Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Turniej Kibiców Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Turniej Kibiców Legii

Piszę już teraz żeby oblukac jakie byłoby zainteresowanie. Myślę o tym, by zorganizować Turniej Kibiców Legii. Dokładnie chodzi mi, by udział w tym turnieju wzięły drużyny konkretnie związane z jakims fanclubem lub forum Legii. Organizacją zajmie się Liga Fanów. Mecze prawdopodobnie rozgrywane byłyby na Marysinie, tam gdzie Liga Fanów gra. Nagród rewelacyjnych nie przewidujemy, dlatego żeby koszty uczestnictwa były jak najniższe. Okolicznościowe pucharki dla trzech najlepszych ekip myślę, że w zupełności wystarczą.
    Najgorsza sprawa jest z terminem. W tej chwili biorę pod uwagę dwie opcje, albo w długi majowy weekend - wtedy dużo ludzi ma wolne i może jakies FC z poza Warszawy by dotarły, albo coś w okolicach Dnia Dziecka, ale wtedy trzeba będzie zmienić lokalizację bo na Marysinie zawsze jest jakiś festyn i z boiska nas wypędzają, ale z tym nie bedzie wiekszego problemu.

Napiszcie co o tym sądzicie. Chodzi mi o wstępne deklaracje uczestnictwa i wypowiedzi na temat terminu.

Jeżeli jest to możliwe, prosiłabym na przyklejenie tematu z uwagi na dość odległy termin Turnieju. W miarę zbierania informacji bedę coś dopisywać, a i o opinie innych łatwiej jak temat jest na wierzchu.
    Only You

Moim zdaniem najlepszy bylby turniej halowy tyle ze wtedy koszty sa duzo wieksze. Ale mozna by go zorganizowac w styczniu lub lutym i na wieksza skale. Wtedy moze NL, SS i klub by wspomogl taka 2-3 dniowa impreze. Taki turniej napewno by zblizyl do siebie fan cluby i inne grupy na Legii...
    Legia To MY

Komentarz

Re: Turniej Kibiców Legii

najlepszym rozwiazaniem (patrzac na Wild West) jest termin przed meczem Legii - najlepiej z Widzewem na wiosne. Turniej rozegraloby sie z samego ranca do poludnia, przerwa na obiad, finaly i mykamy na mecz.

tak to ciezko byloby nam zebrac ekipe tylko na sam turniej. Graniczy to z cudem - wiadomo - koszty dojazdu.
      Warszawa

Komentarz

Ciezko bedzie tak czy inaczej. Najwyzej chlopaki z innych miast poprzyjezdzaja wczesniej na mecz lub zostana dluzej, a my pozalatwiamy im noclegi u ludzi... Bo w ciagu kilku godzin fajnej imprezki sie raczej nie dogra...

Ale pomysl jak najbardziej trafiony, ja juz sobie ostrze korki... '8
        Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Komentarz

B.dobry pomysl, ale radze poczekac az bedzie cieplej

Misiek, jak cos Ci sie przypomni to edytuj posty, a nie co minute dopisujesz kolejne.

Komentarz

Jak już wyżej wspomniano, warto byłoby, aby zaprosić na taki turniej jak najwięcej przedstawicieli fan-clubów, tak jak to się dzieje na Widzewie od jakiegoś czasu. Co jak co, ale organizacji fan-clubów można im obiektywnie rzecz biorąc pozazdrościć.
            BYŁEM NIEPOPRAWNYM UŻYTKOWNIKIEM

Komentarz

Zamieszczone przez Swierzy
              B.dobry pomysl, ale radze poczekac az bedzie cieplej

Misiek, jak cos Ci sie przypomni to edytuj posty, a nie co minute dopisujesz kolejne.
              ok, ok... choc wlasciwie co to za roznica
              Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Komentarz

Dla mnie zadna, ale moderatorzy i co po niektorzy uzytkownicy tego forum maja fiola na punkcie tak zwanego "nabijania"

Komentarz

Zamieszczone przez eLadamo
                  najlepszym rozwiazaniem (patrzac na Wild West) jest termin przed meczem Legii - najlepiej z Widzewem na wiosne. Turniej rozegraloby sie z samego ranca do poludnia, przerwa na obiad, finaly i mykamy na mecz.

tak to ciezko byloby nam zebrac ekipe tylko na sam turniej. Graniczy to z cudem - wiadomo - koszty dojazdu.
                  Od rana do południa ciężko by było rozegrać cały turniej.

Emde - halowy turniej raczej odpada bo koszty są tragicznie wysokie, po za tym marzymi się taki turniej - piknik. Ładna pogoda, mnóstwo kibiców, jakieś pifko w miłym towarzystwie itp.

PS. Misiek i Świerzy - nie rozmywać!!!
                  Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                    Zamieszczone przez eLadamo

Od rana do południa ciężko by było rozegrać cały turniej.

Emde - halowy turniej raczej odpada bo koszty są tragicznie wysokie, po za tym marzymi się taki turniej - piknik. Ładna pogoda, mnóstwo kibiców, jakieś pifko w miłym towarzystwie itp.

PS. Misiek i Świerzy - nie rozmywać!!!
                    rozwazasz udzial zgod ?

Komentarz

Turniej byłby super sprawa. Okolice długiego weekendu byłby moze dobre tylko czy ludzie nie powyjezdzaja? Lepiej by byłochyba koło 1 czerwca zrobic.
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez ems

rozwazasz udzial zgod ?
                        Oczywiście, tylko jest jeszcze kwestia noclegów Taki turniej musiałby trwać dwa dni.

Kawa - własnie dlatego proponuję długi weekend, że sporo ludzi ma wolne i nie mieli by problemów z robotą, szkołą itp.
                        Only You

Komentarz

mysle ze by dało rade to zrobic nawet kiedys Łysolek mówił ze bedzie chciał taki turniej zorganizowac przy grillu i piwku!mysle ze ten wikend majowy jest dobrym terminem w sumie! ja bym ekipe z Puław pewnie przywiózł, bo już nad takim pomysłem sobie rozmawialismy:nio yusta jak wezmie się ktos za to na powaznie to turniej napewno by się odbył a z noclegami mysle ze by problemu wiekszego nie było w sumie w maju ciepło jest wiec ławek jest duzo :P nie raz się spało...
                          Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Jestem Za! Juz kilka razy tu byla mowa o takich turniejach i jakos niewiele sie z nich realizowalo, wiec moze teraz wypali. Powiem tak: Łuków na pewno by przyjechal!!

PS. Tez dla mnie fajniej by bylo gdyby wszystko odbywalo sie na hali, no ale wlsanie koszta sa dosyc wysokie

Komentarz

no nic widzę , ze mój pomysł zaczyna być popularny poniewaz Yusta Cie bardoz lubie organizuj sobie turniej , a ja sobie Moje plany są takie aby oprócz meczów było ognisko i wielka biesiada , idealnym miejscem do tego byłby Powsin , ale o szczegółach napisze już w nowym roku...

Komentarz

Pracuję...
                              X