Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Widzew-Legia(kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kiero
    Natomiast secudno:skonczcie juz rozpamietywac mecz z nami u Was.Wiem,ze bardzo trudno przyznac sie do porazki i nigdy tego nie uczynicie.Nie ma wiec sensu przekonywanie siebie nawzajem bo i tak nikt nikogo do niczego nie przekona.

Nasza porażka ??? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ...
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kiero
      Wiekszosc naszego spoleczenstwa jest po prostu permanetnie schamiała i zdziczała
      Jedyne sluszne zdanie!
      LEGIA WARSZAWA - DUMA I SŁAWA

Komentarz

• A ja ma minne pytanie:

Jakie flagi byly na meczu?
        - Deyna
        - Jesteśmy Wasza stolica
        - Warriors
        - Den Haag
        - Legijni Patrioci
        - ????

co dalej ???
        Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez MaxyM
          Pamietajmy, ze gramy z Widzewem i dopoki nie bedzie gwizdak - nie bede sie cieszyl.
          Miło czytać takie stwierdzenia! :+: To znaczy, że pamiętacie 1996 i 1997 rok. Wybaczcie mi, ale jakoś muszę się pocieszyć!
          Widzew na zawsze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Diabol
            Zamieszczone przez MaxyM
            Pamietajmy, ze gramy z Widzewem i dopoki nie bedzie gwizdak - nie bede sie cieszyl.
            Miło czytać takie stwierdzenia! :+: To znaczy, że pamiętacie 1996 i 1997 rok. Wybaczcie mi, ale jakoś muszę się pocieszyć!
            Niestety pamiętamy, ale mam nadzieję że kiedyś w przyszłości u Was będziemy świętować w podobny sposob mistrzostwo :>

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
              A na koniec Artek Boruc daje dobry przykład rzucając swoją bluzą

Trzeba też przyznać kibicom Widzewa, że dopingowali dziś dosyć dobrze, wprawdzie po utracie bramek już stopniowo coraz ciszej, aż w końcu dali się momentami zdominować, ale i tak była grupa ,która śpiewała cały czas. Odniosłem nawet wrażenie, że po meczu nawet nasi piłkarzy jakoś wyrazili swoje uznanie dla nich. W nagrodę usłyszeli "Legia to stara..." :/
              Dzięki za pochwały. Też sądzimy, że nie było najgorzej. Ale z tym uznaniem od Waszych piłkarzy to już przesadziłeś. Nic takiego nie widziałem. Zresztą, jeszcze nie było takiego legionisty, który by zdobył się na obiektywizm wobec widzewskich kibiców...
              Widzew na zawsze.

Komentarz

• Zamieszczone przez yakuza
                Widzew dal dupy z oprawą. Chujowo im wyszło Witamy w raju i wogole lipa. Nie tego sie po nich spodziewałem.
                Nie no, znowu się zaczyna! Tak, Wy pokazaliście super oprawę. Mieliście 200 flag na kijach, 1500 serpentyn, sektorówkę, świece dymne, race, achtungi, szarfy, kartony i śpiew przez niemal cały mecz! I nagle obudziłeś się zlany potem, bo okazało się, że tak mogliście się zaprezentować, a nie pokazaliście prawie NIC! Sorry dla normalnych, nie chciałem tak prosto w mordę tego wykrzyczeć, dopóki nie znajdzie się jakiś cymbał, który nawet na meczu nie był. Piknik jeden... Prawda jest taka, że obudziliście się na chwilę dopiero po strzeleniu gola. A oprawy dalej zero. Do tego momentu, oprócz kilku krzyknięć, jakby Was nie było na stadionie! Nie wiem, czym wytłumaczyć Waszą marną postawę? Pozdrawiam normalnych.
                Widzew na zawsze.

Komentarz

• Zamieszczone przez eLadamo
                  A ja ma minne pytanie:

Jakie flagi byly na meczu?
                  - Deyna
                  - Jesteśmy Wasza stolica
                  - Warriors
                  - Den Haag
                  - Legijni Patrioci
                  - ????

co dalej ???
                  jak sie nie myle to jeszcze była flaga " Muranów "

http://www.legialive.pl/photos3/03widzew2_f40.jpg

Komentarz

• [quote="Tomi"]
                    Zamieszczone przez Adis
                    A co do samego meczu, to oglądałem go w C+Z tego co było widać w TV to moge powiedzieć, że Oprawa wyszła tak sobie, świece przy dziennym świetle nie dały takiego efektu a co miała przedstawiać kartoniada to chyba wiedzą tylko sami Widzewiacy. Napis z szarf - ok ale jakoś mnie to nie rozjebało. FAjne momenty to kiedy na początku meczu mieli w **** flag na kijach( naprawdę zajebiście to wyglądało w TV) i kiedy wyciągnęli swoją sektorówkę.Dponig do momentu strzelenia bramki było nas raczej rzadko słychac ale potem to już nasz koncert - Brawa dla tych co byli.

P.S Mam pytanie do Widzewiaków którzy byli na tym meczu : Co było napisane na fladze która wisiała na płocie w samym rogu tej długiej trynuny (ta z napisaem Widzew), bo zdążyłem przczytać (chyba ) "Łazienkowska zdobyta" ???
                    Napis na płótnie: "Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele - 26.10.2002 Łazienkowska zdobyta". Z datą mogło mi się pochrzanić, ale była tam data ostatniego meczu na Łazienkowskiej, kiedy to Destro zrobili małą rozpierduchę. Wracając do Twoich komentarzy - dobrze zauważyłeś, że do momentu strzelenia bramek Wasz doping słabiutki. Masz całkowitą rację. Generalnie jest pewna zasada u nas na forum, że jak nie byłeś na meczu to nie komentujesz nic, co się na nim działo. To tylko taka moja uwaga... Jeśli zaś chodzi o kamienie, to przypomnijcie sobie co latało w naszą stronę na ostatnim meczu w Warszawie. Goździki? To nie jest wymysł łódzki. I żeby nie było wątpliwości - jestem przeciwny tego typu "odwadze". Pozdrawiam.
                    Widzew na zawsze.

Komentarz

• Zamieszczone przez ems
                      a ja serdecznie gratuluje kibicom widzewa okrzykow "wypierdalac" przy interwencji policji i jechania z Legia kiedy my staralismy sie oswobodzic waszego kibica

widzew i policja - nowa koalicja...

oprawa wyszla smiesznie, zwlaszcza jak czesc osob przestala podnosic kartony tylko czytala nasz transparent
                      Coś Ci się pojebało stary, albo, jak wielu na tym forum, na meczu nie byłeś. Krzyczeliśmy TYLKO i wyłącznie "zostaw kibica..." A o Waszej oprawie już pisałem. Byliście "doskonali". Z dopingiem zresztą też... Trochę obiektywizmu.
                      Widzew na zawsze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marko
                        Dlatego bardzo proszę widzewiaków, żeby nie ******* bzdur, bowiem ich kibice (ocywiście nie wolno wszystkich kibiców wrzucać do jednego worka) zawsze już będą kojarzyć mi się z gnojkami bez honoru, którzy potrafią tylko kamieniami rzucać.
                        Gdybyś był "kumaty", to nie palnąłbyś takiego kwasu. Ale musiałbyś znać pewne zdarzenia, które Twoim słowom przeczą!
                        Widzew na zawsze.

Komentarz

• Ej kolezko spokojnie nie napinaj sie tak...
                          I nie ohbrażaj nikogo na forum bez potrzeby...
                          Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

• Kiero a co ma budowa stadionu WP do rzucania kamieniami? byles kiedys u Nas? przeciez z prawego konca Krytej mozna spokojnie rzucac na Luk "goscinny" tak samo z Zylety wiec nie zaslaniaj sie tym. Bo wychodzi na to ze rzucacie z winy architekta ktory zle zaprojektowal wasz wspanialy obiekt.
                            A co do zdobycia Lazienkowskiej to tak kwestia byla juz dlugo dyskutowana i sadze ze juz zawsze bedziecie gadac (szczegolnie po przegranych) ze zdobyliscie nasz stadion itd a prawda jest tak ze nic nie zdzialaliscie...

Komentarz

• Zamieszczone przez Diabol
                              Zamieszczone przez ems
                              a ja serdecznie gratuluje kibicom widzewa okrzykow "wypierdalac" przy interwencji policji i jechania z Legia kiedy my staralismy sie oswobodzic waszego kibica

widzew i policja - nowa koalicja...

oprawa wyszla smiesznie, zwlaszcza jak czesc osob przestala podnosic kartony tylko czytala nasz transparent
                              Coś Ci się pojebało stary, albo, jak wielu na tym forum, na meczu nie byłeś. Krzyczeliśmy TYLKO i wyłącznie "zostaw kibica..." A o Waszej oprawie już pisałem. Byliście "doskonali". Z dopingiem zresztą też... Trochę obiektywizmu.
                              Gwarantuję ci, że ems był na tym mecz i jeśli będziesz tutaj pisał w takim stylu to nie zagościsz u nas na długo. :yellow:
                              Nieznani Sprawcy

Komentarz

• O bytność na Waszym forum specjalnie nie zabiegam, a gdybyś mnie znał, zauważyłbyś z pewnością, że nie jest moją intencją obrażanie innych. Zatem, czy chcecie się taplać we własnym sosie i nie dopuszczać tu kibiców innych drużyn?
                                Odnosząc się do meczu, mam jedno ogólne spostrzeżenie, podobnie jak wielu z nas - takie porażki bolą mniej lub wcale, gdy ma się w pamięci takie mecze jak te zwycięskie 2:1 i 3:2 na Waszym stadionie, dające Widzewowi mistrzowskie tytuły. Reszta jest milczeniem... Cokolwiek by się działo. Wybaczcie mi raz jeszcze, ale tak mi lżej. Pozdrawiam.
                                Widzew na zawsze.

Komentarz

Pracuję...
                                X