Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Widzew-Legia(kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kawa
    odpowiedział(a)
    No 500 osób na tak dużym sektorze musi wygladac skąpo. Kiedyś miesciło sie tam prawie dwa razy tyle osób.

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kawa
    Zamieszczone przez MaxyM
    Naszych było słychać w pierwszej połowie (przynajmniej w C+):

Na początku: Mistrzem Polski ...
    3' : Ja Kocham Legie...
    10': Kibice na Legie jada...
    17' :Legia, Legia Warszawa
    19': Ja kocham Legie...
    21': Legia Warszawa
    24': --''--
    30' : CWKS
    32': Pogoń
    40' : Legia

Całkiem nieźle :>
    A jakas oprawa z naszej strony?
    Z tego co widze to male flagi ale wydaje mi sie, ze wszyscy nie dotarli albo zostali wyprowadzeni bo cos chyba za malo osob - albo juz mi sie po browarach wali wszystko ijok: .

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM

A jakas oprawa z naszej strony?

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Jeszcze się mecz nie zaczął, a mamy jakąś poważną avanti!

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Na C+ niebieskim, mecz w Lodzi z 2000, i znow tym razem 15 sekund nam zabraklo - to jest jakis koszmar 8o .

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM
    Widzew - Legia: Gigantyczne zainteresowanie!

- Gdzie tu można kupić jakieś bilety? Przed meczem Widzewa z Legią (sobota, godzina 16:00) to najczęściej powtarzane pytanie w okolicach stadionu – informuje „SuperExpress”.

Wejściówki w kasach skończyły się już w środę. Można je jeszcze kupić u koników, trzeba tylko wyłożyć 150 zł...

Działacze Widzewa oceniają, że gdyby stadion mógł pomieścić 25-30 tysięcy widzów, też sprzedaliby wszystkie bilety. Łódzki obiekt jest jednak o połowę mniejszy.

Więcej w "SuperExpressie"
    W takich momentach ciesze sie ze mam karnet,konie ochujeli i wala ceny niesamowite...a zainteresowanie jest naprawde przeogromne.Biletow zabraklo juz w srode 8- ,wielu znajomych jest zalamanych ,bo nie maja biletu...

Co do oprawy to coż,wyszło jak wyszło...jednak mam nadzieje ze i tak wam sie spodoba.

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Widzew - Legia: Gigantyczne zainteresowanie!

- Gdzie tu można kupić jakieś bilety? Przed meczem Widzewa z Legią (sobota, godzina 16:00) to najczęściej powtarzane pytanie w okolicach stadionu – informuje „SuperExpress”.

Wejściówki w kasach skończyły się już w środę. Można je jeszcze kupić u koników, trzeba tylko wyłożyć 150 zł...

Działacze Widzewa oceniają, że gdyby stadion mógł pomieścić 25-30 tysięcy widzów, też sprzedaliby wszystkie bilety. Łódzki obiekt jest jednak o połowę mniejszy.

Więcej w "SuperExpressie"

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    dokladnie... napis w porzadku chociaz to ze ujawniliscie to wszczesniej troche chyab zepsuje calosciowy efekt... nie ebdzie takiego nastroju ze czekasz i nie wiesz co sie pojawi...
    aha a tak w ogole to jezeli u was jest raj a u nas pieklo to ja prosze raz bilet do piekla

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Nie wiem o co wam chodzi. Mi pomysł "Witamy w Raju" podoba się i uważam, to za fajne nawiązanie do poprzedniego meczu z jesieni. Niektórzy na tym forum nastawieni są, że to co nie w wykonianiu Legii to głupie.

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    A tak ogólnie to ja nie wiem, co ja jeszcze robie przed kompem o tej godzinie ho: Niezły arbuz ze mnie 8o
    Ide spac,do zobaczenia na meczu....tak,zdecydowanie ide spac.

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiju
    Zamieszczone przez MaxyM
    Zamieszczone przez Kiju
    Zamieszczone przez zajączek
    To jest śmiechu warte, aby wczesniej ujawniać swoje inicjatywy.
    A napis "Witamy w raju" moim zdaniem jest żałosny. Bo o ile nasz napis miał sens i niósł jakieś przesłanie, o tyle napis Widzewa to jest toparodia (to właściwe słowo).
    PS: Jeśli tak jest w raju, jak na Widzewie, to ja chcę żyć w piekle.
    Zajaczek naprade myslisz ze sparodiowanie kogos nie moze byc częscia oprawy?jezeli jutro miałby byc taki napis to byłby chyba ok...nie obraza kibicow Legii,nie zawiera wulgaryzmow...chyba taki element nie jest zły.Chyba ze wolisz aby wielkimi kulfonami napisac na przecieradlach Legia ...,taki element zapewne jest fajny.
    Zgodze sie, ze riposta ok - ale Kiju na litość boską waż słowa :> .
    Widzisz Maxym,o wiele trudniej jest dopiec komus z klasą,ten napis gdyby sie pojawił byłby ok,takie cos miały w sobie Asterixy Polonii...jednak niektorych bawi jeszcze napis klub x to k..rwa a klub y to p..zda.Ponabijac sie z kogos z klasą jest ok.
    Dlatego, ja uwazam tak jak napisales, riposta wporzadku i nawet smieszna - mi sie podoba - szkoda tylko, ze nie bedzie elementu zaskoczenia.

Tych co bawia takie napisy, w zyciu bawi bardzo malo.

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM
    Zamieszczone przez Kiju
    A napis "Witamy w raju" moim zdaniem jest żałosny. Bo o ile nasz napis miał sens i niósł jakieś przesłanie, o tyle napis Widzewa to jest toparodia (to właściwe słowo).
    Zajaczek naprade myslisz ze sparodiowanie kogos nie moze byc częscia oprawy?jezeli jutro miałby byc taki napis to byłby chyba ok...nie obraza kibicow Legii,nie zawiera wulgaryzmow...chyba taki element nie jest zły.Chyba ze wolisz aby wielkimi kulfonami napisac na przecieradlach Legia ...,taki element zapewne jest fajny.
    Widzisz Maxym,o wiele trudniej jest dopiec komus z klasą,ten napis gdyby sie pojawił byłby ok,takie cos miały w sobie Asterixy Polonii...jednak niektorych bawi jeszcze napis klub x to k..rwa a klub y to p..zda.Ponabijac sie z kogos z klasą jest ok.

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiju

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X