Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Widzew-Legia(kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Diabol
    odpowiedział(a)
    [quote="Tomi"]
    Zamieszczone przez Adis
    A co do samego meczu, to oglądałem go w C+Z tego co było widać w TV to moge powiedzieć, że Oprawa wyszła tak sobie, świece przy dziennym świetle nie dały takiego efektu a co miała przedstawiać kartoniada to chyba wiedzą tylko sami Widzewiacy. Napis z szarf - ok ale jakoś mnie to nie rozjebało. FAjne momenty to kiedy na początku meczu mieli w **** flag na kijach( naprawdę zajebiście to wyglądało w TV) i kiedy wyciągnęli swoją sektorówkę.Dponig do momentu strzelenia bramki było nas raczej rzadko słychac ale potem to już nasz koncert - Brawa dla tych co byli.

P.S Mam pytanie do Widzewiaków którzy byli na tym meczu : Co było napisane na fladze która wisiała na płocie w samym rogu tej długiej trynuny (ta z napisaem Widzew), bo zdążyłem przczytać (chyba ) "Łazienkowska zdobyta" ???
    Napis na płótnie: "Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele - 26.10.2002 Łazienkowska zdobyta". Z datą mogło mi się pochrzanić, ale była tam data ostatniego meczu na Łazienkowskiej, kiedy to Destro zrobili małą rozpierduchę. Wracając do Twoich komentarzy - dobrze zauważyłeś, że do momentu strzelenia bramek Wasz doping słabiutki. Masz całkowitą rację. Generalnie jest pewna zasada u nas na forum, że jak nie byłeś na meczu to nie komentujesz nic, co się na nim działo. To tylko taka moja uwaga... Jeśli zaś chodzi o kamienie, to przypomnijcie sobie co latało w naszą stronę na ostatnim meczu w Warszawie. Goździki? To nie jest wymysł łódzki. I żeby nie było wątpliwości - jestem przeciwny tego typu "odwadze". Pozdrawiam.

Zostaw komentarz:

• 1916
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez eLadamo
    A ja ma minne pytanie:

Jakie flagi byly na meczu?
    - Deyna
    - Jesteśmy Wasza stolica
    - Warriors
    - Den Haag
    - Legijni Patrioci
    - ????

co dalej ???
    jak sie nie myle to jeszcze była flaga " Muranów "

http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f40.jpg

Zostaw komentarz:

• Diabol
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yakuza
    Widzew dal dupy z oprawą. Chujowo im wyszło Witamy w raju i wogole lipa. Nie tego sie po nich spodziewałem.
    Nie no, znowu się zaczyna! Tak, Wy pokazaliście super oprawę. Mieliście 200 flag na kijach, 1500 serpentyn, sektorówkę, świece dymne, race, achtungi, szarfy, kartony i śpiew przez niemal cały mecz! I nagle obudziłeś się zlany potem, bo okazało się, że tak mogliście się zaprezentować, a nie pokazaliście prawie NIC! Sorry dla normalnych, nie chciałem tak prosto w mordę tego wykrzyczeć, dopóki nie znajdzie się jakiś cymbał, który nawet na meczu nie był. Piknik jeden... Prawda jest taka, że obudziliście się na chwilę dopiero po strzeleniu gola. A oprawy dalej zero. Do tego momentu, oprócz kilku krzyknięć, jakby Was nie było na stadionie! Nie wiem, czym wytłumaczyć Waszą marną postawę? Pozdrawiam normalnych.

Zostaw komentarz:

• Diabol
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    A na koniec Artek Boruc daje dobry przykład rzucając swoją bluzą

Trzeba też przyznać kibicom Widzewa, że dopingowali dziś dosyć dobrze, wprawdzie po utracie bramek już stopniowo coraz ciszej, aż w końcu dali się momentami zdominować, ale i tak była grupa ,która śpiewała cały czas. Odniosłem nawet wrażenie, że po meczu nawet nasi piłkarzy jakoś wyrazili swoje uznanie dla nich. W nagrodę usłyszeli "Legia to stara..." :/
    Dzięki za pochwały. Też sądzimy, że nie było najgorzej. Ale z tym uznaniem od Waszych piłkarzy to już przesadziłeś. Nic takiego nie widziałem. Zresztą, jeszcze nie było takiego legionisty, który by zdobył się na obiektywizm wobec widzewskich kibiców...

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Diabol
    Zamieszczone przez MaxyM
    Pamietajmy, ze gramy z Widzewem i dopoki nie bedzie gwizdak - nie bede sie cieszyl.
    Miło czytać takie stwierdzenia! :+: To znaczy, że pamiętacie 1996 i 1997 rok. Wybaczcie mi, ale jakoś muszę się pocieszyć!
    Niestety pamiętamy, ale mam nadzieję że kiedyś w przyszłości u Was będziemy świętować w podobny sposob mistrzostwo :>

Zostaw komentarz:

• Diabol
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM
    Pamietajmy, ze gramy z Widzewem i dopoki nie bedzie gwizdak - nie bede sie cieszyl.
    Miło czytać takie stwierdzenia! :+: To znaczy, że pamiętacie 1996 i 1997 rok. Wybaczcie mi, ale jakoś muszę się pocieszyć!

Zostaw komentarz:

• aaadamm
    odpowiedział(a)
    A ja ma minne pytanie:

Jakie flagi byly na meczu?
    - Deyna
    - Jesteśmy Wasza stolica
    - Warriors
    - Den Haag
    - Legijni Patrioci
    - ????

co dalej ???

Zostaw komentarz:

• Bombel
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiero
    Wiekszosc naszego spoleczenstwa jest po prostu permanetnie schamiała i zdziczała
    Jedyne sluszne zdanie!

Zostaw komentarz:

• Mazi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiero
    Natomiast secudno:skonczcie juz rozpamietywac mecz z nami u Was.Wiem,ze bardzo trudno przyznac sie do porazki i nigdy tego nie uczynicie.Nie ma wiec sensu przekonywanie siebie nawzajem bo i tak nikt nikogo do niczego nie przekona.

Nasza porażka ??? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ...

Zostaw komentarz:

• Bombel
    odpowiedział(a)
    Odp. Do Kija

W sumie musze Ci przyznac racje Kiju co do piro. Godzina meczu faktycznie byla z dupy. Jedynie barwnie mogly wypasc swiece dymne. Co do szarf podtrzymuje poprzednia opinie ze napis byl taki sobie choc wykonanie dobre. Spodziewalem sie jednak czegos wiecej, jak chocby cos w stylu meczu Widzew - Lech. Pzdr.

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    A Ja Kiero mam viceversum, dawno taki szczęśliwy nie byłem . A co do tej kamionki to faktyczni ktoś powinien coś zrobić (i nie pisze tu o zamykaniu stadionu czy nie wpuszczaniu kibiców przyjezdnych) bo końcu jakiś Legionista lub Widzewiak zarobi w skroń i będzie tragedia.

Zostaw komentarz:

• Kiero
    odpowiedział(a)
    Na koniec tej jałowej dyskusji:jesli twierdzicie,ze Widzewiacy,ktorzy robia kamionki nie maja honoru to macie racje.Ale jestem w 100 % PEWIEN ze gdyby stadion Legii mialby podobna budowe jak Widzewa (trybuny gosci i gospodarzy obok siebie) to w Warszawie bylaby taka sama sytuacja.I nie ma tu znaczenia czy ktos jest z Lodzi czy z Warszawy.Wiekszosc naszego spoleczenstwa jest po prostu permanetnie schamiała i zdziczała.To było primo.
    Natomiast secudno:skonczcie juz rozpamietywac mecz z nami u Was.Wiem,ze bardzo trudno przyznac sie do porazki i nigdy tego nie uczynicie.Nie ma wiec sensu przekonywanie siebie nawzajem bo i tak nikt nikogo do niczego nie przekona.
    Prawda jest taka,ze sie nienawidzimy i nie zmienia tego reguly tego forum,wymuszone usmieszki i uprzejmosc.Wygraliscie i dostaje z tego powodu qrvicy :fu:
    Ale jeszcze nadejdzie czas odegrania!I tym optymistycznym akcentem koncze.

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Re: 30 rannych kibicow

Zamieszczone przez 1916

Ultras to nie tylko pirotechnika.
    Dziękuje za podpowiedz,nie wiedziałem o tak istotnej sprawie. :/

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez 1916
    Zamieszczone przez Kiju
    Widac Bombel jak mało wiesz o ultrasowaniu...
    No i jezeli twoim zdaniem godzina meczu nie ma wpływu na ocene to gratuluje dobrego samopoczucia,o godz 16 przy świecącym w morde słoncu prawie cała pirotechnika traci szanse bytu...ciekaw jestem czy jezeli Legia gralaby z Lechem o 16 to tez sililaby sie na pirotechnike,ktorej prawie wcale nie widac(oprocz swiec dymnych).
    Co do naszej oprawy to wcale nie ukrywamy ze kartony wypadły lipnie,jednak szarfy wyszły bardzo dobrze ,ktos piszac ze wypadły słabo jest nieobiektywny i tyle.[/b]

:buhaha: mam wrażęnie że także pojęcia kartoniady, szarfy, doping są nieobce Kijowi 8-
    A napisy z szarf chyba faktycznie już wcześniej były i u Lechitów i Widzewiaków.

Zostaw komentarz:

• 1916
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez Kiju
    Widac Bombel jak mało wiesz o ultrasowaniu...
    No i jezeli twoim zdaniem godzina meczu nie ma wpływu na ocene to gratuluje dobrego samopoczucia,o godz 16 przy świecącym w morde słoncu prawie cała pirotechnika traci szanse bytu...ciekaw jestem czy jezeli Legia gralaby z Lechem o 16 to tez sililaby sie na pirotechnike,ktorej prawie wcale nie widac(oprocz swiec dymnych).
    Co do naszej oprawy to wcale nie ukrywamy ze kartony wypadły lipnie,jednak szarfy wyszły bardzo dobrze ,ktos piszac ze wypadły słabo jest nieobiektywny i tyle.[/b]

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X