Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oprawa na Krytej

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

jak dla mnie fontanny jezeli to byly te w czasie folii to wyszly ekstra!

Komentarz

Fakt.Wyszły by lepiej gdyby odpalone zostały równo.Niestety przez jedną osobe daliśmy ciała :fu: i nie poszło tak jak miało być.Ale nic to jedziemy dalej.
      Pozdro
      Róbta co chceta .Ale nie tutaj!

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
        jak dla mnie fontanny jezeli to byly te w czasie folii to wyszly ekstra!
        Szczepan to były duże wulkany a fontanny to były na kijkach kupilismy z Norbi zamiast średnich wulkanów.Aha przypomniało mi sie jak rozdawalismy miedzy soba te fontanny podszedl dzieciak 7-8 lat 120 wzrostu i bierze to ja do niego że chyba nie dosiegnie żeby odpalic,i mu zabraliśmy.
        TRADYCJA POKOLEŃ

Komentarz

Jak na pierwszy raz było całkiem wporzo. Synchronizacja wypracuje się z czasem Pamiętajmy że nie od razu Rzym wybudowano

Ciekaw jestem opinii wroga zabawy na krytej nr 1 - Arcziego jak jemu podobała się oprawa z tej strony stadionu
          przyjemny chłód na łysym karku
          w świetle latarni butów blask

Komentarz

Oj Norbas Norbas... Co Ja mam z Tobą...

Jeśli chodzi o "soft ultras" (czyli o zabawy z piro) na Krytej to już wielokrotnie mówiłem (tak jak ślepy koń na Wielkiej Pardubickiej) że nie widze przeszkód. A Ty ciągle swoje...

Byłem (i nadal jestem) przeciwnikiem "hard ultras" na K. i mowie to już chyba po raz czwarty.

Jesli chodzi o mecz z GieKSą to napisałem w innym temacie że, cytuje: "Kryta, dobra robota" Koniec Cytata
            Gdyby nie te zimne ognie to było by gites.

Ps. Skoro uważasz mnie za wroga zabawy na Krytej to... przykro mi troszeczke. Ale masz do tego prawo.

Pozdrawiam.
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Norbas jak weszły zdjęcia?
              Róbta co chceta .Ale nie tutaj!

Komentarz

Pracuję...
              X