przez Kirus
                            Yakuza a dzieki komu tam trafiles :/ ciekawe czy Cipcusiowi sie podobalo Mecz fajny spor ciekawych akcyjek no i wygrany , napis z szarf kiepsko wyszedl kartony to nawet nie wiem co na nich bylo ale fajnie wyglada taka masa flag na trybunie
                            Ba no kurde ! Jakze sie miało nie podobac ! Taki mecz taki klimat i takie towarzystwo - 1 klasa

No ja tez przyznam ze flagi na kijach fajowe były!
                            Kartony to w skali od 0-10 bedzie kompletne 0 - nic z nich nie wyszlo
                            "Witamy w Raju" w sumie troche mało efektowne. Zadymilo si etez pare razy - poza tymi nieudanymi kartonami i srednim napisem z szarf calkiem niezle im calosc wyszla )
                            "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

na www.ultras.pl sa juz opisy
                              CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

Komentarz

Szkoda, że ten mecz nie został rozegramy o znacznie późniejszej porze, przynajmniej oprawa byłaby ciut efektowniejsza. Wynik również mógłby być inny . A tak mieliśmy "przyjemność" oglądać Waszą wielką radość po strzelonych bramkach. Ta "lokomotywa" całkiem nieźle się prezentowała, taka spontaniczna była (niezły pomysł).
                                P.S. Saganowski 2 bramki walnął, nie mogę w to uwierzyć... :/
                                Tylko Widzew RTS!

Komentarz

Pracuję...
                                X