Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dosyc srania w stolek

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dosyc srania w stolek

http://widzew.home.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=8509

dosyc!!!!!

my tez chcemy

kumate osoby niech sie wpisuja co trzeba zrobic, i do kogo sie zwrocic zeby nam wrocil hokej w Wawie

na razie z Adamsem mamy 2 koncepcje:

1. Powolac Legie pod subsydia miasta

2. Zrobic taki swoj Legion... co bedzie troszkie trudniejsze

ale *****, nie poddamy sie

prosze o przyklejenie tematu

a czy ewentualnie SSLW moglo by jakos pomoc tej organizacji?

Komentarz

Bez kitu robimy, L-L Squad do dziela. Kazdy komu hokej jest mily do boju!
      Ostatecznie sam siegne po lyzwy, kiedys gralem w hokeja dosc dlugo... na rolkach Dam rade!

Komentarz

lyzwy zajebista sprawa sam w zime troche w mysiadle na stawie pomykam mam nawet kij jak bedziecie robic jakas druzyne czy cos to ja moge sie przylaczyc

Komentarz

Zamieszczone przez Adams_
          Ostatecznie sam siegne po lyzwy, kiedys gralem w hokeja dosc dlugo... na rolkach Dam rade!
          ja nie gralem, ale **** klade, moge robic za Oliwe, ciezki jestem

Komentarz

Kiedys gralem jako statyczny napastnik . Nedznie jezdze ( a wlasciwie to nawet nie jezdze) ale strzal mam w miare dobry. Zawsze moge stanac na bramce ale tylko jak bede mial ochraniacze. W walkach na lodzie tez mam doswiadzenie
            Mysle ze Legii potrzebna jest sekcja hokeja a jesli nie to, to jakas druzyna hokejowa zwiazana z Legia, np. Legion.

Komentarz

ej zajebyyysta opcja..)bez kitu..ja pamietam jak kiedys byłą taka opcja ze w Stolicy był sms któy miał się przekształcić w Legie ale cośtam sie zepsuło..ale juz wtedy dobry klimat byłna meczach..ja wiele pewnie pomóc bym nie mógł ale będę w pierwszym szeregu do robienia dobrego klimatu na meczach :> brawo za pomysł ems :+: a moze by tak pogadac z kimś z CWKSu??
              "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

Zamieszczone przez el majoneze
                ej zajebyyysta opcja..)bez kitu..ja pamietam jak kiedys byłą taka opcja ze w Stolicy był sms któy miał się przekształcić w Legie ale cośtam sie zepsuło..ale juz wtedy dobry klimat byłna meczach..ja wiele pewnie pomóc bym nie mógł ale będę w pierwszym szeregu do robienia dobrego klimatu na meczach :> brawo za pomysł ems :+: a moze by tak pogadac z kimś z CWKSu??
                Ja jestem za jak najbardziej, ale czy beda chodzili na to ludzie, ja bym chcial zeby koszykarze grali na normalnej sali a ni ena bemowie.
                PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Komentarz

kazdy kto pamieta mecze sms wie, ze ludzie cisnienie na hokej maja

kurna, mam pomysla... znajde strone PZHL i wysle maila co trza zrobic najpierw zeby powolac klub hokejowy

Komentarz

ems strasznie Cie wzielo na ten hokej ale wcale sie nie dziwie fajny sport teraz zbilza sie zima mozna sie gdzies na jakims szkolnym lodowisku ustawic i pograc troche tylko najpierw musze na stegny jechac lyzwy naostrzyc

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                      Zamieszczone przez Adams_
                      ja nie gralem, ale ch** klade, moge robic za Oliwe, ciezki jestem
                      Ja nawet nie umiem jezdzic na lyzwach ale tak jak ems moge robic za Oliwe...
                      Jak mnie nauczycie to moge stac na bramce :buhaha:
                      Legia To MY

Komentarz

Moj syn naprawde niezle gra w hokeja . Dwa lata temu bylem trenerem druzyny w turnieju hokeja na rolkach i musze pochwalic sie ze moja druzyna wygrala,bardzo do tego sukcesu przyczynil sie bramkarz,ktory byl bardzo dobry i zero problemow (w innych druzynach nikt nie chcial stac na bramce)A tak na marginesie to bramkarzem byla dziewczyna

Sorry za rozmywanie :>

Komentarz

yyyyy... ja się na bramkę nie piszę. Narazie wolałabym pozostać przy własnej klawiaturze. Troszkę krzywa, ale moja

Co do pomysłu to super, tylko że dużo mniej u nas ludzi grających w hokej niz w piłę i z powołaniem czegos na kształt Legionu do życia może być problemem
                          Only You

Komentarz

Znam dobrze pezesa PZHL, kilku trenerow ze zwiazku rowniez, wiec moglbym wam pomoc, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawe jakie sa koszty tej akurat dyscypliny. Powstanie Legionu, ktory tez za mocno finansowo nie stoi, to przy hokeju maly pikus...
                            Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Harcerz
                              Moj syn naprawde niezle gra w hokeja . Dwa lata temu bylem trenerem druzyny w turnieju hokeja na rolkach i musze pochwalic sie ze moja druzyna wygrala,bardzo do tego sukcesu przyczynil sie bramkarz,ktory byl bardzo dobry i zero problemow (w innych druzynach nikt nie chcial stac na bramce)A tak na marginesie to bramkarzem byla dziewczyna

Sorry za rozmywanie :>
                              No.. To trenera już mamy

A tak serio.
                              Sami to możemy co najwyżej nasrać w stołek.
                              Hokej to nie pilka. Legionu drugiego nie stworzymy. Jedyna szansa to pogadac z CWKSem żeby wznowili sekcję. Ale wiadomo. Potrzebne pieniądze. A jak z tym jest u Nas to wiedzą wszyscy.
                              Szanse na trafienie odpowiedniego inwestora sa porownywalne z wytypowaniem szostki w totka.
                              Ale oczywiście jestem jak najbardziej za. Lubię hokej

My, to możemy co najwyżej zadbać o to, żeby powstało w Warszawie ciśnienie... na hokej. A to już coś :>
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                              X