Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kluby Kujawsko-Pomorskiego

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Raffi
    Zamieszczone przez ems
    Zamieszczone przez szczepan
    a ja nie glosowalem jakos nie wiem na kogo mam...

wiem tylko ze chce zeby Kujawiak wszedl do 2 ligi... kumaci wiedza czemu
    Wloclawek to czasem nie FC ŁKSu ?
    Anwil, Wloclavia(4 liga), ale nie Kujawiak chyba (nie lubią się)
    Zamieszczone przez szczepan
    Ems kiedys dawno z Wlockawka jezdzili ludzie na LKS a takze osoby pojedyncze na Widzew ale teraz to juz raczej nie jest zaden fc (zreszta nigdy ni byl)
    Hmm chyba jednak Ems miał rację. A przynajmniej w jakieś części. W najnowszym TMK! w opisie meczu Elana Toruń-Zawisza Bydgoszcz jest coś na ten temat. Kibic Zetki pisze że na tym meczu był z nimi
    "Fc Włocławek ok.20 osób"A więc jeżeli mieszkańcy Włocławka jeżdzą na mecze Zawiszy to też są jakby fc<?>ŁKSu który przecież trzyma z Zetką. Zresztą eŁKaeSiacy byli też obecni na tym meczu...
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

We Włocławku jest jeden z lepszych fan clubow Zawiszy!!

Komentarz

Z relacji Zawiszy z ostatnio rozegranego meczu z Włocławią:
        Na przeciw nas siadają kibice Włocłavii (FC ŁKS-u). Po meczu obu grupom nasi piłkarze dziękują za doping
        Gdzieś na kibice.pl koleś z Włocławii chwalił się, że to oni "rządzą" we Włocławku, a jak wpadli na stadion Kujawiaka i bluzgali na tenże klub, to mimo kilku tysięcy zgromadzonej publiczności nikt im nawet nie zwrócił uwagi. Brzmi to zabawnie :> ale...
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Drwęca Golub - Dobrzyń.
          For those about to rock,
          I salut you!!!

Komentarz

Legia Chełmż - bardzo fajna nazwa taka znajoma
            LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
            FOREVER

Komentarz

Rodło Kwidzyń jakoś mi się dobrze kojarzy, zdaje się że tam dużo Legionistów jest.

Komentarz

Pracuję...
              X