Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mecz w Płocku

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja sie wybieram. słyszałem ze beda jaki(e)s autokar(y) ale nie wiem czy to nie plotka. Warto by było pojechac w konkretnej liczbie.
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Komentarz

Zamieszczone przez variatek
      To o co chodziło mi z tą flagą????Bo teraz nie rozkminiam ho:
      To była taka ironia z Twojej strony,ze niedosc,ze jeszcze po oklep jedzie to niech wemie do tego flage,zeby ja stracic - chyba o cos takiego,prawda?
      WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
        To była taka ironia z Twojej strony,ze niedosc,ze jeszcze po oklep jedzie to niech wemie do tego flage,zeby ja stracic - chyba o cos takiego,prawda?
        Nie,a skąd...przecież on jedzie an wyjazd...A jak się jedzie to trzeba zaznaczyć swoja obecność poprzez wywieszanie flagi np. ho:
        Nie wszyscy tak akcentuja swoja obecnosc,nie pomiescily by sie wszystkie fany ale skoro ty tak zaznaczasz swoja obecnosc to sie pochwal swoja flaga.

A do tematu to spojz na sparingi chociazby z zeszlych przerw.
        Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
          Zamieszczone przez Grochów
          Nie,a skąd...przecież on jedzie an wyjazd...A jak się jedzie to trzeba zaznaczyć swoja obecność poprzez wywieszanie flagi np. ho:
          Nie wszyscy tak akcentuja swoja obecnosc,nie pomiescily by sie wszystkie fany ale skoro ty tak zaznaczasz swoja obecnosc to sie pochwal swoja flaga.

A do tematu to spojz na sparingi chociazby z zeszlych przerw.
          A kto Ci powiedział,że rkwa ma swoją flage? 8- Bez obrazy,ale żeś przyjebałeś z tą flagą . . :/
          Ps.W Płocku wisiało 2500 flag
          Pozdro.
          WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Pracuję...
          X