Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trąbki na trybunach.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Trąbki na trybunach.

Ludzie! Co to qrwa jest na tych meczach reprezentacji. Zamiast drzeć morde dopingując elegancko ostatnio grających naszych to ja słysze jakies trąbki, jakbym był na żużlu jakimś. Jakieś wieśniaki to wnoszą i powinno się tego zabronić! Można takim sposobem puszczać z głośników muczenie krów.
    ...Najłatwiej tak jak ty stanąć z boku
    lecz pamiętaj
    Dla niektórych (L) to antidotum

WYKOPMY TRĄBKI ZE STADIONÓW
    A Nam W Głowach Wciąż Wariacje... UZ'05

Komentarz

Chyba wszyscy udzielający się na tym forum, prędzej walnęli, by łbem o krzesełko niż dmuchnęli w trąbkę.

Ja tak się zastanawiam z jakiej strony to do nas przyszło?

Pamiętam, że zawsze za wschodnią granicą dmuchali w małe puzony.

Dobrze, że 11 listopada ludzie w oknach nie machali flagami, trzymając w pysku trąbki, dmuchając w nie co sił.
      Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

Widzę np. 2 praktyczne sposoby

1) (nie popieram) 'rozmowa' odpowiednich osób ze sprzedawcami przed meczem

2) jakieś formalne zamanifestowanie swoich poglądów przez tą "dopingującą" część kibiców - albo przez odpowiednie okrzyki typu "Trąbki na śmietnik", albo może - poprzez wywieszenie transparentu odpowiedniej treści (np. właśnie: "WYKOPMY TRĄBKI ZE STADIONÓW" albo "PRECZ Z TRĄBKAMI", "TRĄBKI NA RYKOWISKO" czy coś w tym stylu...). Trzeba w końcu ruszyć tą sprawę, bo obudzimy się całkiem z ręką w nocniku
        Nie mam pomysłu w sumie.
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Trzeba ludzi opierdalać żeby nie trąbili. Jak ktoś widzi takiego trąbkarza to powinien go zjebać tak, żeby bał sie dmuchać.
          Inny sposób to zabieranie tego gówna na bramkach ewentualnie składanie do przymusowego depozytu.
          Kiedyś mój kumpel kupił trąbke przed meczem, ale naszczęście przy wejściu na Żylete kazali mu ją złożyć do depozytu i już jej więcej nie zobaczył.

Komentarz

A ja czekam na gwizdki... ho:
            Nieznani Sprawcy

Komentarz

mnie też to nie to tak wkurwia te trąbki ze tego się opisac nie da! na jednym meczu w tej rundzie było słychac duzo tych trąbek pozniej jak by ucichły! mam nadzieje ze to zniknie z naszych stadionów ! a jak nie to chociasz na meczach Legii zeby nie było tych trabek! przeciesz to jest tragednia cały czas te piszczenie eh...
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
                A ja czekam na gwizdki... ho:
                A ja na fujarki pasterskie... :buhaha:

Komentarz

Te trąbki są potworne. To samo było na Śląskim jak nasi bili Norwegów.

Koszmar, w relacji TV wychodzi to obleśnie, nie wiem jak na stadionie.
                  For those about to rock,
                  I salut you!!!

Komentarz

Zawsze jak oglądałem jakieś mecze czy skróty z Kijowa czy Moskwy to od razu w uszy ''rzucały'' sie te pieprzone trąbki równo przez 90 minut , az sie odechciewało słuchać takiej relacji...

i to mnie martwi ,że u nas i tak stały sie one przewodnim punktem dopingu a obawiam sie ,że za pare lat .... nie będzie nawet słychać tego kto wygra mecz.... tylko dmuchanie w trąbe full mecz - ze tez im sie chce
                    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Trąbki to jest poprostu załamka ,na szczęście jeszcze mi nikt do ucha nie trąbił jak oszalały. Dziwne ,że ochroniarze pozwalają na ich wnoszenie.

Komentarz

1. Przegonic sprzedawcow (dealerow trabek )
                        2. Konfiskowac na bramkach pozostale egzemplarze.

2-3 mecze i bedzie spokoj
                        Oczywiscie wszystko zalatwiamy kulturalnie...
                        ... do czasu

Komentarz

Módlmy się tylko , by te trąbki nie pojawiły się masowo u nas ...

Wtedy będzie tragedia
                          you may try - (L) - but it won't die!
                          ITI GO HOME!!!

Komentarz

Włączyłem właśnie Rosja - Walia na Eurosporcie.....
                            .......... [trabka] [trabka] [trabka] :fu: :fu: AAARGHHH [kratki]
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez kozer
                              Trzeba ludzi opierdalać żeby nie trąbili. Jak ktoś widzi takiego trąbkarza to powinien go zjebać tak, żeby bał sie dmuchać.
                              Inny sposób to zabieranie tego gówna na bramkach ewentualnie składanie do przymusowego depozytu.
                              Kiedyś mój kumpel kupił trąbke przed meczem, ale naszczęście przy wejściu na Żylete kazali mu ją złożyć do depozytu i już jej więcej nie zobaczył.
                              No właśnie ... czy trąbki nie są przypadkiem narzędziem mogącym zagrozić komuś utratą zdrowia lub życia .

Heh , skoro plastikowych butelek nie mozna wnosić , to i trąbki powinny byc zabronione .
                              you may try - (L) - but it won't die!
                              ITI GO HOME!!!

Komentarz

Pracuję...
                              X