Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oprawa na Krytej

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Keleborn
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
    lepszy?? od kiedy?? ...dobry to rozumiem ...ale wciaz tam jest duzo niedzielniakow!!
    I sobotniaków i piątniaków. Generalnie sami intelygenci.
    Ale pomyśl jaka to radocha jak Ci niedzielniacy zaczynają dzrzeć japę na mksa i "wciągają się" w doping. Pełny wypas.

Ja sam sprowadziłem 3 nowych w tej rundzie.
    D górna. U nas zawsze jest głośno. Grać orkiestra!

Zostaw komentarz:

• Bondek RedStar'sAlcoholic
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bonhart
    A ja zadebiutowalem na krytej w meczu z Groclinem i moim zdaniem
    doping jest tam o niebo lepszy niz na Zylecie. I nie przekona mnie
    zadne pier :* ze dach, ze akustyka itd. Ludzie na krytej po prostu
    potrafia rowno spiewac. I daje to swietny efekt. Szkoda tylko ze
    nie wszystkim sie chce - siedzialem na F na gorze w 1 rzedzie i czasami
    dalem jape razem z sektorem D a wokolo cisza

lepszy?? od kiedy?? ...dobry to rozumiem ...ale wciaz tam jest duzo niedzielniakow!!

Zostaw komentarz:

• Bonhart
    odpowiedział(a)
    A ja zadebiutowalem na krytej w meczu z Groclinem i moim zdaniem
    doping jest tam o niebo lepszy niz na Zylecie. I nie przekona mnie
    zadne pier :* ze dach, ze akustyka itd. Ludzie na krytej po prostu
    potrafia rowno spiewac. I daje to swietny efekt. Szkoda tylko ze
    nie wszystkim sie chce - siedzialem na F na gorze w 1 rzedzie i czasami
    dalem jape razem z sektorem D a wokolo cisza

Zostaw komentarz:

• Aigel
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    siedzialem na gornej C/B przez pewien czas i powiem szczerze ze zadnej oprawy nie widzialem spiew rzeczywiscie tam gdzie jest gorna C jest dobry... proste wydarzenie z meczu przed feta z Odra staje flagowy przed schodami zeby z flaga zaczyna machac i od razu "*********** zaslaniasz "daj mecz ogladac" itp...
    To nawet pamietam takie cos pozniej trzech kolesi poszlo machac na przed trybune. Dlatego uwazam ze juz wiecej sie nie da zrobic w sprawie oprawy na krytej jest ok, a nie dziwie sie ludzia ktorzy interesuja sie pilka i placa 250 zl za karnet ze nie zycza sobie by im ktos machal przed twarza flaga.
    jest zyleta, sa luki, jest kryta od strony Lazienkowskiej i jest kryta od strony kanalku, taki podzial jest ok kazdy znajdzie sobie miejsce gdzie mu najlepiej

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Aigel
    na D E F nie powinno byc klopoty A B C to jak dla mnie sektor na maksa rodzinny i antyoprawowy
    Na gornej C ekipa z Czerniakowa robi oprawe, na GKSie dre sie ile sil w piersi by nie byc antyoprawowym
    siedzialem na gornej C/B przez pewien czas i powiem szczerze ze zadnej oprawy nie widzialem spiew rzeczywiscie tam gdzie jest gorna C jest dobry... proste wydarzenie z meczu przed feta z Odra staje flagowy przed schodami zeby z flaga zaczyna machac i od razu "*********** zaslaniasz "daj mecz ogladac" itp...

Zostaw komentarz:

• Aigel
    odpowiedział(a)
    na D E F nie powinno byc klopoty A B C to jak dla mnie sektor na maksa rodzinny i antyoprawowy
    Na gornej C ekipa z Czerniakowa robi oprawe, na GKSie dre sie ile sil w piersi by nie byc antyoprawowym

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Keleborn
    odpowiedział(a)
    Kiedyś za piknika uznano tutaj każdego kto nie jeździ na wyjazdy...

Dla mnie piknik to osobnik który przychodzi i ogląda. Nie śpiewa, nie klaszcze - ogląda. Nic w tym złego, to nawet zdrowiej na serce. Z wiekiem ewoluuje się w stronę piknika.

Aby było jasne - piknik - to dla mnie nie jest słowo negatywne, tylko stwierdzające pewien typ zachowań. Który zupełnie mi nie przeszkadza.

Zostaw komentarz:

• Aigel
    odpowiedział(a)
    Na krytej jest ok atmosfera, a co do piro to jak juz niekturzy pisali strasznie gryzie pozniej ten dym przy zlym wietrze.
    nierozumiem troszke slowa piknik, bo dla mnie to osoba ktora przychodzi na jeden, dwa najwazniejsze mecze w sezonie. Ja mam karnet na dolna C i kolomnie od lat siedza te same osoby, wszyscy to starsi ludzie 40-70 lat (ja mam 22 zeby bylo jasne) no i nie dziwie sie ze oni nie spiewaja, nie odpalaja rac, ale czy to sa pikniki? Oni widzieli wiecej meczow niz zdecydowana wiekszosc znas, kilku z nich jezdzi na wyjazdy, od lat kupuja karnet wiec nie wypowiadal bym sie o nich jak o kibicach drugiej kategori, piknikach, czy zlu koniecznym ktore jest potrzebne by troszke zwiekszyc kase klubu.

Zostaw komentarz:

• MTP
    odpowiedział(a)
    [quote="tato"][quote="Kawa"]
    Zamieszczone przez WD
    A co do Vipów, to mam ich głęboko... w poważaniu. I tak nie płacą za bilety.
    Jak ty 3tyś zł za sezon nazywasz nie placą to rozumiem że ty płacisz więcej??
    A co do głownego tematu to bedzie grupa ultrasująca(po prostu kilkudzisieciu zapaleńców nie żadni bez obrazy CF,Arystokraci itp)na krytej czy to sie komus podoba czy nie.

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Pomysł tworzenia jakiejś zoorganizowanej oprawy na Krytej jest niemożliwy i w sumie niepotrzebny. Mamy dwie trybuny o takiej samej pojemności.
    Na Żylecie ludzie przyzwyczajeni są do stania przez cały mecz, maksymalnego śpiewania, deszczu, dymu i flag.
    Ludzie, którzy chcą sobie posiedzieć spokojnie na krzesełku pod dachem, oglądając dokładnie cały mecz i popijając colą, jeść kiełbaskę, mają prawo nie wiedzieć do czego służy balonik, kartonik, czy konfetti oraz narzekać, że flaga zasłania mu widok, a dym z piro, drażni. Właśnie dla takich osób powstała Kryta więc po co to zmieniać? Jak ktoś chce poczuć atmosferę ultras niech pójdzie na Żyletę.

BTW: Prędziej popierałbym tworzenie oprawy na Łuku.

Zostaw komentarz:

• Keleborn
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Koko
    Jak pikniki mają zapełnić nowy stadion to ja go raczej nie chce
    No tak, ale to pikniki mają wyłożyć 30 Eurusiów za bilet i utrzymać naszą drużynę. Tak musi być.

Poza tym piknik z czasem zaczyna śpiewać. Tyle że siedzi i chce wszystko dobrze widzieć. No i są jeszcze veterani...

Zostaw komentarz:

• tato
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kawa
    Zamieszczone przez WD
    A co do Krytej, to możnaby tam ewentualnie próbować rozkładać jakieś sektorówki, ale znając narzekania wielu ludzi (nawet na Żylecie), że flagami widok im się zasłania, to raczej czarno to widzę.
    Ta i bedzie tak jak na Lechu. Flaga wciągnieta i juz schodzi na dół.
    Nie widzę takich problemów w przypadku kartonów. Tym bardziej, że na krytej większość ludzi ma karnety i siedzi na swoich miejscach.
    A co do Vipów, to mam ich głęboko... w poważaniu. I tak nie płacą za bilety.

Zostaw komentarz:

• tato
    odpowiedział(a)
    Ja także nie widzę potrzeby tworzenia nowej grupy, lecz nie widzę przeszkód aby wykorzystać zapał i potencjał kilku osób (to są ciągle ci sami ludzie), które od jakiegoś czasu próbują robić cokolwiek przed krytą. Fajnie by był to po prostu lepiej zgrać.

Zostaw komentarz:

• arczi
    odpowiedział(a)
    Mini. Ja nikomu niczego nie zabraniam. I nie mam takiego zamiaru. Ja tylko uważam że to jest zbyteczne. A już przede wszystkim nie widze sesnu tworzenia grupy Ultras na Krytej. Oczywiście to moja prywatna opinia, a nie wszystkich CF (zeby pozniej nie było)

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X