Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NajlepSza oprawa w 2019 roku - WYBIERAMY!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee,
    2. Świece boras,
    3. Zamach na przeciętność,
    4. Kartoniada CWKS,
    5. Always look on the bright side of life.
    WIWAT MAJ, 2 MAJ, DLA KIBOLI BŁOGI RAJ!

Komentarz

1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee
      2. Always look on the bright side of life
      3. (BEZ)NADZIEJA
      4. Kartoniada CWKS
      5. Nothing else matters
      A Melanż Trwa...

Komentarz

1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee - Chwilę się zastanawiałem czy 1 czy 2, zdecydował ogólny całokształt tej oprawy od pirotechniki wszelkiego rodzaju, po flagi foliowe, (używajcie ich częściej bo dają kapitalny efekt)po mobilizację na to spotkanie, która dała zamierzony efekt. Delikatny mankament to te prześwity w kolorach.

2.Jesteśmy częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni - Uwielbiam oprawy w takim klimacie, kolorystyce, można w sumie stwierdzić, że prezentacje w takim stylu to Wasza wizytówka Race dobrze dobrane, nadają odpowiedniego blasku na sektorówce.
        Można było spróbować podświetlić rękę która zsyłała "moce", efekt był by chyba jeszcze lepszy.

3.Zamach na przeciętność- Hasło adekwatne wtedy do panującej sytuacji, Na plus na pewno duża ilość flag użytych do tła, według mnie, dużo lepiej wygląda tło tworzone z machajek jeśli jest dużo, gęsto itp.

4.(BEZ) nadzieja - tak jak wyżej plus za hasło i idealną grę słów do sytuacji boiskowych nie pierwszy raz z resztą. Plus również za ruchomość.

5. eLka - coś z wyjazdów musiało się złapać, bo pokazaliście że i na meczach wyjazdowych można dobrze się prezentować.
        Decydującym wyborem był mecz jak całość, 3 oprawy na największym sektorze gości w Polsce, dla większości ekip w naszym kraju poziom nie do osiągnięcia, a dla Was to już chyba chleb powszedni Osobiście podobają mi się wzory układane z rac, nawet race równo zgasły

Podsumowując, jak dla mnie najbardziej wyrównany rok pod względem jakości i wykonania, z resztą z roku na rok można zaobserwować, że jakość i wykonanie cały czas idą w gór. Pozostaję Wam życzyć zdrowia, piniędzy, piniędzy i jeszcze raz piniędzy by 15 -lecie działalności uczcić konkretnymi prezentacjami! ( o to się nie boję )
        Dobrego roku!

Komentarz

1. Always look on the bright side of life
          2. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee
          3. Nothing else matters
          4. Kartoniada CWKS
          5. Zamach na przeciętność

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Komentarz

1. (BEZ)NADZIEJA

2. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee

3. It's not what's in front of you, it's who's beside you

4. Jesteśmy częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni

5. Ostatnia nadzieja ruchu ultras
            www.facebook.com/Saska.L.Kepa

Komentarz

1 Boras - piękny prosty efekt ze świec dymnych, estetyka 10/10

2 (BEZ)NADZIEJA - świetny pomysł w bardzo kiepskim momencie

3 Zaczynamy z wysokiego Ceeeee - nie ma co tłumaczyć - OGIEŃ

4 Kartoniada CWKS - wyjazdowa oldskulowa kartoniada - bajka

5 Always look on the bright side of life - wtedy super hasło i klimat

generalnie sezon jak zwykle mega udany. Zawsze bardziej doceniam oprawy w świetle dziennym lub łączone ponieważ wymagają więcej kreatywności

dlatego fajnie by było zagrać finał na narodowym oraz świętować o 18 mistrzostwo
              (L)

Komentarz

1. Zaczynamy z wysokiego ceeee - za całokształt tej oprawy, podwieszana postać, folie, które zawsze mi się podobają i to tym razem w postaci flag na kijach, czego dawno chyba nie było, fajnie dobrane hasło pasujące do okoliczności meczu i coś extra w postaci fajerwerków
                2. I tak Legia panowie... - super pomysł na tamten moment, akurat oglądałem ten mecz w TV i się nieźle uśmiałem widząc tę oprawę, szkoda że grajkowie nie dopasowali się wtedy do przesłania
                3. Świece Boras - zawsze lubiłem ten wzór, a tu jeszcze dodatek świec dymnych
                4. Ostatnia nadzieja ruchu ultras - nie sądziłem, że da się tak fajnie uatrakcyjnić mecz w Płocku
                3. It's not what's in front of you, it's who's beside you

Komentarz

1. Always look on the bright side of life - za tony dymu, konkretne zadymienie, oraz hasło z zacnego filmu.
                  2. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee - wyrzutnie i inne pozostałości po Sylwestrze, był rozmach.
                  3. Zamach na przeciętność - dobre hasło i przypomnienie, że na Ł3 przeciętność nie wchodzi w rachubę, Przykład dla innym ekip, nie pierwszy raz
                  4. Kto cię obroni, Polsko? - Ładnie namalowana sektorówka i z pomysłem tuż przed wyborami.
                  5. Be not afraid - Papież i Boruc w Glasgow, tylko awansu zabrakło, aby ich wkurwić całkowicie.

Komentarz

1.(Bez)nadzieja

2. Zaczynamy z wysokiego ceee

3. Always look...

4. Zamach na przeciętność

5. Czy leci z nami pilot?

Komentarz

1. Always look on the bright side of life - bo dym, dużo dymu2. Ostatnia nadzieja ruchu ultras - bo w Płocku, dużo rac i jasny przekaz
                      3. Jesteśmy częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni - bo uwielbiam ów cytat
                      4. Kartoniada CWKS - bo w bardzo "przychylnym" nam Wrocławiu
                      5. (BEZ)NADZIEJA - za trafne określenie ówczesnej sytuacji.
                      "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

1. BEZ(NADZIEJA) - lubię "zabawy" z sektorówkami
                        2. Kartoniada CWKS - kartoniada w sektorze gości to zawsze większy poziom trudności
                        3. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee - za "estetykę " piro
                        4. Always look on the bright side of life - za ilość piro
                        5. It's not what's in front of you, it's who's beside you - za estetykę sektorówki

Ja jednak wrzucę mały kamyczek do ogródka bo w tym roku ( a właściwie zeszłym) brakowało mi takiego "Wow". Ilości piro czy "jakość" sektorówek zawsze będzie na wysokim poziomie ale brakuje mi tego czegoś "ponad". Nie wiem jakiś zabaw sektorówkami, zjeżdżającej jednej, drugiej w połączeniu z jakąś "grą" słów. Takiego wyjścia poza schemat.

Komentarz

1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee- za rozmach i genialnie pasujące hasło
                          2. (BEZ)NADZIEJA- oddające klimat tego spotkania, super pomysł z grą słów i powrtotem znanego Legionisty z poprzednich opraw
                          3. Kartoniada CWKS- prawdziwy old school i to na wyjeździe, przypomniała mi się oprawa z Bydgoszczy i starej Żylety
                          4. Be not afraid - w zje*anych czasach, w których żyjemy jestem dumny, że jako kibice pamiętamy o takich ludziach i ważnych dla nas wartościach
                          5. I tak Legia, panowie! I tak Legia mistrzem!- z sentymentu, tę oprawę miałem okazję widzieć z innej perspektywy niż wszystkie inne

Komentarz

24h po terminie ale jeśli jeszcze mogę zagłosować to:

1. Jesteśmy częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni - za celność hasła, za wykonanie, za własne przeżycia
                            2. It's not what's in front of you, it's who's beside you - za wykonanie sektorówki, za przekaz, za poczucie jedności na Żylecie
                            3. Nothing else matters - za wykonanie sektorówki, za czcionkę w haśle, za piro i machajki wkomponowane w całość
                            4. (BEZ)NADZIEJA - za pomysłowość, skomplikowanie, trafność sytuacyjną
                            5. Świece boras - za prostotę pomysłu i zajebisty piroshow!

Kolejny, niesamowity rok ultrasów Legii Warszawa za nami i aż się doczekać nie mogę co przyniesie nam ten rok!
                            ...Nie dbamy o spokój, nie dbamy o ciszę,
                            A do snu nas głuchy szum jodeł kołysze,
                            Pod głową w chlebaku żelazo granatów,
                            A uśmiech na twarzy spokojny...

Komentarz

gdzie mogę znaleźć wyniki głosowania, bo mi umknęło
                              LEGIA TO MY
                              Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

Pracuję...
                              X