Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oprawa na Krytej

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Rzeczywiście, ja też sądze, że sektor rodzinny powinien znajdować się na tych sektorach, a ewentualna oprawa powinna dotyczyć pozstałych sketorów i łuku (jeżeli bedzie na więkdzości spotkń zapełniony). Chociaż życzę jak najlepiej pomysłodawcom i wykonawcom opraw na krytej.
    "Miliony oddanych istnień dają świadectwo swojej Ojczyźnie"

Komentarz

Zamieszczone przez Bonhart
      ... Dlatego tez zawsze uwazalem, ze idealnym rozwiazaniem bylby zakup ze 2 duzych bebnow przy ktorych odpowiedzialni i nieco umuzykalnieni ludzie wybijaliby rytm. Na krytej zdalo to egzamin bardzo
      dobrze...
      Mysle, ze 3 bebny zdalyby egzamin. Moznaby je rozmiescic na E,G (gniazdo) i I. Powinno to pomoc w zgraniu 3 sektorow, a moze nawet calej trybuny. Do tego potrzeba jeszcze odpowiednich osob do obslugi
      Ale do tego chyba trzeba sporo kasy, ktos sie orientuje ile taki beben moze kosztowac?

Komentarz

Myśle ,że skoro ukazało sie tyle osób z krytej chcących bardzo działać i coś zmienić w tym miejscu to koszty bębnów nie powinny być przeszkodą
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
          Myśle ,że skoro ukazało sie tyle osób z krytej chcących bardzo działać i coś zmienić w tym miejscu to koszty bębnów nie powinny być przeszkodą
          Swierzy mowil o Zylecie :P

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
            Temat bebnow dotyczyl Zylety.

Komentarz

Mi akurat chodzilo o Zylete
              Ale jesli zapalency z Krytej chca nam sprawic mily prezent.

Komentarz

sorry

kase tym bardziej by sie uzbierało :P
                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Krótko w temacie. Cały stadion nie może ultrasować i trzeba się z tym pogodzić.
                  Kryta: śpiew, szale, orkiestra (bębny?), włączanie do akcji typu konfetti i serpentyny.
                  Żyleta: j. w. tylko lepiej + piro, kartoniady, szarfy, sektorówki itp.
                  Niech każdy robi swoje - nie sposób kazać komuś bawić się na siłę.

Komentarz

Adam iwo4:
                    Disco: Pozdro ziomie
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Beben za Żylecie juz chyba kiedys był.
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Jak dla mnie oprawa na krytej jest potrzebna i to bardzo.Np. na Barcie jak rozwinelismyy sektorówki (na zylecie oczywiscie)mnóstwo piknikow mówiło ale extra itp.a dzieciaki ktore wychodza z maczu nie opowiadaja o wspaniałych akcjach tylko np,ale fajne sa te kulki co strzelały )wiadomo wszystko z umiarem!! nie można na krytej zapalić swiec dymnych tak jak na leszku na zylecie bo by sie dziadki podusiły ale rzymskie ognie baloniki rony konfetti i serpentyny jak najbadziej!!
                        SOCHACZEW wierny Legii !!!

Komentarz

Ja również nikomu niczego nie zabraniam, ale pamiętajcie, że jeśli chcecie stworzyć grupę zajmującą się oprawami na Krytej to pamiętajcie, że swoim działaniem wpływacie na wizerunek całej ultrasowskiej Legii.
                          Nieznani Sprawcy

Komentarz

Myślę, że oprawa na krytej (na meczu z GKS) nikomu wstydu nie przyniosła. Oczywiście trochę szwankowało zgranie, ale to się z czasem wyklaruje i będzie git. Nawet była pioseneczka po rozdaniu sztucznych ogni "Jeszcze nie, jeszcze nieee" - naprawdę było zabawnie.
                            Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Komentarz

Wbrew tym którzy byli na NIE mysle ,że wyszło całkiem przyzwoicie.A co ważne na krytej pikniki chcą się bawić. Ledwo powstrzymaliśmy ich przed zbyt wczesnym odpaleniem zimnych ogni .Myslę iż w ten sposób ( wersja soft) i oni poczują się aktorami tego widowiska .Jak te dzieciaki się cieszyły trzymając w ręku zimny ogień!!(dorośli zresztą również).A i z komentarzy wynika ,że spora część kibiców jest zadowolona z oprawy na krytej.Oczywiście jak napisałem w wersji soft.Jestem optymistą.

pozdro
                              Róbta co chceta .Ale nie tutaj!

Komentarz

Zamieszczone przez NORBI
                                Wbrew tym którzy byli na NIE mysle ,że wyszło całkiem przyzwoicie.A co ważne na krytej pikniki chcą się bawić. Ledwo powstrzymaliśmy ich przed zbyt wczesnym odpaleniem zimnych ogni .Myslę iż w ten sposób ( wersja soft) i oni poczują się aktorami tego widowiska .Jak te dzieciaki się cieszyły trzymając w ręku zimny ogień!!(dorośli zresztą również).A i z komentarzy wynika ,że spora część kibiców jest zadowolona z oprawy na krytej.Oczywiście jak napisałem w wersji soft.Jestem optymistą.

pozdro
                                Niestety my nie powstrzymalismy.Jest to niestety wina tych co rozdawali bo nie poinformowali.Po za tym troche nas ktos przetrzymał z wulkanami i nie wszyscy mogli rozdawać zimne ognie.Ale wasza strona tez miała jeden poślizg wy wiecie z czym.A fontanny wyszły średnio i większej ilosci by było lepiej.Ci co byli na nie myśleli właśnie o oprawach Hard.Ale myśle że i to by mogło wyjść jeśli chodzi o mentalność ale preszkoda jest konstrukcja krytej.Uwierz Arczi że ludzie którzy wg mnie by nie chcieli zimnego ognia brali z miłą checią tak jak Norbi napisał chcieli od razu odpalać i niestety odpalili(pisze o mojej stronie) ale to juz wyjaśniłem wcześniej po za tym czlowiek na bledach sie uczy.Aha i THX za rurki
                                Pozdro dla Krytej i CF
                                CZeRNiaKóW rulez
                                TRADYCJA POKOLEŃ

Komentarz

Pracuję...
                                X