Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oprawa na Krytej

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oprawa na Krytej

Myślę, że warto zgrać oprawę na krytej, bo do tej pory odbywa się to na zasadzie "współzawodnictwa" obu połówek trybuny.
    Myślę, że jak zjednoczymy nasze wysiłki, to na krytej możemy osiągnąć niezłe efekty.
    Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Myślę, że tego nie można po prostu zgrać. To zależy od wyczucia osób, które tam siedzą. Na krytej nie ma prowadzącego doping, więc ciężko jest to zrobić. Z tego samego powodu nie wchodzą w gre żadne głośniki. Jak ktoś słyszy co zarzuca jedna część to powinien szybko wprowadzić na drugą część. Ale troche ciężko to zrobić...
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Ja nie chodzę już na krytą ale byłem parę razy. Myślę że zorganizowanie tam jakieś poważniejszej oprawy jest prawie niemożliwe. Ze względu na to że spora cześć osób tam zasiadających nie chce brać czynnego udziału w dopingu. Oni wolą sobie siedzieć i spokojnie oglądać mecz. Ciężko jest Ich przekonać żeby się podłączyli. A co do dpingu to czasami wychodzi Wam to naprawdę nieźle. Ale zawsze można coś jeszcze poprawić. Eh chciałbym żebym ktoś pokazał mi że się myłe i zobaczę jakąś poważniejszą oprawe na krytej
      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Ale mysle ze nie byloby problemu w odpaleniu np wulkanow na calej Krytej (nie tylko na jednej ze stron :/ ) ... bo glupio to wyglada jak na polowie cos sie dzieje (race, wulkany, wrony) a na drugiej dupa...

hm... moze Adi260 z Kryta Fans sie o tym wypowie? '8 no chyba ze dostal bana...

Komentarz

Sorki zrozumiałem, że chodzi o doping. A z oprawą to inna sprawa i myślę, że dałoby radę to zorganizować.

Komentarz

Race czy wulkany to bez problemu dałoby sie wodpalić, ale o zrobieniu jakiejs skompliowanej prezentacji mozna raczej zapomniec.
            Zajacc Adi ma robic oprawe papierkową i ma szyc sektorówke. Nie mieszaj go w piro :buhaha:
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Po pierwsze to jest między połówkami loża honorowa i to zawsze będzie rozdzielone chcąc nie chcąc.

Po drugie to z tym piro na Krytej nie mozna przesadzać (przy niekorzystnym wietrze zwłaszcza) bo na górnej robi się wędzarnia.

Po trzecie - dajcie piknikom siedzieć i się nie ruszać. To w końcu pikniki mają zapełnić nowy stadion.

Po czwarte - przy orkiestrze i na bocznych sektorach lepiej słychać Żyletę niż tych co po bokach. Ale czasami i tak jest nieźle.
              For those about to rock,
              I salut you!!!

Komentarz

Nie nie nie i jeszcze raz NIE !!!
                Żadnych opraw na Krytej! Jestem absolutmie temu przeciwny. To nie ma sensu. Nic na siłę.
                Piro? Tak, ale bez przegięcia. Wszystko z umiarem i smakiem. Nie możemy zadymić i udusić Naszych Vipów.
                Od ultrasowania jest Żyleta. Czy się to komuś podoba czy nie :>
                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Ciężko jest zorganizować jakąkolwiek oprawę na Krytej.Przed Wisłą,razem z Tupcią ,rozdawaliśmy konfetti na D górnej.Później widziałem jak duża część ludzi nie wiedziała w ogóle co z tym zrobić 8- ,albo odkładali to na puste krzesełka.
                  Jeżeli chodzi o piro,to musi być ono odpalane głównie na dole,z tego względu,że cały dym idzie pod dach.Ludzie się po prostu duszą :/
                  Najlepiej jakby wszystkich "kumatych" '8 zebrać w jednym miejscu.Wtedy na pewno doping byłby o wiele lepszy.
                  Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Zamieszczone przez Keleborn

Po trzecie - dajcie piknikom siedzieć i się nie ruszać. To w końcu pikniki mają zapełnić nowy stadion.
                    Jak pikniki mają zapełnić nowy stadion to ja go raczej nie chce

Komentarz

wystarczy jak na krytej beda glosno spiewali

Komentarz

Zamieszczone przez Koko
                        To jest nieuniknione. Popatrz jak to wygląda w bardziej cywilizowanych krajach. Picnici są motorem napedowym klubów. Nie każdy jest ultrasem, hoolsem itd
                        Picnici to czy Nam sie to podoba czy nie, to też kibice. Miech sobie beda. Tylko najlepiej bedzie jak beda siedziec na oddzielnych sektorach.
                        My sobie i Oni sobie. I nie każmy Im na siłę robić opraw, bo to imho głupie jest

Komentarz

Na krytej przydała by sie jakas grupa ultras.Podobno miało tam coś powstać ale to było dawno.
                          LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
                          FOREVER

Komentarz

Kuzwa Kisie(L). Po co?? No powiedz mi po co kolejna grupa ultras na Legii? I do tego jeszcze na Krytej :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                              Zamieszczone przez Koko
                              To jest nieuniknione. Popatrz jak to wygląda w bardziej cywilizowanych krajach. Picnici są motorem napedowym klubów. Nie każdy jest ultrasem, hoolsem itd
                              Picnici to czy Nam sie to podoba czy nie, to też kibice. Miech sobie beda. Tylko najlepiej bedzie jak beda siedziec na oddzielnych sektorach.
                              My sobie i Oni sobie. I nie każmy Im na siłę robić opraw, bo to imho głupie jest
                              No może masz rację, ale i tak ciężko to będzie znieść.

Komentarz

Pracuję...
                              X