Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Promowanie meczy przez kibiców

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Promowanie meczy przez kibiców

Jak wiecie każdy z nas ma znajomych,oraz pracę lub szkołe,gdzie są kibice do których trzeba dotrzeć.Niedawno jeszcze NL robiła reklamówki meczów by kibice je rozwieszali.Proponuję by taką akcję kontynuować we własnym zakresie!!Ja odkąd NL przestała drukować reklamówki sam je z kolegami robię i rozwieszam w mojej niedużej szkole w ok 6 egzemplarzy tydz. przed meczem,uważam iż to dobry pomysł i można dalej działać w ten sposób.
    Dodatkowo namaiwajcie każdego na przyjście na mecz,ja ostatnio namówiłem osoby,które wogóle piłką się nie interesują,pokazałem artykuł z P.S.(ten artykuł też zkserowałem i rozwiesiłem po szkole,jest to świetna forma poprawy wizerunku) mówiłem o świetnej atmosferze i dali się namówić,trzeba zachęcać każdego.
    Jeszcze jedna propozycja 5-6 dni przed meczem piszę reklamówkę na gg zapraszającą na mecz i piszę do znajmoych w formie łańcuszka by ją rozesłali znajomym i nie tylko.Jak mam trochę czasu wyszukuję osoby z wa-wy i zapraszam je także na mecz,zdarzało się,że rozmawiałem z niektórymi dłuższą chwilę przekonując się,iż stereotyp kibica jest cały czas ten sam,jednak osoby ten przekonane argumentami dopytywały się gdzie kupić i za ile bilety!
    Piszcie o swoich propozycjach oraz promójcie te,które opisałem powyżej w ramach mozliwości.
    Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

pomysł swietny, szkoda ze NL przestała drukowac reklamowki, :/
    zawsze mozna by było porozwieszac.

Komentarz

Przeciez sami mozemy zrobic jakis plakat informacyjny. Zeby byl jeden i wszyscy go mogli wydrukowac...
      Legia To MY

Komentarz

Zamieszczone przez emde
        Przeciez sami mozemy zrobic jakis plakat informacyjny. Zeby byl jeden i wszyscy go mogli wydrukowac...
        Dkładnie,mój kumpel zrobił wzór,poproszę go to mi go da,jak chcecie mogę wysyłać go na meile a potem tylko datę zmieniac i rywala .Jak wam się nie spodoba to zawsze możecie zrobić własny.A miejmy nadzieję,że NL znów na wiosnę zacznie drukować,ponoć myślą o tym.

Komentarz

Wiadomość na gg przygotowałem na najbliższy mecz tej treści:
          Kibice Legii Warszawa serdecznie zapraszają na mecz o mistrzostwo 1 ligi:Legia Warszawa-GKS Dospel Katowice,sobota 22 listopada 2003 g.18.00 Stadion Legii.To już ostatni mecz w tym roku,następny dopiero za 4 miesiące!! Stwórzmy po raz kolejny niezapomnianą atmosferę i pomórzmy pilkarzom w zwycięstwieProsimy o przesłanie tej wiadomości wszystkim znajomym i obcym osobom na gg i jednocześnie prosimy o przesyłanie kolejnych z właściwym rywalem,datą i godz. spotkania.
          Jeżeli proponujecie inną to zapraszam,współpracować trzeba '8

Komentarz

Sorka oczywiscie tam ma być GKS Dospel a nie GKS GKS

Komentarz

No widze,że na forum sponsor GKS-u nie da się zapisać wiec piszcie GKS Katowice

Komentarz

Ja dziś gadałem z babką ode mnei ze sklepiku w szkole to aż sie przerazielm jak Ci ludzie myslą o kibicach Legii!!! Ale pomysł dobry sam porozwieszam pare takich w szkole, napewno znajda się jacyś chętni.
                Z pokolenia na pokolenie
                Saska (L) Kępa
                Legioniści

Komentarz

No i przede wszystkim bierzcie swoich znajomych, ktorzy nie mieli zamiaru ruszyc swoich czterech liter na Estadio WP! :>

Komentarz

Zamieszczone przez Długi123
                    Dzieki za info 8o
                    ...

Komentarz

Bo klub nazywa się dla kibiców tradycyjnie GKS, a nie jak wentylator

Komentarz

Zamieszczone przez legart
                        Bo klub nazywa się dla kibiców tradycyjnie GKS, a nie jak wentylator
                        No wiadomo

Komentarz

Zamieszczone przez Dziubek
                          Ja dziś gadałem z babką ode mnei ze sklepiku w szkole to aż sie przerazielm jak Ci ludzie myslą o kibicach Legii!!! Ale pomysł dobry sam porozwieszam pare takich w szkole, napewno znajda się jacyś chętni.
                          Dokładnie właśnie o to chodzi,z taką osobą trzeba wtedy porozmawiać,wytłumaczyć jak est naprawdę aż zmieni zdanie,można poprosić o powieszenie artykuły z P.S. w takim sklepiku,który wcześniej kobieta przeczyta i małymi kroczkami zmiana zdania będzie o nas,potem jak ktoś jej przypadkowo bo np na ulicy:O zobacz,kibice,tylko leją się na meczach to ona odp jak jest naprawdę zapewne i społeczeństwo pwoloi zdanie bedzie zmieniać.
                          Sam tam gdzie kseruję reklamówki dałem babce P.S. i powiedziała,że trochę zdanie zmieniła chociaż jest spoko babką
                          Chodzi oczywiście o artykuł Ja Kocham Legię

Komentarz

Ta opcja z wysyłaniem na GG informacji o meczu jest spoko. Też tak zrobię. Ogólnie to ja właśnie namawiam znajomych którzy nie chodzą normalnie na mecze.Jednego już namówiłem i ma iść ze mna na GKS-to będzie jego pierwszy mecz :> Ogólnie w tej rundzie już sporo osób zachęciłem do Legii. A mój kumpel przyprowadził siostrę i tej się bardzo spodobało i ma zamiar wpadać częściej. Więszkość osób tak reaguje jak już przyjdzie na stadion. Tylko najpierw właśnie ich przyprowadzić na mecz a później sami się w to wszystko wciągają.
                            Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

ja swoje rozesłałem juz dzieki Długi, w szkole tez cos porozwieszam

Komentarz

Pracuję...
                              X