Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kluby Kujawsko-Pomorskiego

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• legart
    odpowiedział(a)
    Rodło Kwidzyń jakoś mi się dobrze kojarzy, zdaje się że tam dużo Legionistów jest.

Zostaw komentarz:

• KISIE(L)
    odpowiedział(a)
    Legia Chełmż - bardzo fajna nazwa taka znajoma

Zostaw komentarz:

• Keleborn
    odpowiedział(a)
    Drwęca Golub - Dobrzyń.

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Z relacji Zawiszy z ostatnio rozegranego meczu z Włocławią:
    Na przeciw nas siadają kibice Włocłavii (FC ŁKS-u). Po meczu obu grupom nasi piłkarze dziękują za doping
    Gdzieś na kibice.pl koleś z Włocławii chwalił się, że to oni "rządzą" we Włocławku, a jak wpadli na stadion Kujawiaka i bluzgali na tenże klub, to mimo kilku tysięcy zgromadzonej publiczności nikt im nawet nie zwrócił uwagi. Brzmi to zabawnie :> ale...

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    We Włocławku jest jeden z lepszych fan clubow Zawiszy!!

Zostaw komentarz:

• m84
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    Zamieszczone przez ems
    Zamieszczone przez szczepan
    a ja nie glosowalem jakos nie wiem na kogo mam...

wiem tylko ze chce zeby Kujawiak wszedl do 2 ligi... kumaci wiedza czemu
    Wloclawek to czasem nie FC ŁKSu ?
    Anwil, Wloclavia(4 liga), ale nie Kujawiak chyba (nie lubią się)
    Zamieszczone przez szczepan
    Ems kiedys dawno z Wlockawka jezdzili ludzie na LKS a takze osoby pojedyncze na Widzew ale teraz to juz raczej nie jest zaden fc (zreszta nigdy ni byl)
    Hmm chyba jednak Ems miał rację. A przynajmniej w jakieś części. W najnowszym TMK! w opisie meczu Elana Toruń-Zawisza Bydgoszcz jest coś na ten temat. Kibic Zetki pisze że na tym meczu był z nimi
    "Fc Włocławek ok.20 osób"A więc jeżeli mieszkańcy Włocławka jeżdzą na mecze Zawiszy to też są jakby fc<?>ŁKSu który przecież trzyma z Zetką. Zresztą eŁKaeSiacy byli też obecni na tym meczu...

Zostaw komentarz:

• Ostry
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Pesto
    Zamieszczone przez Ostry
    Tylko Lech Rypin! Mój wujek był tam prezesem

i przyszedł do Michnika ? coś mi się o uszy obiło , że Lech Rypin żądał 17,5 mln za wygrany mecz
    Bez żadnych Michników proszę! Mój ś.p. wujek był bardzo porządnym człowiekiem.

Zostaw komentarz:

• kamyk
    odpowiedział(a)
    ja zagłosowałem na Olimpie Grudziadz bo mam mały sentymet do tego miasta spediłem w nim prawie dwa lata i też grałem jeden sezon w seniorach mało nie awansowalismy do 4 -ligi ale sie nie udało! wogule to pozdrawiam kolegów z druzyny

Zostaw komentarz:

• BBB
    odpowiedział(a)
    a ja glosuje na Rodlo Kwidzyn-z sentymentu za ciekawa flage ktora mieli (Legijna)

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    aa :P

Zostaw komentarz:

• Pesto
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ems
    Elblag to zgoda, nie FC
    ty chyba mówisz o Olimpii Elbląg

a ja mam na mysli osobników z tego miasta , którzy utożsamiają się z Legią

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez Pesto
    Zamieszczone przez Ostry

i przyszedł do Michnika ? coś mi się o uszy obiło , że Lech Rypin żądał 17,5 mln za wygrany mecz

nie trzeba być specjalnie kumatym , żeby wiedzieć , które to f.c. Legii na Pomorzu : Brodnica , Chełmża , Kwidzyn , Elbląg

głosuję na Zawiszę Bydgoszcz - wojskowy klub z tradycjami , chętnie zobaczyłbym ich znów w II lidze
    Elblag to zgoda, nie FC

Zostaw komentarz:

• Pesto
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ostry

nie trzeba być specjalnie kumatym , żeby wiedzieć , które to f.c. Legii na Pomorzu : Brodnica , Chełmża , Kwidzyn , Elbląg

głosuję na Zawiszę Bydgoszcz - wojskowy klub z tradycjami , chętnie zobaczyłbym ich znów w II lidze

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    Też słyszałem, że na Kujawiaku totalny piknik panuje :/
    Inna sprawa, że na ich mecze chodzi nieraz tyle ludzi, co na wszystkie pozostałe mecze w grupie razem wzięte....
    a widzac to co sie dzieje na koszu to jak tylko zalapia sie na 2 lige to sytuacja sie poprawi... tam abrdzo bardzo dlugo byla posucha...

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Też słyszałem, że na Kujawiaku totalny piknik panuje :/
    Inna sprawa, że na ich mecze chodzi nieraz tyle ludzi, co na wszystkie pozostałe mecze w grupie razem wzięte....

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X