Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Widzew-Legia(kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Walek juz wie ze Piekiełko jest zapozyczone od Legii... :/

Ja tylko dodam ze Piekiełko to knajpa kibiców Widzewa,flage wieszaja jej bywalcy...ehhh......

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Piekiełko to chyba nie hasło, a nazwa osiedla w Warszawie...

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Walek_C.Z.K
    heh, śmieszni są Ci widzewiacy "Witamy w raju" a do tego sami aniołkowie Ci łódzcy fani, jak sami zapewniają " Nie będziemy pić alkoholi" Tylko że w tym raju już od kilku lat bombardują nas kamieniami z obu stron! Zobaczymy jak im to wyjdzie.
    Ale zauważcie jacy są oni niekonsekwentni, na ich stadionie wisi flaga Piekiełko ( zresztą hasło zapożyczone z jednej z flag Legii), ciekawe czy gdy pokażą napis "Witamy w raju" ta flaga będzie wisieć?
    A skad wiesz ze Piekiełko jest zapozyczone od was?Mozna wiedziec?

(reszty arykułu z GW nie komentuje ho: )

Zostaw komentarz:

• Walek_C.Z.K
    odpowiedział(a)
    heh, śmieszni są Ci widzewiacy "Witamy w raju" a do tego sami aniołkowie Ci łódzcy fani, jak sami zapewniają " Nie będziemy pić alkoholi" Tylko że w tym raju już od kilku lat bombardują nas kamieniami z obu stron! Zobaczymy jak im to wyjdzie.
    Ale zauważcie jacy są oni niekonsekwentni, na ich stadionie wisi flaga Piekiełko ( zresztą hasło zapożyczone z jednej z flag Legii), ciekawe czy gdy pokażą napis "Witamy w raju" ta flaga będzie wisieć?

Zostaw komentarz:

• _Bart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Lolek
    Za Disco z innego forum Legii

"Za wyborczą (łódzką)
    Legię dopingować będzie pół tysiąca kibiców z Warszawy. Ich głosy pojawiają się od kilku dni na internetowym forum kibiców Widzewa. Skarżą się, że dostali za mało biletów. - Ze względów bezpieczeństwa - wyjaśnia Grażyna Dziegiecka, pracownik Widzewa Łódź.

Łódzcy kibice zapowiadają atrakcje, jakich jeszcze nie było. - Legioniści jesienią na swoim stadionie ułożyli napis: "Witamy w piekle" - opowiadają widzewiacy. - Dlatego my utworzymy z szarf: "Witamy w raju". Oprócz tego nad głowami łódzkich fanów pojawi się, ułożony z białych i czerwonych kartek, napis: Widzew Łódź. Zaprezentowana zostanie w całości duża flaga sektorowa. Pojawi się też kilkaset mniejszych na kijach. Nie zabraknie efektów pirotechnicznych. - Nikt nie powinien się obawiać - mówią kibice. - Race i świece dymne odpalą wyznaczeni do tego ludzie. Przed meczem nie będziemy pić alkoholu."
    "...Przed meczem nie będziemy pić alkoholu" :buhaha:

Rzeczywiście dziwne że tak Widzew wszystko chętnie powiedział. Ciekawe jak im to wszystko wyjdzie. Napewno główny nacisk położą na te kartki (pewnie kartony) i szarfy, bo odpalenie piro nawet pod koniec meczu nie bedzie bardzo efektowne (ze wzgledu na pore oczywiscie).

Zostaw komentarz:

• Lolek
    odpowiedział(a)
    Za Disco z innego forum Legii

"Za wyborczą (łódzką)
    Legię dopingować będzie pół tysiąca kibiców z Warszawy. Ich głosy pojawiają się od kilku dni na internetowym forum kibiców Widzewa. Skarżą się, że dostali za mało biletów. - Ze względów bezpieczeństwa - wyjaśnia Grażyna Dziegiecka, pracownik Widzewa Łódź.

Łódzcy kibice zapowiadają atrakcje, jakich jeszcze nie było. - Legioniści jesienią na swoim stadionie ułożyli napis: "Witamy w piekle" - opowiadają widzewiacy. - Dlatego my utworzymy z szarf: "Witamy w raju". Oprócz tego nad głowami łódzkich fanów pojawi się, ułożony z białych i czerwonych kartek, napis: Widzew Łódź. Zaprezentowana zostanie w całości duża flaga sektorowa. Pojawi się też kilkaset mniejszych na kijach. Nie zabraknie efektów pirotechnicznych. - Nikt nie powinien się obawiać - mówią kibice. - Race i świece dymne odpalą wyznaczeni do tego ludzie. Przed meczem nie będziemy pić alkoholu."

Zostaw komentarz:

• Walek_C.Z.K
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Lolek
    Mnie osobisci dziwi to, ze Widzew wypucowal "Gazecie" co zamierza zrobic. Dla mnie element zaskoczenia jest dosc wazny. No ale co kraj, to obyczaj...
    A mozesz napisać co planuje Widzew, bo jakoś "Gazety" nie czytam, a ciekaw jestem?

Zostaw komentarz:

• Lolek
    odpowiedział(a)
    Mnie osobisci dziwi to, ze Widzew wypucowal "Gazecie" co zamierza zrobic. Dla mnie element zaskoczenia jest dosc wazny. No ale co kraj, to obyczaj...

Zostaw komentarz:

• Walek_C.Z.K
    rozpoczął temat Widzew-Legia(kibicowsko)

Widzew-Legia(kibicowsko)

Ten mecz już w sobotę , a jest jakby w cieniu meczu z Lechem, bo na forum nie ma takiego tematu. Myślę że na ten mecz także powinna być przygotowana oprawa z naszej strony. Dlatego wpisujcie pomysly odnosnie oprawy na ten mecz, prognozy i wszystko co jest związane z tym meczem!
Pracuję...
X