Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Janusz Waluś Official Support Club

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• MRS sprawdź priv

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Komentarz

• Co się ruszyło w temacie Walusia?

Komentarz

• Zapisy na koszulki, dochód z tego przeznaczony będzie na pomoc dla Janusza Walusia. Zapisy zbierane są do końca października, poprzez napisanie prywatnej wiadomości na profil Crime Think : [url]https://www.facebook.com/crimethinkk/
        Ostatnio edytowany przez luckyb; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: błędny link

Komentarz

• "Zmienia się minister sprawiedliwości Republiki Południowej Afryki, co stwarza dla Janusza Walusia szansę na powrót do ojczyzny."

Komentarz

• Bardzo przepraszam wszystkich za swoją nieobecność ale mam troszkę prywatnych problemów. Wszystkie szale których nie odebraliscie i nie były opłacone zostały przekazane do odpowiednich osob. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc i zainteresowanie. Mam gotowe dwa projekty więc jeżeli ktoś byłby zainteresowany to chętnie je oddam do dalszej realizacji. Pozdrawiam.
            mrsszale.pl.tl

Komentarz

• Zamieszczone przez MRS Zobacz posta
              Bardzo przepraszam wszystkich za swoją nieobecność ale mam troszkę prywatnych problemów. Wszystkie szale których nie odebraliscie i nie były opłacone zostały przekazane do odpowiednich osob. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc i zainteresowanie. Mam gotowe dwa projekty więc jeżeli ktoś byłby zainteresowany to chętnie je oddam do dalszej realizacji. Pozdrawiam.
              To ja się przypomnę, bo szal nie dotarł do mnie

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
              Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Komentarz

• Komentarz

Pracuję...
                X