Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najlepsze oprawy na Łazienkowskiej 3

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sharn
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ursyn
    Temat imho bez sensu. Jeżeli już teraz założymy że to były najlepsze oprawy to może my jużzostawić zabawki i iść do domu. Ja chcę wierzyć i wierzę że to co najlepsze jest dopiero przed nami.

Można co najwyżej podsumować rundę albo sezon ale dopiero po jego zakończeniu.
    Ursyn, tu chodzi o najlepsze oprawy, ale te które były. Ze swojej strony dziękuję za wszystkie ciepłe słowa. Nic by się nie udawało bez Was. Dla Was właśnie będziemy się starać jeszcze bardziej. Dziękuję!

Zostaw komentarz:

• pit
    odpowiedział(a)
    oststnio na każdym meczu Legii jest wspaniała oprawa i doping, ale mnie chyba najbardziej podobało sie na meczu (L)-Lech 21.05.2003

Zostaw komentarz:

• domber
    odpowiedział(a)
    od jakiegos czasu wszystkie mecze sa pod wzgledem ultras dpbre ale zawsze najlepsze to Widzew, Wisla,Lech

Zostaw komentarz:

• Cypis
    odpowiedział(a)
    Jak dla mnie to ostatni z Lechem.Bardziej mi sie podobala niz z wisla choc i ta byla kozacka.

Zostaw komentarz:

• R@dek (L)
    odpowiedział(a)
    Ostatni Lech to był klasyk :+: ale też uważam że z meczu na mecz będzie lepiej

Zostaw komentarz:

• Kasja
    odpowiedział(a)
    Legia- Wisla z 19.09.2003 najbardziej mi chyba w pamiec zapadla

Zostaw komentarz:

• qwerty1234
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez witek
    jak dla mnie (L)-Lech 29.08.2003
    mistrzostwo
    zgadzam się
    ale śladem Zającca -> najlepsze przed nami 8o

Zostaw komentarz:

• witek
    odpowiedział(a)
    jak dla mnie (L)-Lech 29.08.2003
    mistrzostwo

Zostaw komentarz:

• Kempes
    odpowiedział(a)
    ostatnia z Lechem.

Zostaw komentarz:

• Arni
    odpowiedział(a)
    Mi najbardziej podobała się oprawa na spotkaniu Legii z Widzewem (Witamy w piekle i race zrobiły na mnie pioronujace wrażenie), doping tez był na wysokim poziomie. Świetnie wówczas wypadło strobo odpalone w jednym rzędzie... A że atmosfera była wyjątkowo gorąca nie trzeba było nikogo specjalnie przekonywać wystarczy przypomnieć 80 minutę spotkania, co też mi, kibicowi lubiącemu wszelkie strony kibicowskiego życia, bardzo się podobało...

Zostaw komentarz:

• krollek
    odpowiedział(a)
    najlepsza oprawa (L)egiunia -Wisła 19.09.2003
    :zyleta:

Zostaw komentarz:

• Ostry
    odpowiedział(a)
    Po pierwsze z takim tematem powinniśmy zaczekać do 22.11 wieczorem :> Kto wie co nas wtedy czeka

Ciężko jest się zdecydować na ten jeden mecz.Mecz z Polonią z wiosny 2002 zapamiętałem ze względu na bardzo dobrą atmosferę i piękne zwycięstwo.Utrecht to także niesamowity momentami doping.Wszystkie mecze z Lechem i Wisłą,to świetna oprawa i wspaniały doping.
    Ostatecznie wybiorę chyba ostatnie spotkanie z Wisłą.Oprawa stała na najwyższym poziomie.Mogliśmy podziwiać choreografię STO(L)ICA,racowisko,zimne ognie,rzymskie ognie,transy,małe flagi i tak dalej ,a także piękne zwycięstwo naszych piłkarzy.
    Z drugiej strony obydwa mecze z Lechem to jeszcze lepsza oprawa Nie będę głosował,nie umiem się zdecydować

Zostaw komentarz:

• dyha
    odpowiedział(a)
    Najlepsza oprawa i feta będą w jednym meczu ==> LEgia - Widzew na wiosne , już się doczekać niemoge '8

Zostaw komentarz:

• kamyk
    odpowiedział(a)
    kazda oprawa jest zajebista ale najbardziej mi podobała sie oprawa na meczu Legia-Lech w maju tego roku! co była kartoniada podówjna!

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    A ja sam nie wiem Kazda z opraw miała cos w sobie.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X