Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oprawa na Krytej

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• kamyk
    odpowiedział(a)
    mysle ze tam nic wielkiego chyba się nie da zrobić prócz polepszenia dopingu(który i tak czasem jest niezły) jak na meczu z Lechem w maju chyba jak do tej pory najwiecej rac na krytej zapłoneło i fajnie to wygładało może i cos by się jednak dało tam zrobic tylko musiełi by to byc naprawde ludzie z charakterem i uparcii

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez arczi
    Kuzwa Kisie(L). Po co?? No powiedz mi po co kolejna grupa ultras na Legii? I do tego jeszcze na Krytej :fu:
    no nie możesz nikomu zabronić organizowania się w grupy.
    poza tym jakby się dało zamienić dopingujących z krytej na niedopingujacych z Żylety to wtedy byłby dopiero pokaz spiewu na Ż! a na krytej "dupa"

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez WD
    A co do Krytej, to możnaby tam ewentualnie próbować rozkładać jakieś sektorówki, ale znając narzekania wielu ludzi (nawet na Żylecie), że flagami widok im się zasłania, to raczej czarno to widzę.
    Ta i bedzie tak jak na Lechu. Flaga wciągnieta i juz schodzi na dół.

Zostaw komentarz:

• Kempes
    odpowiedział(a)
    Niestety przypuszczam ,że oprawe zorganizowaną na trybunach krytej zobaczymy dopiero kiedy...zadaszą żyLete 8o

Pełen szacunek dla ludzi którzy tam siedzą i starają sie jak mogą ,lecz poza dopingiem chyba do niczego wiecej nie da sie nakłonić wiekszosci ''spokojnych''ludzi tam siedzących...

Myśle ,że prędzej takowe ultras udało by sie... na łukach. Ale równiez przy dobrym ''towarzystwie''

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez KISIE(L)
    Na krytej przydała by sie jakas grupa ultras.Podobno miało tam coś powstać ale to było dawno.
    Noo fajnie by bylo gdyby powstala grupa ultras na krytej, bylo by ciekawie. Fakt bylo cos kiedys planowane w tej kwestii, nawet bylo ogloszenie na forum o czyms takim, ale co dalej nie wiem...

Zostaw komentarz:

• WD
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Koko
    Zamieszczone przez Keleborn

Po trzecie - dajcie piknikom siedzieć i się nie ruszać. To w końcu pikniki mają zapełnić nowy stadion.
    Jak pikniki mają zapełnić nowy stadion to ja go raczej nie chce
    Zapełnią, ale nie w całości. Liczba fanatyków zostanie mniej więcej taka sama, po prostu pikników na stadionie przybędzie. Cóż, takie jest życie, kto miał zostać fanatykiem, ten już raczej został.

Inna sprawa, że przy korzystyych okolicznościach jakiś nowy piknik z czasem może stać się fanatykiem i w tym sensie większa liczba pikników nie zaszkodzi, będzie po prostu więcej "sił rezerwowych" dla zastępu fanatyków

A co do Krytej, to możnaby tam ewentualnie próbować rozkładać jakieś sektorówki, ale znając narzekania wielu ludzi (nawet na Żylecie), że flagami widok im się zasłania, to raczej czarno to widzę.

Zostaw komentarz:

• Koko
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez arczi
    Zamieszczone przez Koko
    To jest nieuniknione. Popatrz jak to wygląda w bardziej cywilizowanych krajach. Picnici są motorem napedowym klubów. Nie każdy jest ultrasem, hoolsem itd
    Picnici to czy Nam sie to podoba czy nie, to też kibice. Miech sobie beda. Tylko najlepiej bedzie jak beda siedziec na oddzielnych sektorach.
    My sobie i Oni sobie. I nie każmy Im na siłę robić opraw, bo to imho głupie jest
    No może masz rację, ale i tak ciężko to będzie znieść.

Zostaw komentarz:

• arczi
    odpowiedział(a)
    Kuzwa Kisie(L). Po co?? No powiedz mi po co kolejna grupa ultras na Legii? I do tego jeszcze na Krytej :fu:

Zostaw komentarz:

• KISIE(L)
    odpowiedział(a)
    Na krytej przydała by sie jakas grupa ultras.Podobno miało tam coś powstać ale to było dawno.

Zostaw komentarz:

• arczi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Koko
    To jest nieuniknione. Popatrz jak to wygląda w bardziej cywilizowanych krajach. Picnici są motorem napedowym klubów. Nie każdy jest ultrasem, hoolsem itd
    Picnici to czy Nam sie to podoba czy nie, to też kibice. Miech sobie beda. Tylko najlepiej bedzie jak beda siedziec na oddzielnych sektorach.
    My sobie i Oni sobie. I nie każmy Im na siłę robić opraw, bo to imho głupie jest

Zostaw komentarz:

• domber
    odpowiedział(a)
    wystarczy jak na krytej beda glosno spiewali

Zostaw komentarz:

• Koko
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Keleborn

Po trzecie - dajcie piknikom siedzieć i się nie ruszać. To w końcu pikniki mają zapełnić nowy stadion.

Zostaw komentarz:

• Ostry
    odpowiedział(a)
    Ciężko jest zorganizować jakąkolwiek oprawę na Krytej.Przed Wisłą,razem z Tupcią ,rozdawaliśmy konfetti na D górnej.Później widziałem jak duża część ludzi nie wiedziała w ogóle co z tym zrobić 8- ,albo odkładali to na puste krzesełka.
    Jeżeli chodzi o piro,to musi być ono odpalane głównie na dole,z tego względu,że cały dym idzie pod dach.Ludzie się po prostu duszą :/
    Najlepiej jakby wszystkich "kumatych" '8 zebrać w jednym miejscu.Wtedy na pewno doping byłby o wiele lepszy.

Zostaw komentarz:

• arczi
    odpowiedział(a)
    Nie nie nie i jeszcze raz NIE !!!
    Żadnych opraw na Krytej! Jestem absolutmie temu przeciwny. To nie ma sensu. Nic na siłę.
    Piro? Tak, ale bez przegięcia. Wszystko z umiarem i smakiem. Nie możemy zadymić i udusić Naszych Vipów.
    Od ultrasowania jest Żyleta. Czy się to komuś podoba czy nie :>

Zostaw komentarz:

• Keleborn
    odpowiedział(a)
    Po pierwsze to jest między połówkami loża honorowa i to zawsze będzie rozdzielone chcąc nie chcąc.

Po drugie to z tym piro na Krytej nie mozna przesadzać (przy niekorzystnym wietrze zwłaszcza) bo na górnej robi się wędzarnia.

Po czwarte - przy orkiestrze i na bocznych sektorach lepiej słychać Żyletę niż tych co po bokach. Ale czasami i tak jest nieźle.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X