Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Widzew-Legia(kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Afgan
    odpowiedział(a)
    mecz komentowalem na goraco tuz po przybyciu do 100licy a ze Tomi napisal o tym kolesiu po rozmowie z emde to myslalem ze to mowa o tym samym kolezce...ja zadnej ploty nie rozsialem nie wczytalem sie dokladnie w post...to tyle w sprawie wyjasnienia...

Zostaw komentarz:

• Afgan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiju
    Zamieszczone przez Dam1916
    ja stalem obok kolezki ktoremu petarda wyjebala w reku ale to nie bylo ta akcja z Widzewem tylko radosc po strzelonej bramce przez nasza druzyne kolezka myslal ze to byla raca a to byl achtung ktory mu wyjebal w reku...pozniej gadalem Emsem na ten temat zeby nie dawac piro ludziom ktorzy sie na tym nie znaja...ten kiolezka mial nieciekawa akcje z ta lapa krew lala sie strumieniami a ja ***** mac ogluchlem ale to nei jest wazne...zal mi tego kolesia...
    Cóz,tak sie rodza plotki ...a juz miala to byc wina Widzewa.

Szkoda typa,niemiła sprawa :/

ta akcja z tym drugim achtungiem to tez jest podobno prawda ale ja w to nie wnikam...nie widzialem ...

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    ja stalem obok kolezki ktoremu petarda wyjebala w reku ale to nie bylo ta akcja z Widzewem tylko radosc po strzelonej bramce przez nasza druzyne kolezka myslal ze to byla raca a to byl achtung ktory mu wyjebal w reku...pozniej gadalem Emsem na ten temat zeby nie dawac piro ludziom ktorzy sie na tym nie znaja...ten kiolezka mial nieciekawa akcje z ta lapa krew lala sie strumieniami a ja ***** mac ogluchlem ale to nei jest wazne...zal mi tego kolesia...
    A nie mogłeś napisać sprostowania po poście Tomiego? Wieść o urwanych palcach z powodu petrdy rzuconej przez kibiców Widzewa już się lekko rozniosła :/

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Cóz,tak sie rodza plotki ...a juz miala to byc wina Widzewa.

Szkoda typa,niemiła sprawa :/

Zostaw komentarz:

• Afgan
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• emde
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Krzpac
    Zamieszczone przez Tomi
    Z tego co mówił emde na GG to ci z RTS rzucali jakimiś peterdami a ten typ myślał chyba że to była raca, i jak podniósł to mu w ręcę wyjebało :fu: i dwa palce poszły sie *****.
    tak lepiej zgonić winę na RTS... nie zaś na własną głupota... lepiej skłamać niż powiedzieć prawdę, prawda która pokazuje ze tacy "perfekto" nie jesteście...

zapytaj się lepiej kolegi o stało mu się naprawdę...
    Przyznaje ze nie widzialem tego kolezki od petardy, jedynie ktos mi pozniej opowiedzial co sie stalo. Niech Dam sie wypowie bo on podobno stal obok tamtego pacjenta...

Zostaw komentarz:

• Krzpac
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tomi
    Z tego co mówił emde na GG to ci z RTS rzucali jakimiś peterdami a ten typ myślał chyba że to była raca, i jak podniósł to mu w ręcę wyjebało :fu: i dwa palce poszły sie *****.
    tak lepiej zgonić winę na RTS... nie zaś na własną głupota... lepiej skłamać niż powiedzieć prawdę, prawda która pokazuje ze tacy "perfekto" nie jesteście...

zapytaj się lepiej kolegi o stało mu się naprawdę...

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez Diabol
    Zamieszczone przez ems
    a ja serdecznie gratuluje kibicom widzewa okrzykow "wypierdalac" przy interwencji policji i jechania z Legia kiedy my staralismy sie oswobodzic waszego kibica

widzew i policja - nowa koalicja...

oprawa wyszla smiesznie, zwlaszcza jak czesc osob przestala podnosic kartony tylko czytala nasz transparent
    Coś Ci się pojebało stary, albo, jak wielu na tym forum, na meczu nie byłeś. Krzyczeliśmy TYLKO i wyłącznie "zostaw kibica..." A o Waszej oprawie już pisałem. Byliście "doskonali". Z dopingiem zresztą też... Trochę obiektywizmu.
    na meczu bylem, waszego "zostaw kibica nie slyszalem", wyraznie niciarnianka krzyczala wypierdalac - zegara nie bylo slychac
    potem jak szarpalismy sie z plotem zeby wyciagnac waszego ziomka zero reakcji, tylko "Legia jebana jest..."
    oprawa nasza... standard wyjazdowy, i tyle, jakos rewelacyjnie nie bylo ale doping w TV slychac bylo doskonale, pilkarze tez go slyszeli i to jest najwazniejsze.... a u was przerost tresci nad forma, oprocz tego mlynu z choragiewek

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tomi
    A co do samego meczu, to oglądałem go w C+Z tego co było widać w TV to moge powiedzieć, że Oprawa wyszła tak sobie, świece przy dziennym świetle nie dały takiego efektu a co miała przedstawiać kartoniada to chyba wiedzą tylko sami Widzewiacy. Napis z szarf - ok ale jakoś mnie to nie rozjebało. FAjne momenty to kiedy na początku meczu mieli w **** flag na kijach( naprawdę zajebiście to wyglądało w TV) i kiedy wyciągnęli swoją sektorówkę.Dponig do momentu strzelenia bramki było nas raczej rzadko słychac ale potem to już nasz koncert - Brawa dla tych co byli.

P.S Mam pytanie do Widzewiaków którzy byli na tym meczu : Co było napisane na fladze która wisiała na płocie w samym rogu tej długiej trynuny (ta z napisaem Widzew), bo zdążyłem przczytać (chyba ) "Łazienkowska zdobyta" ???
    Napis na płótnie: "Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele - 26.10.2002 Łazienkowska zdobyta". Z datą mogło mi się pochrzanić, ale była tam data ostatniego meczu na Łazienkowskiej, kiedy to Destro zrobili małą rozpierduchę. Wracając do Twoich komentarzy - dobrze zauważyłeś, że do momentu strzelenia bramek Wasz doping słabiutki. Masz całkowitą rację. Generalnie jest pewna zasada u nas na forum, że jak nie byłeś na meczu to nie komentujesz nic, co się na nim działo. To tylko taka moja uwaga... Jeśli zaś chodzi o kamienie, to przypomnijcie sobie co latało w naszą stronę na ostatnim meczu w Warszawie. Goździki? To nie jest wymysł łódzki. I żeby nie było wątpliwości - jestem przeciwny tego typu "odwadze". Pozdrawiam.
    Ja skomentowałem bo u nas na forum nie jest to zabronione. Wiem że moja ocena może i nie jest obiektywna ale tak to wyglądało w TV.Wasz doping bł dobry do momentu straty bramki, po drugiej pokazywali na C+ ludzi jak już zaczęli się wysypywać ze stadionu, powinniście coś z tym zrobić bo Widzew to firma i wszyscy powinni wspomagać drużynę do końca. A co do waszej oprawy to chyba nieprawdy nie napisałem, bo sam Kiju przyznał że kartoniade spierdoliliście, a świece - wiadomo wszystko przez wczesną porę wieczorem było by dużo lepiej. Naprawdę zajebiście wyszła akcja z flagami i łączona choreografia na początku drugiej połowy, no i wasza wielka flaga. Szarfy tez były ok ale mnie po prostu ten element oprawy tak nie rozpiedala jak niektórych. A co do kamieni, to powinniście coś zrobić bo inaczej na 100% dojedzie w końcu do tragedii.

Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu w przyszłym sezonie o ile na spadniecie, bo gdyby nie matury i kursy w weekendy to bym tam był i w ostatnią sobotę.

Zostaw komentarz:

• Diabol
    odpowiedział(a)
    O bytność na Waszym forum specjalnie nie zabiegam, a gdybyś mnie znał, zauważyłbyś z pewnością, że nie jest moją intencją obrażanie innych. Zatem, czy chcecie się taplać we własnym sosie i nie dopuszczać tu kibiców innych drużyn?
    Odnosząc się do meczu, mam jedno ogólne spostrzeżenie, podobnie jak wielu z nas - takie porażki bolą mniej lub wcale, gdy ma się w pamięci takie mecze jak te zwycięskie 2:1 i 3:2 na Waszym stadionie, dające Widzewowi mistrzowskie tytuły. Reszta jest milczeniem... Cokolwiek by się działo. Wybaczcie mi raz jeszcze, ale tak mi lżej. Pozdrawiam.

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ems
    a ja serdecznie gratuluje kibicom widzewa okrzykow "wypierdalac" przy interwencji policji i jechania z Legia kiedy my staralismy sie oswobodzic waszego kibica

oprawa wyszla smiesznie, zwlaszcza jak czesc osob przestala podnosic kartony tylko czytala nasz transparent
    Coś Ci się pojebało stary, albo, jak wielu na tym forum, na meczu nie byłeś. Krzyczeliśmy TYLKO i wyłącznie "zostaw kibica..." A o Waszej oprawie już pisałem. Byliście "doskonali". Z dopingiem zresztą też... Trochę obiektywizmu.
    Gwarantuję ci, że ems był na tym mecz i jeśli będziesz tutaj pisał w takim stylu to nie zagościsz u nas na długo. :yellow:

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Kiero a co ma budowa stadionu WP do rzucania kamieniami? byles kiedys u Nas? przeciez z prawego konca Krytej mozna spokojnie rzucac na Luk "goscinny" tak samo z Zylety wiec nie zaslaniaj sie tym. Bo wychodzi na to ze rzucacie z winy architekta ktory zle zaprojektowal wasz wspanialy obiekt.
    A co do zdobycia Lazienkowskiej to tak kwestia byla juz dlugo dyskutowana i sadze ze juz zawsze bedziecie gadac (szczegolnie po przegranych) ze zdobyliscie nasz stadion itd a prawda jest tak ze nic nie zdzialaliscie...

Zostaw komentarz:

• yakuza
    odpowiedział(a)
    Ej kolezko spokojnie nie napinaj sie tak...
    I nie ohbrażaj nikogo na forum bez potrzeby...

Zostaw komentarz:

• Diabol
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Marko
    Dlatego bardzo proszę widzewiaków, żeby nie ******* bzdur, bowiem ich kibice (ocywiście nie wolno wszystkich kibiców wrzucać do jednego worka) zawsze już będą kojarzyć mi się z gnojkami bez honoru, którzy potrafią tylko kamieniami rzucać.
    Gdybyś był "kumaty", to nie palnąłbyś takiego kwasu. Ale musiałbyś znać pewne zdarzenia, które Twoim słowom przeczą!

Zostaw komentarz:

• Diabol
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ems

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X