Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia Wszedzie !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia Wszedzie !!!

chcialbym poruszyc temat ktory juz kiedys byl ale mysle ze warto do tego wrocic !!!! co myslicie o kibicach ktorzy mieszkaja daleko od Warszawy? i czy nie powinny byc np. jakies zniżki na mecze albo cos takiego? nasza grupa jest ze Slaska i zeby dojechac na sam mecz musimy wydac przynajmniej 100zl i przejechac 400km !!! bez wliczania biletu na mecz!!! dla osob ktore sie ucza to jest dosc spory wydatek!!! co wy o tym myslicie? My Slascy Kibice Kochamy Polski Stolice !!! SQUADRON :cf0: Squadron&Powisle iwo4:
    Legia Wszedzie

No właśnie kibice Legii są wszędzie może 25% zniżki na Żyletę
    LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
    FOREVER

Komentarz

Zamieszczone przez KISIE(L)
      yy , pomarzyć fajna rzecz ... :/
      you may try - (L) - but it won't die!
      ITI GO HOME!!!

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
        Zamieszczone przez KISIE(L)
        yy , pomarzyć fajna rzecz ... :/
        Wiem o tym
        LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
        FOREVER

Komentarz

...
          Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Fajnie by było gdyby FC z dalekich miast miały tańsze bilet albo darmowy bonusik Możecie spróbowac pogadac z dzialaczami moze cos wam sie uda zalatwić.
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
              Fajnie by było gdyby FC z dalekich miast miały tańsze bilet albo darmowy bonusik Możecie spróbowac pogadac z dzialaczami moze cos wam sie uda zalatwić.
              Wierzysz w to ?? 8- Bo ja nie :/

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozik
                Zamieszczone przez Kawa
                Wierzysz w to ?? 8- Bo ja nie :/
                Ja tez 8o Ale próbuje podtrzymac ziomków na duchu

Komentarz

Zawsze mozna wejsc na zakole dla zorganizowanych grup taniej :P

a swoja droga to pomysł nie głupi ale.. no własnie ale... napewno nie przejdzie. pozatym pomyslcie jak wy byscie mieli tansze bilety to inni tez by chcieli. a wiem ze niektorzy to sa takimi imbecylami ze nie zrozumieja.. o co chodzi naprawde :/

Komentarz

może gdyby mielijakąś postać formalną jak np. SSLW to dałoby sie coś zrobić
                    Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

Ja myślę, że pomysł jest niestety nierealny, aczkolwiek bardzo trafny. Takie osoby bardzo się dla Legii poświęcają i powinny mieć jakieś zniżki.
                      Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

sadze ze poprostu mozna by stworzyc cos takiego jak oficjalne fc... lista czlonkow bylaby w klubie i moglabybyc uzupelniana co runde i wtedy w kasach te osoby dostawalyby bilet tanszy o 50% albo 20%... etc

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                          sadze ze poprostu mozna by stworzyc cos takiego jak oficjalne fc... lista czlonkow bylaby w klubie i moglabybyc uzupelniana co runde i wtedy w kasach te osoby dostawalyby bilet tanszy o 50% albo 20%... etc
                          No wlasnie cos takiego jak jest np. we włoszech czy innych krajach z wielka pilka! Mysle ze to jest bardzo trafny pomysł!!!

Komentarz

juz od dawna ten pomysl mi swital w glowce, ale co moze jeden szary czlowieczek wszystko musi byc w tym panstwie na papierze i to oficjalnie.

a jeszcze jak by raz do roku klub ufundowal bilet pociagowy to byloby miodzio - oczywiscie - cos za cos ...my robimy super atmosferze na wyjezdza a klub, funduje nam bileciki pkp
                            Warszawa

Komentarz

Ta bilety na pociąg. :buhaha: Dobrze by było gdyby tańsze bilety na mecz dostawali ludzie z FC.

Komentarz

Pracuję...
                              X