Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oprawa na Krytej

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• NORBI
    odpowiedział(a)
    Norbas jak weszły zdjęcia?

Zostaw komentarz:

• arczi
    odpowiedział(a)
    Oj Norbas Norbas... Co Ja mam z Tobą...

Jeśli chodzi o "soft ultras" (czyli o zabawy z piro) na Krytej to już wielokrotnie mówiłem (tak jak ślepy koń na Wielkiej Pardubickiej) że nie widze przeszkód. A Ty ciągle swoje...

Byłem (i nadal jestem) przeciwnikiem "hard ultras" na K. i mowie to już chyba po raz czwarty.

Jesli chodzi o mecz z GieKSą to napisałem w innym temacie że, cytuje: "Kryta, dobra robota" Koniec Cytata
    Gdyby nie te zimne ognie to było by gites.

Ps. Skoro uważasz mnie za wroga zabawy na Krytej to... przykro mi troszeczke. Ale masz do tego prawo.

Pozdrawiam.

Zostaw komentarz:

• Norbas
    odpowiedział(a)
    Jak na pierwszy raz było całkiem wporzo. Synchronizacja wypracuje się z czasem Pamiętajmy że nie od razu Rzym wybudowano

Ciekaw jestem opinii wroga zabawy na krytej nr 1 - Arcziego jak jemu podobała się oprawa z tej strony stadionu

Zostaw komentarz:

• MTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    jak dla mnie fontanny jezeli to byly te w czasie folii to wyszly ekstra!
    Szczepan to były duże wulkany a fontanny to były na kijkach kupilismy z Norbi zamiast średnich wulkanów.Aha przypomniało mi sie jak rozdawalismy miedzy soba te fontanny podszedl dzieciak 7-8 lat 120 wzrostu i bierze to ja do niego że chyba nie dosiegnie żeby odpalic,i mu zabraliśmy.

Zostaw komentarz:

• NORBI
    odpowiedział(a)
    Fakt.Wyszły by lepiej gdyby odpalone zostały równo.Niestety przez jedną osobe daliśmy ciała :fu: i nie poszło tak jak miało być.Ale nic to jedziemy dalej.
    Pozdro

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    jak dla mnie fontanny jezeli to byly te w czasie folii to wyszly ekstra!

Zostaw komentarz:

• MTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez NORBI
    Wbrew tym którzy byli na NIE mysle ,że wyszło całkiem przyzwoicie.A co ważne na krytej pikniki chcą się bawić. Ledwo powstrzymaliśmy ich przed zbyt wczesnym odpaleniem zimnych ogni .Myslę iż w ten sposób ( wersja soft) i oni poczują się aktorami tego widowiska .Jak te dzieciaki się cieszyły trzymając w ręku zimny ogień!!(dorośli zresztą również).A i z komentarzy wynika ,że spora część kibiców jest zadowolona z oprawy na krytej.Oczywiście jak napisałem w wersji soft.Jestem optymistą.

pozdro
    Niestety my nie powstrzymalismy.Jest to niestety wina tych co rozdawali bo nie poinformowali.Po za tym troche nas ktos przetrzymał z wulkanami i nie wszyscy mogli rozdawać zimne ognie.Ale wasza strona tez miała jeden poślizg wy wiecie z czym.A fontanny wyszły średnio i większej ilosci by było lepiej.Ci co byli na nie myśleli właśnie o oprawach Hard.Ale myśle że i to by mogło wyjść jeśli chodzi o mentalność ale preszkoda jest konstrukcja krytej.Uwierz Arczi że ludzie którzy wg mnie by nie chcieli zimnego ognia brali z miłą checią tak jak Norbi napisał chcieli od razu odpalać i niestety odpalili(pisze o mojej stronie) ale to juz wyjaśniłem wcześniej po za tym czlowiek na bledach sie uczy.Aha i THX za rurki
    Pozdro dla Krytej i CF
    CZeRNiaKóW rulez

Zostaw komentarz:

• NORBI
    odpowiedział(a)
    Wbrew tym którzy byli na NIE mysle ,że wyszło całkiem przyzwoicie.A co ważne na krytej pikniki chcą się bawić. Ledwo powstrzymaliśmy ich przed zbyt wczesnym odpaleniem zimnych ogni .Myslę iż w ten sposób ( wersja soft) i oni poczują się aktorami tego widowiska .Jak te dzieciaki się cieszyły trzymając w ręku zimny ogień!!(dorośli zresztą również).A i z komentarzy wynika ,że spora część kibiców jest zadowolona z oprawy na krytej.Oczywiście jak napisałem w wersji soft.Jestem optymistą.

pozdro

Zostaw komentarz:

• tato
    odpowiedział(a)
    Myślę, że oprawa na krytej (na meczu z GKS) nikomu wstydu nie przyniosła. Oczywiście trochę szwankowało zgranie, ale to się z czasem wyklaruje i będzie git. Nawet była pioseneczka po rozdaniu sztucznych ogni "Jeszcze nie, jeszcze nieee" - naprawdę było zabawnie.

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Ja również nikomu niczego nie zabraniam, ale pamiętajcie, że jeśli chcecie stworzyć grupę zajmującą się oprawami na Krytej to pamiętajcie, że swoim działaniem wpływacie na wizerunek całej ultrasowskiej Legii.

Zostaw komentarz:

• Sochaczew
    odpowiedział(a)
    Jak dla mnie oprawa na krytej jest potrzebna i to bardzo.Np. na Barcie jak rozwinelismyy sektorówki (na zylecie oczywiscie)mnóstwo piknikow mówiło ale extra itp.a dzieciaki ktore wychodza z maczu nie opowiadaja o wspaniałych akcjach tylko np,ale fajne sa te kulki co strzelały )wiadomo wszystko z umiarem!! nie można na krytej zapalić swiec dymnych tak jak na leszku na zylecie bo by sie dziadki podusiły ale rzymskie ognie baloniki rony konfetti i serpentyny jak najbadziej!!

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Beben za Żylecie juz chyba kiedys był.

Zostaw komentarz:

• arczi
    odpowiedział(a)
    Adam iwo4:
    Disco: Pozdro ziomie

Zostaw komentarz:

• Adam-oldboy
    odpowiedział(a)
    Krótko w temacie. Cały stadion nie może ultrasować i trzeba się z tym pogodzić.
    Kryta: śpiew, szale, orkiestra (bębny?), włączanie do akcji typu konfetti i serpentyny.
    Żyleta: j. w. tylko lepiej + piro, kartoniady, szarfy, sektorówki itp.
    Niech każdy robi swoje - nie sposób kazać komuś bawić się na siłę.

Zostaw komentarz:

• Kempes
    odpowiedział(a)

sorry

kase tym bardziej by sie uzbierało :P

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X