Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oprawa na Krytej

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez szczepan
    na D E F nie powinno byc klopoty A B C to jak dla mnie sektor na maksa rodzinny i antyoprawowy
    Na gornej C ekipa z Czerniakowa robi oprawe, na GKSie dre sie ile sil w piersi by nie byc antyoprawowym
    PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Komentarz

Zamieszczone przez Aigel
      na D E F nie powinno byc klopoty A B C to jak dla mnie sektor na maksa rodzinny i antyoprawowy
      Na gornej C ekipa z Czerniakowa robi oprawe, na GKSie dre sie ile sil w piersi by nie byc antyoprawowym
      siedzialem na gornej C/B przez pewien czas i powiem szczerze ze zadnej oprawy nie widzialem spiew rzeczywiscie tam gdzie jest gorna C jest dobry... proste wydarzenie z meczu przed feta z Odra staje flagowy przed schodami zeby z flaga zaczyna machac i od razu "*********** zaslaniasz "daj mecz ogladac" itp...

Komentarz

siedzialem na gornej C/B przez pewien czas i powiem szczerze ze zadnej oprawy nie widzialem spiew rzeczywiscie tam gdzie jest gorna C jest dobry... proste wydarzenie z meczu przed feta z Odra staje flagowy przed schodami zeby z flaga zaczyna machac i od razu "*********** zaslaniasz "daj mecz ogladac" itp...
        To nawet pamietam takie cos pozniej trzech kolesi poszlo machac na przed trybune. Dlatego uwazam ze juz wiecej sie nie da zrobic w sprawie oprawy na krytej jest ok, a nie dziwie sie ludzia ktorzy interesuja sie pilka i placa 250 zl za karnet ze nie zycza sobie by im ktos machal przed twarza flaga.
        jest zyleta, sa luki, jest kryta od strony Lazienkowskiej i jest kryta od strony kanalku, taki podzial jest ok kazdy znajdzie sobie miejsce gdzie mu najlepiej
        PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Komentarz

A ja zadebiutowalem na krytej w meczu z Groclinem i moim zdaniem
          doping jest tam o niebo lepszy niz na Zylecie. I nie przekona mnie
          zadne pier :* ze dach, ze akustyka itd. Ludzie na krytej po prostu
          potrafia rowno spiewac. I daje to swietny efekt. Szkoda tylko ze
          nie wszystkim sie chce - siedzialem na F na gorze w 1 rzedzie i czasami
          dalem jape razem z sektorem D a wokolo cisza

Komentarz

Zamieszczone przez Bonhart
            A ja zadebiutowalem na krytej w meczu z Groclinem i moim zdaniem
            doping jest tam o niebo lepszy niz na Zylecie. I nie przekona mnie
            zadne pier :* ze dach, ze akustyka itd. Ludzie na krytej po prostu
            potrafia rowno spiewac. I daje to swietny efekt. Szkoda tylko ze
            nie wszystkim sie chce - siedzialem na F na gorze w 1 rzedzie i czasami
            dalem jape razem z sektorem D a wokolo cisza

lepszy?? od kiedy?? ...dobry to rozumiem ...ale wciaz tam jest duzo niedzielniakow!!
            Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
              lepszy?? od kiedy?? ...dobry to rozumiem ...ale wciaz tam jest duzo niedzielniakow!!
              I sobotniaków i piątniaków. Generalnie sami intelygenci.
              Ale pomyśl jaka to radocha jak Ci niedzielniacy zaczynają dzrzeć japę na mksa i "wciągają się" w doping. Pełny wypas.

Ja sam sprowadziłem 3 nowych w tej rundzie.
              D górna. U nas zawsze jest głośno. Grać orkiestra!
              For those about to rock,
              I salut you!!!

Komentarz

Czy arczi jest jakiś uprzedzony czy mi się tylko zdaje?

Proponuję poczekać do meczu z Gieksą i po nim ew. wydawać sądy

pozdro
                przyjemny chłód na łysym karku
                w świetle latarni butów blask

Komentarz

Nie. Ja jestem tylko pojebany :>
                  Pozdro
                  Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Oprawa na krytej

Słuchajcie panowie jak czytam o oprawie na krytej że się nie uda że nie ma kto że to trudne i prawie niemozliwe to sobie myślę że wam się poprostu nie chce wszystko jest możliwe tylko trzeba chcieć a jeżeli macie w głowie jakieś ciekawe pomysły i plan jak ewentualnie je zrealizować wiecie do kogo podbić napewno widzicie na krytej ludzi pracujacych próbujących coś zrobić zawsze można sie spotkać i pogadać tylko ruszczie dupy i dajcie znać że żyjecie i macie pomysł postaramy się go zrealizować
                    ARCZI nie panikuj nikt nie zamierza tworzyć żadnej grupy to wy jesteście odpowiedzialni za oprawę ale dlaczego nie możemy wam pomóc w ogarnięciu całego stadionu twój argument o VIP-ach jest conajmniej dziwny może masz inne argumenty z przyjemnością o nich pogadam jeżeli nie to jedziemy z oprawą są ludzie chętni do pomocy zarówno po prawej jak i polewej stronie krytej jest potencjał wykorzystajmy go
                    PANOWIE I PANIE ZACZYNAMY OD WIOSNY CZEKAMY NA WASZE POMYSŁY DO ROBOTY
                    MOJA JEDYNA MIŁOSĆ TO JEST LEGIA!!!!

Komentarz

Re: Oprawa na krytej

Koti. Z całym szacunkiem. Ale o co chodzi?
                      Już żałuje że się wcześniej wypowiedziałem w tej kwestii. Wiedziałem że tak będzie.
                      Po pierwsze primo.
                      Nic nikomu niczego nie bronię. Z resztą już to pisałem. Chcecie się brać za oprawę na Krytej? Proszę bardzo. Bierzcie. Napisalem tylko że robienie na siłę czegoś na Krytej jest po prostu debilne. I uważam że ta trybuna jest od czegoś innego. I zdania nie zmienię.
                      Dobrze wiem że jest tam wielu zakręconych maniaków (siedzą tam tez i Cybery) którzy robią dobrą robotę (piro, doping), ale to nie powód zeby zaczac robić tam jakies wieksze oprawy.

Zamieszczone przez koti
                      ARCZI nie panikuj nikt nie zamierza tworzyć żadnej grupy to wy jesteście odpowiedzialni za oprawę ale dlaczego nie możemy wam pomóc w ogarnięciu całego stadionu twój argument o VIP-ach jest conajmniej dziwny może masz inne argumenty z przyjemnością o nich pogadam jeżeli nie to jedziemy z oprawą są ludzie chętni do pomocy zarówno po prawej jak i polewej stronie krytej jest potencjał wykorzystajmy go
                      PANOWIE I PANIE ZACZYNAMY OD WIOSNY CZEKAMY NA WASZE POMYSŁY DO ROBOTY
                      Po drugie primo.
                      Nie panikuję :>
                      Jak ktoś chce to niech sobie tworzy. I tutaj też nie bede robił nikomu żadnych przeszkód.
                      Jesli chodzi o mozliwosc pomagania Nam to tez broń Boże nikomu nie zabraniamy. Wręcz przeciwnie. Bardzo jest nam ona potrzebna. Bez zaangażowania całego stadionu nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Przy przygotowaniu różnych opraw pomagają nam też ludzie nie koniecznie związani z CF. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. I działamy pod jednym szyldem: Ultras Legia (nie mylić z Ultras L'03 )

A jesli chodzi o tych Vipow to z kolei Ja nie rozumiem.
                      Vip to nie kibic. Przeszkadza im wszystko. Dym, flagi itd. Przy tworzeniu wszelkich opraw na Krytej jeden sektor bedzie martwy. Ale dobra... nie ważne. Szkoda klawiatury. Macie pomysł. Świetnie. Róbcie. Ale Ja jestem przeciwko. Opinia ta jest tylko i wyłącznie moim osobistym poglądem, a nie ogółu grupy CF.
                      Pozdro
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Oprawa na krytej

arczi - Broń Boże nie powinieneś żałować że wyrażasz opinię i przedstawiasz swój punkt widzenia ale polemika na ten temat jest potrzebna
                        Co do tego że nie zabraniasz nikomu, powtarzam jeszcze raz my wam chcemy pomóc ogarnąc cały stadion i wy (a wiem to napewno)myślicie o tym także jako grupa CF
                        jeżeli weźmiemy się za to sami (OPRAWA NA KRYTEJ) to wiadomo że będziemy wyglądać słabo I BEZ SENSU wiadomo też że jest wiele przeszkód które wykluczają robienie obrazów takich jak na otwartej wiadomo też że nie możemy ignorować innych kibiców nie zainteresowanych oprawami bo należy im się to za co zapłacili i trzeba szanować ich wolę ale z każdej nawet najgorszej sytuacji jest wyjście i można wszystko tak zaplanować że chociaż dużo prostsza oprawa na krytej uzupełni to co będzie się w danym momencie na otwartej
                        powiedz sam czy nie wyglądałoby to okazalej i nie robiło wrażenia jeszcze większego niż teraz
                        Trzeba o tym rozmawiać i oczywiście będziemy to robić może kiedyś zmienisz zdanie a to że jedziemy na tym samym wózku to szczera prawda tylko jeżeli się z tym zgadzasz to nie możesz moim zdaniem mówić chcecie to róbcie a raczej ok rozmawiajmy róbmy coś razem
                        Jeżeli chodzi o łuk też się coś ruszy trzeba go tylko zapełnić na stałe ale jak pewnie zauważyłeś jest coraz lepiej a będzie jeszcze lepiej wtedy ruszymy z konkretną zabawą na łuku
                        Szacunek dla Ciebie arczi Pozdro
                        MOJA JEDYNA MIŁOSĆ TO JEST LEGIA!!!!

Komentarz

Re: Oprawa na krytej

Zamieszczone przez arczi
                          Macie pomysł. Świetnie. Róbcie. Ale Ja jestem przeciwko.
                          Pozdro
                          Mamy pomysł i zrobimy
                          nawet jesli jestes przeciwko
                          pozdro
                          przyjemny chłód na łysym karku
                          w świetle latarni butów blask

Komentarz

Sochaczew tylko z Legią

jak dla mnie na krytej trzeba więcej ultras włoskiego!!Czy nie mozna by było po jednej stronie VIP-ów dac sektorówki z herbem a po drugiej eLki?? '8
                            SOCHACZEW wierny Legii !!!

Komentarz

A ja nie rozumiem czemu jestescie tak na anty Jak chlopaki maja inicjatywe to niech robia. W czym problem?
                              ...

Komentarz

Ja osobiście jestem za i zamierzam być całkiem aktywny w tej kwesti.
                                Jeśli ktoś jest przeciw, to już jest jego problem.
                                A co do vipów, to z przyjemnością powtórzę- mam ich gdzieś.
                                Tak naprawdę to oni tu przychodzą dla nas- chcą chociaż przez chwilę znaleźć się w "piekle" i poczuć na plecach dreszczyk emocji.
                                Jakby atmosfera była taka jak np. na Amice, to z pewnością i vipów by tylu nie było.
                                Niemniej jednak mam ich gdzieś- i tak nie płacą za bilety...
                                Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Komentarz

Pracuję...
                                X