Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bilet na mecz w Glasgow.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• mOFMC
    odpowiedział(a)
    Temat zamykam. Jak nie potrafisz ogarnąć biletu bez pisania na forum to polecam tv.

Zostaw komentarz:

• Preparat
    odpowiedział(a)
    Jednopostowcy pytający o bilety, ogarnijcie się, to tak nie działa. Jeśli nie macie znajomych Legionistów którzy pomogliby wam ogarnąć bilet tzn. że nie macie wiele wspólnego z naszym klubem. Zbieranina przypadkowej emigracji z UK nie jest mile widziana na sektorze, to nie jest mecz Repry.
    A taki delikwent jak Stanlej89 który nawet nazwę ,,swojego" klubu nie raczy napisać z dużej litery... ech.. Obejrzyj sobie w pubie albo z jednego z sektorów Rangersów.

Zostaw komentarz:

• OrdoIurisLL
    odpowiedział(a)
    Może jednak warto podjąć przynajmniej jedną próbę. Tak dla czystego sumienia.

DO CHĘTNYCH NA NABYCIE BILETU NA SEKTOR LEGII:

Są dwie opcje na bilet. Pierwsza jest taka, że ogłoszenie w tej sprawie pojawi się na stronie legionisci.com - tam znajdą się wszystkie informacje jak taki bilet nabyć. Była tam informacja np o zapisach na czarter, które odbyły się wczoraj. Druga opcja jest taka, że na rzeczonej stronie nie pojawi się już żadne ogłoszenie w tej sprawie - w takim wypadku pytajcie swoich znajomych Legionistów, którzy jeżdżą na wyjazdy, czy mogą pomóc w ogarnięciu biletu. A jeśli nie macie takich znajomych, to sektor Legii najwidoczniej nie jest miejscem dla Was. Dziękuję za uwagę.
    Ostatnio edytowany przez OrdoIurisLL; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Runi
    odpowiedział(a)
    Tak, użytkownik Mort ma pewną pulę.

Zostaw komentarz:

• BigMargusCCS
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez lysy_lvp Zobacz posta
    Witam, mam ten sam problem co kolega wyżej, mieszkamy z narzeczoną w Liverpoolu i będziemy jechali samochodem do Glasgow, jest może opcja żeby dostać jakoś dwa bilety na nasz sektor ?
    For travelling Legia fans To Glasgow come Thursday.
    There is a Polska Social club located in Glasgow I shall leave a link to the website in case any travelling Fans would like to visit Pre match
    SIKORSKI POLISH CLUB - http://www.sikorskipolishclub.org.uk/C5/index.php/home/
    It is Located 5 minutes from The stadium Via Subway or a cool 15 minute walk . It is located in the West end area of Glasgow.
    There is a large Load of Pubs to drink if travelling Fans need to be closer to the stadium in Govan ( Govan Road ) also has A subway link straight to Ibrox stadium , The Brechin Bar , The Harmony Bar , Kracken Bar & Old Govan arms.. I would not intend to drink in the Other side of the Govan ( Paisley Road West) That is mainly Located by Rangers Fans who tend to use that strip of bars pre match , So to be safe Govan Road is safer to use or the Polish Club.
    Hope everyone travels well and enjoys the Trip to Glasgow and Hope to get the Result Legia.

Zostaw komentarz:

• lysy_lvp
    odpowiedział(a)
    Witam, mam ten sam problem co kolega wyżej, mieszkamy z narzeczoną w Liverpoolu i będziemy jechali samochodem do Glasgow, jest może opcja żeby dostać jakoś dwa bilety na nasz sektor ?

Zostaw komentarz:

• Chylik95
    odpowiedział(a)
    Ja także jestem zainteresowany biletem jeżeli byłaby możliwość, mieszkam w Glasgow ale bilet na sektor Legii będzie potrzebny.
    Z góry dzięki i pozdrawiam.

Zostaw komentarz:

• Kostek27
    odpowiedział(a)
    Dzięki.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Ci jacy kumaci.

Według Bodziacha

Przy zapisach na czarter, zbierane będą od razu pieniądze na bilety na mecz w Glasgow, w wysokości 140 złotych. Osoby nie lecące czarterem, bilety kupić będą mogły w innym terminie.

Zostaw komentarz:

• Kostek27
    odpowiedział(a)
    Ale jest coś niestosownego w tym temacie czy do czego pijesz?

Zostaw komentarz:

• Adin
    odpowiedział(a)
    i tak długo to trwało. Sądziłem, ze takie tematy pojawia się już od razu po meczu Rangersow.

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    Napisz na priv do użytkownika Mort,on ogarnia bilety,np na Real mocno organizował .
    Pjona.

Zostaw komentarz:

• Kostek27
    rozpoczął temat Bilet na mecz w Glasgow.

Bilet na mecz w Glasgow.

Mieszkam w Irlandii i dziś nabyłem bilety na samolot do Glasgow 29.08, lecę z kumplem. Czy jakaś dobra dusza w niedzielę w Sport Barze zapisałaby nas na bilety na mecz? Czy istnieje taka opcja jeśli nie lecimy czarterem? Nie chciałbym siedzieć pośród Szkotów więc proszę o pomoc. Mordy będziemy darli z całych sił.
Pracuję...
X