Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oprawa na Krytej

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Swierzy
    odpowiedział(a)
    Mi akurat chodzilo o Zylete
    Ale jesli zapalency z Krytej chca nam sprawic mily prezent.

Zostaw komentarz:

• Bonhart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kempes
    Myśle ,że skoro ukazało sie tyle osób z krytej chcących bardzo działać i coś zmienić w tym miejscu to koszty bębnów nie powinny być przeszkodą
    Temat bebnow dotyczyl Zylety.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kempes
    Myśle ,że skoro ukazało sie tyle osób z krytej chcących bardzo działać i coś zmienić w tym miejscu to koszty bębnów nie powinny być przeszkodą
    Swierzy mowil o Zylecie :P

Zostaw komentarz:

• Kempes
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Swierzy
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bonhart
    ... Dlatego tez zawsze uwazalem, ze idealnym rozwiazaniem bylby zakup ze 2 duzych bebnow przy ktorych odpowiedzialni i nieco umuzykalnieni ludzie wybijaliby rytm. Na krytej zdalo to egzamin bardzo
    dobrze...
    Mysle, ze 3 bebny zdalyby egzamin. Moznaby je rozmiescic na E,G (gniazdo) i I. Powinno to pomoc w zgraniu 3 sektorow, a moze nawet calej trybuny. Do tego potrzeba jeszcze odpowiednich osob do obslugi
    Ale do tego chyba trzeba sporo kasy, ktos sie orientuje ile taki beben moze kosztowac?

Zostaw komentarz:

• Arni
    odpowiedział(a)
    Rzeczywiście, ja też sądze, że sektor rodzinny powinien znajdować się na tych sektorach, a ewentualna oprawa powinna dotyczyć pozstałych sketorów i łuku (jeżeli bedzie na więkdzości spotkń zapełniony). Chociaż życzę jak najlepiej pomysłodawcom i wykonawcom opraw na krytej.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    powiem Wam szczerze dla mnie na 100 % sektory A B C Krytej to powinnien byc prawdziwy sekotr rodzinny a nie Luk...

a co do D E F to ja mam bardzo zle doswiadcznia z E gorna i wiem ze nawet tam jest ciezko o cokolwiek i dlatego w pelni rozumiem o co chodzi Arcziemu...

Zostaw komentarz:

• Bonhart
    odpowiedział(a)
    Moze zamiast oprawy lepiej pomyslec jak zachecic tych z ABC do
    glosnego dopingu?

Zostaw komentarz:

• disco
    odpowiedział(a)
    czytam i oczom nie wierze. Ktoś kogoś oskarża o rzeczy, których nie napisał, ktos inny interpretuje posty jak chce...
    Arczi napisał tylko opinie, że to nie ma sensu, a już jazda.

Zostaw komentarz:

• Bonhart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kawa
    Dlatego wlasnie to Zyleta powinna dostosowac sie do krytej.Na gadki, ze
    z Zylety nie slychac co kryta spiewa odpowiadam - trzeba czesciej i
    dokladniej myc uszy. Wielu osobom z otwartej wydaje sie, ze swietny
    efekt daje wydawanie z siebie nieskladnych rykow. Nic bardziej
    mylnego. I poki ktos z tym czegos nie zrobi nigdy w zyciu na naszym
    stadionie nie bedzie takiej atmosfery jaka moglaby byc. :/
    Na kRytej owiele latwiej zgrac doping gdyz tam spiewa duzo mniej osób. Kryta ma mnijsza pojemność, a przecież nie wszyscy aktywnie uczesniczą w dopingu. Żyleta za to jest rozległa przez co dotarcie dowszystkich jest niemalże niemozliwe.
    Wybacz, ale sie z toba nie zgodze. Na Zylecie ciezko jest nawet o zgranie
    3 srodkowych sektorow. Wynika to z tego, ze ludzie nie umieja spiewac
    rowno. Dlatego tez zawsze uwazalem, ze idealnym rozwiazaniem bylby zakup ze 2 duzych bebnow przy ktorych odpowiedzialni i nieco umuzykalnieni ludzie wybijaliby rytm. Na krytej zdalo to egzamin bardzo
    dobrze. Mozna tez sprobowac zebrac w jednym miejscu sektora (niekoniecznie srodkowego)ze 20 dobrze usposobionych wokalnie osob, ktore 'jechalyby' to samo co kryta. Bo w tej materii na Rozyka raczej nie mozna liczyc.
    Przyznam szczerze, ze nie do konca wiem jak to wszystko ugryzc, zeby ten doping wreszcie sie ulozyl, ale zrobic cos trzeba.
    Niektore kluby wloskie czy francuskie tez nie maja w pelni zadaszonych stadionow a jednak doping potrafi bardzo ladnie sie ukladac. Wiec mozna.

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Na kRytej owiele latwiej zgrac doping gdyz tam spiewa duzo mniej osób. Kryta ma mnijsza pojemność, a przecież nie wszyscy aktywnie uczesniczą w dopingu. Żyleta za to jest rozległa przez co dotarcie dowszystkich jest niemalże niemozliwe.

Zostaw komentarz:

• Bonhart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    Akustyka dachu ma ogromne i chyba decydujące znaczenie...Ale też ludzie na krytej śpiewają dużo równiej. D/E górna z T. na czele rządzi. '8 Ostatnio z przyczyn finansowych jestem zmuszony chodzić na odkrytą "I', ale szlag mnie trafia, jak ludzie nie potrafią trzymać rytmu, normalnie jak kolejka...szybciej i szybciej i szybciej..... :fu: I powiem jedną rzecz - doskonale słychać co śpiewa kryta, ale na krytej D/E, gdy ta śpiewa głośno, za cholerę nie słychać Żylety....

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Lewa strona krytej wymiata Sektory D, E i F żyją na każdym meczu. Dach oczywiście pomaga, ale nie zmienia to faktu, że na tej części stadionu doping i atmosfera są rewelacyjne. Sporo ludzi od lat zajmuje te same miejsca, większość dobrze się zna, nie tylko z widzenia. Poza tym ktoś kto kieruje tam dopingiem odwala kawał dobrej roboty, do tego od razu w rytm wskakuje orkiestra....

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Akustyka dachu ma ogromne i chyba decydujące znaczenie...Ale też ludzie na krytej śpiewają dużo równiej. D/E górna z T. na czele rządzi. '8 Ostatnio z przyczyn finansowych jestem zmuszony chodzić na odkrytą "I', ale szlag mnie trafia, jak ludzie nie potrafią trzymać rytmu, normalnie jak kolejka...szybciej i szybciej i szybciej..... :fu: I powiem jedną rzecz - doskonale słychać co śpiewa kryta, ale na krytej D/E, gdy ta śpiewa głośno, za cholerę nie słychać Żylety....

Zostaw komentarz:

• Herman
    odpowiedział(a)
    Kiedy bylem na Groclinie dostrzeglem tylko jedna istotna rzecz -
    - na krytej ludzie spiewaja w rytmie. Po prostu rowno. I dlatego
    mala (w porownaniu do Zylety) grupa z sektorow D i E jest duzo
    lepiej slyszalna niz cala trybuna otwarta. Chlopaki z D robia kawal
    swietnej roboty i za to duze dzieki ode mnie :+: bo juz myslalem,
    ze takie spiewanie na Legii jest niemozliwe.
    To chyba raczej akustyka zadaszonej trybuny wpływa na poziom werbalny...gdyby Żyletka była zadaszona to był by niezły verbal.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X