Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legijne projekty budżetu obywatelskiego 2020

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legijne projekty budżetu obywatelskiego 2020

Siema. W ramach tegorocznej edycji budżetu obywatleskiego zgłosiłem 2 legijne projekty:

1. NEON "Miasto moje, a w nim..." na Moście Łazienkowskim (obszar ogólnomiejski)

Szczegółowy opis projektu na stronie:

https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/21970

2. MURAL dla sekcji AMP Legia futbol na Ochocie.

Projekt połączonyczony jest z meczem zawodnicy vs uczniowe i zajęciami edukacyjnymi o roli sportu w życiu dzieci i młodzieży (obszar dzielnicowy)

Szczegółowy opis projektu na stronie:

https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/21978

Wszystkie informacje wrzucam na fp muralu Kazika - ten wygrany projekt będzie realizowany w tym roku.

https://www.facebook.com/MURALKazimierzaDeyny/

Status nowych projektów jest taki, że są oficjalnie zgłoszone. Trwa ich weryfikacja. Głosowanie w czerwcu.

NEON

MURAL

Ostatnio edytowany przez Bobicz; [ARG:4 UNDEFINED].

Obie inicjatywy zacne, ale neon sztos Oby znów się udało
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Do neonu to sam bym się dorzucił z mojego własnego budżetu obywatela
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Wybaczcie czepiactwo bo pewnie tylko mnie to razi, ale.. Ze wszystkich haseł jakich można było użyć do muralu zostało akurat wybrane takie, które bardziej kojarzy sie z pewnym klubem z okolic Tarnowa Podgórnego
        Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
          Wybaczcie czepiactwo bo pewnie tylko mnie to razi, ale.. Ze wszystkich haseł jakich można było użyć do muralu zostało akurat wybrane takie, które bardziej kojarzy sie z pewnym klubem z okolic Tarnowa Podgórnego
          Hasło naturalnie pasowało do tematyki pracy, podobało się też sekcji. Pamiętajcie proszę, że to nie typowo kibolska akcja, ale wszystkie wasze uwagi będę miał z tyłu głowy w przypadku ewentualnej realizacji. Nie widzę problemu, aby zmienić to na bliższe nam "NIE PODDAWAJ SIĘ" .

Dzięki

Komentarz

Projekt Neonu został przez urząd przeniesiony z obszaru ogólnomiejskiego na obszar dzielnicowy - Śródmieście.

W praktyce oznacza to tyle, że aby oddać na niego swój głos trzeba będzie zrezygnować z głosowania na innych dzielnicach. Odwołanie nic nie dało - zmieniły się przepisy i niezależnie od tego kto jest odbiorcą projektu liczy się jego lokalizacja. Wyjątkiem są projekty, które wychodzą poza więcej niż jedną dzielnicę.

W pierwszej chwili była złość, ale po analizie zwycięzkich projektów z ubiegłorocznej edycji jest spora nadzieja. Wystarczy bowiem około 1,3 tysiąca głosów i projekt będzie wygrany! Dla przypomnienia Deyna miał ich ponad 1,5 tysiąca na innej dzielnicy. Do zrobienia!

Wielkie dzięki dla ekipy ze Śródmieścia za szybką pomoc w ogarnięciu formalności.
            W tej chiwli projekt jest analizowany pod kątem merytorycznym.

Link do projektu na stronie urzędu:
            https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/21970

Link do projektu na Facebooku:
            https://www.facebook.com/MURALKazimierzaDeyny/

Komentarz

Chyba, że przesunąć neon na środek mostu, to będzie i w Śródmieściu i na Pradze Południe
              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Od kołyski aż po Eden;
                Miasto jedno, neon jeden.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                  Chyba, że przesunąć neon na środek mostu, to będzie i w Śródmieściu i na Pradze Południe
                  no właśnie nie będzie Fantazję z pomysłami jak to obejść miałem na poziomie Księciunia i jego pieśni haha. A tak serio weszła nowa ustawa w tym temacie i nie ma co się kopać z koniem. W sumie szanse na wygraną są moim zdaniem jeszcze większe bo głosów potrzeba znacznie mniej, a skala jest ogromna.

Zwycięzki projekt ogólnomiejski miał ich 40 990
                  Zwycięzki projekt z dzielnicy Śródmieście 1 362
                  Nasz projekt Deyny na Ochocie 1 557

Jak pisałem - do zrobienia!

Komentarz

Siema,

Mam dobre i średnie wieści.

Średnie takie, że ostatecznie rezygnuję z pomysłu muralu dla sekcji AMP. Mural miał powstać na jednej ze szkół na Ochocie. Powodej tej decyzji jest nakaz urzędu aby w projekcie usunąć wszyskie legije akcenty - od herbu po koszulkę. Na to nie mogłem się zgodzić bo nie taki był zamysł tej pracy. Po konsultacji z sekcją zostajemy jednak przy pomyśle realizacji wspólnych zajęć o tematyce sportowo- legijnej. Mamy na to wstępny akcept dyrekcji, a do tematu wrócimy jak sytuacja wróci do normy. Do tego nie potrzebujemy żadnego budżetu

Dobre wieści są dwie. Po pierwsze mam nieoficjalne info, że mural Kazika, który wygrał w ubiegłorocznej edycji nie jest zagrożony jeśli chodzi o jego realizację. Czekam na oficjalne potwierdzenie ze strony władz miasta. Druga jest taka, że nasz NEON "Miasto moje, a w nim...", który wzbudził tyle pozytywnych komentarzy nadal jest w grze. Przeszedł proces formalny, czekamy na weryfikację merytoryczna. Przypomnę, że został on przeniesiony na obszar dzielnicy Śródmieście i jego szansa na wygraną dodatkowo wzrosła. Jako kibice odpadł nam dylemat na który z legijnych projektów oddać swój głos Może się więc zdarzyć tak, że jeszcze w tym roku zostanie namalowany Kazik i wygra NEON !!!

Tą pozytywną myślą kończę i życzę wszyskim zdrówka.

Komentarz

Siema,

NEON w takiej formie i w takim miejscu niestety nie powstanie.

Dostalem stos dokumentacji z różnych instytucji, które nie zgodziły się na zgłoszenie go do tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. Byłem na to przygotowany, ale chciałem spróbować zrobić coś co było moim pierwszym wyborem, w najlepszym możliwym miejscu. Trudno. W tej chwili mam kilka dni na złożenie odwołania. Muszę przedstawić propozycje alternatywną, tu już nie mogę tak ryzykować. W przypadku kolejnej odmowy szansa zgłoszenia przepada. Czasu mam na to bardzo mało, zaledwie kilka dni, dlatego wraz z zaangażowanymi w temat osobami zaczęliśmy działać. Pracujemy w dzień i w nocy, dosłownie Mogę wam obiecać , że to co zobaczycie ucieszy wielu z Was. Jak wypali będziemy z tego dumni zarówno jako Legioniści jak i ludzie związani z naszym ukochanym miastem i jego historią.

Gdy projekt będzie gotowy wrzucę kompleksowe info.
                      Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
                        Dostalem stos dokumentacji z różnych instytucji, które nie zgodziły się na zgłoszenie go do tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego
                        Kto i dlaczego?

Komentarz

Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                          Kto i dlaczego?
                          "Podwieszenie neonu pod mostem narusza dyrektywę ptasią do swobodnego przelotu ptactwa w obszarze NATURA 2000"
                          Most jest też na gwarancji. Nie ma opcji robienia tam czegokolwiek

Komentarz

A z innej beczki . Kiedy rusza malowanie muralu który wygrał w zeszłym roku ?
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                              A z innej beczki . Kiedy rusza malowanie muralu który wygrał w zeszłym roku ?
                              nie znam konretnej daty, czekam na informacje od urzędu dzielnicy, ale z tego co wiem nie ma zagrożenia (budżet na to jest i ma być realizowany zgodnie z planem)

Komentarz

Pracuję...
                              X