Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oprawa na Krytej

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Race czy wulkany to bez problemu dałoby sie wodpalić, ale o zrobieniu jakiejs skompliowanej prezentacji mozna raczej zapomniec.
    Zajacc Adi ma robic oprawe papierkową i ma szyc sektorówke. Nie mieszaj go w piro :buhaha:

Zostaw komentarz:

• Koko
    odpowiedział(a)
    Sorki zrozumiałem, że chodzi o doping. A z oprawą to inna sprawa i myślę, że dałoby radę to zorganizować.

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ale mysle ze nie byloby problemu w odpaleniu np wulkanow na calej Krytej (nie tylko na jednej ze stron :/ ) ... bo glupio to wyglada jak na polowie cos sie dzieje (race, wulkany, wrony) a na drugiej dupa...

hm... moze Adi260 z Kryta Fans sie o tym wypowie? '8 no chyba ze dostal bana...

Zostaw komentarz:

• m84
    odpowiedział(a)
    Ja nie chodzę już na krytą ale byłem parę razy. Myślę że zorganizowanie tam jakieś poważniejszej oprawy jest prawie niemożliwe. Ze względu na to że spora cześć osób tam zasiadających nie chce brać czynnego udziału w dopingu. Oni wolą sobie siedzieć i spokojnie oglądać mecz. Ciężko jest Ich przekonać żeby się podłączyli. A co do dpingu to czasami wychodzi Wam to naprawdę nieźle. Ale zawsze można coś jeszcze poprawić. Eh chciałbym żebym ktoś pokazał mi że się myłe i zobaczę jakąś poważniejszą oprawe na krytej

Zostaw komentarz:

• Koko
    odpowiedział(a)
    Myślę, że tego nie można po prostu zgrać. To zależy od wyczucia osób, które tam siedzą. Na krytej nie ma prowadzącego doping, więc ciężko jest to zrobić. Z tego samego powodu nie wchodzą w gre żadne głośniki. Jak ktoś słyszy co zarzuca jedna część to powinien szybko wprowadzić na drugą część. Ale troche ciężko to zrobić...

Zostaw komentarz:

• tato
    rozpoczął temat Oprawa na Krytej

Oprawa na Krytej

Myślę, że warto zgrać oprawę na krytej, bo do tej pory odbywa się to na zasadzie "współzawodnictwa" obu połówek trybuny.
    Myślę, że jak zjednoczymy nasze wysiłki, to na krytej możemy osiągnąć niezłe efekty.
Pracuję...
X