Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykarski wyjazd.....??

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koszykarski wyjazd.....??

Koniec rundy jesiennej w piłke, to czas kiedy część kibiców chodzi na mecze w kosza. Ostatnio na meczu z Albą chorzów kibice śpiewali "po co wy graciejak wy kibiców niemacie" , lecz trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, i nigdy jeszcze(prócz pruszkowa) meczu wyjazdowego kibiców za koszykarzami niebyło. Czy był by ktoś chętny do wyjazdu np. 4.01.2004, do Świecia. Kosz autokaru(48 osób) to 700 zł(na łeb 15,-) nie drogo więc może ktoś by się skusił. Piszcie co otym myślicie.
    CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

Tylko barw nie bierzcie bo jak zanm życie to pojedzie niezbyt mocna ekipa i skończy sie jak skończy
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

wiesz to niejest tak że pstryk ijedziemy, zobaczymy chcemy się tylko oriętnąć czy był by ktoś chętny

Komentarz

ja jestem chetny! i podejrzewam ze paru moich kumpli tez by bylo! Proponuje poruszyc ten temat na nastepnym meczu za 2 tygodnie!

Komentarz

Pod względem kibicowskim Swiecie to tereny Zawiszy, pod bokiem jest również "Arkowe" Chełmno a trochę dalej "Legijna" Chełmża.

Notabene 22.11. jest mecz w Kwidzynie :>
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

a jakas inna opcja? bo to jeszcze wolne po sylwku wiec niektorych moze nie byc nawet w wawie?

Komentarz

Pruszkow wbrew pozorom tez wymagal mocnych nerwow 8o

Komentarz

koło Swiecia są Laskowice Pomorskie w którym zamieszkuja sami Legioniscii ! ja przez 2 lata mieszkałem od Swiecia 20 km czyli w Grudziadzu a tam jest ekipa Widzewska!
                Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

piszcie tu czy bedziecie jechali bo jak jedziecie to my z Brodnicy tez przyjedziemy wspierac Legie i postaramy sie byc wieksza grupa.Pozdro,a wogole kiedy jest mecz w Swieciu?????

Komentarz

czytaj dokladnie 4 stycznia .

porozmawiamy na ten temat za dwa tygodnie i proponuje nie wypowadac sie tutaj o tym, cel jest znany ...

Komentarz

Chciałbym jechać ale czy mogę? A jakies inne opcje wyjazdów są???

Komentarz

Proponuję, żebyście wymienili się numerami komórek na priv i dogadujcie się poza netem :fu:
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

w sprawie wyjazdów chętni niech piszą na nr g: 2299212

Komentarz

Zamieszczone przez Luk@s
                            a jakas inna opcja? bo to jeszcze wolne po sylwku wiec niektorych moze nie byc nawet w wawie?
                            a Ci co będą mogą nie być w stanie.

Zamieszczone przez ems
                            Pruszkow wbrew pozorom tez wymagal mocnych nerwow
                            niby fani Legii a nas zwyzywali na mazovia cup 8o

Komentarz

Widze ze macie male pojecie o wyjazdach na kosza
                              kiedys sie troche jezdzilo
                              lublin, kielce, tarnobrzeg, krakow, zabrze........ byla grupa
                              i zawsze bylo wesolo i z przygodami.
                              CALE ZYCIE NA MELANZU
                              RAZEM IDZIEMY RAZEM UMRZEMY...
                              http://www2.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif
                              GDZIE ZGODA, TAM SIŁA

Komentarz

Pracuję...
                              X