Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najlepsze oprawy na Łazienkowskiej 3

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Najlepsza oprawa... jeszcze przed nami... :>

Jak dla mnie zawsze moze byc lepiej... i po kazdym meczu zostaje maly niedosyt...

Komentarz

No ok może i najlepsza oprawa przed Nami a nawet na pewno. Ale na razie ta sonda tyczy się tych prezentacji co już były. Trzeba wybrać spośród tych. Ja nie mogłem się zdecydować ale w końcu oddałem głos na ostatni mecz z Wisłą 4:1 Jak już tu ktoś pisał-super atmosfera i ogólnie fajna oprawa...
      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

a mi się podobało na Utrechcie te pszeciągliwe Goooooool hej Legia gol ... oby tak częściej
        Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
        e(L)o

Komentarz

A ja sam nie wiem Kazda z opraw miała cos w sobie.
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

kazda oprawa jest zajebista ale najbardziej mi podobała sie oprawa na meczu Legia-Lech w maju tego roku! co była kartoniada podówjna!
            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Najlepsza oprawa i feta będą w jednym meczu ==> LEgia - Widzew na wiosne , już się doczekać niemoge '8

Komentarz

Po pierwsze z takim tematem powinniśmy zaczekać do 22.11 wieczorem :> Kto wie co nas wtedy czeka

Ciężko jest się zdecydować na ten jeden mecz.Mecz z Polonią z wiosny 2002 zapamiętałem ze względu na bardzo dobrą atmosferę i piękne zwycięstwo.Utrecht to także niesamowity momentami doping.Wszystkie mecze z Lechem i Wisłą,to świetna oprawa i wspaniały doping.
                Ostatecznie wybiorę chyba ostatnie spotkanie z Wisłą.Oprawa stała na najwyższym poziomie.Mogliśmy podziwiać choreografię STO(L)ICA,racowisko,zimne ognie,rzymskie ognie,transy,małe flagi i tak dalej ,a także piękne zwycięstwo naszych piłkarzy.
                Z drugiej strony obydwa mecze z Lechem to jeszcze lepsza oprawa Nie będę głosował,nie umiem się zdecydować
                Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

najlepsza oprawa (L)egiunia -Wisła 19.09.2003
                  :zyleta:

Komentarz

Mi najbardziej podobała się oprawa na spotkaniu Legii z Widzewem (Witamy w piekle i race zrobiły na mnie pioronujace wrażenie), doping tez był na wysokim poziomie. Świetnie wówczas wypadło strobo odpalone w jednym rzędzie... A że atmosfera była wyjątkowo gorąca nie trzeba było nikogo specjalnie przekonywać wystarczy przypomnieć 80 minutę spotkania, co też mi, kibicowi lubiącemu wszelkie strony kibicowskiego życia, bardzo się podobało...
                    "Miliony oddanych istnień dają świadectwo swojej Ojczyźnie"

Komentarz

ostatnia z Lechem.
                      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

jak dla mnie (L)-Lech 29.08.2003
                        mistrzostwo
                        dwa palce...

Komentarz

Zamieszczone przez witek
                          jak dla mnie (L)-Lech 29.08.2003
                          mistrzostwo
                          zgadzam się
                          ale śladem Zającca -> najlepsze przed nami 8o

Komentarz

Legia- Wisla z 19.09.2003 najbardziej mi chyba w pamiec zapadla
                            "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

Ostatni Lech to był klasyk :+: ale też uważam że z meczu na mecz będzie lepiej
                              http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

Jak dla mnie to ostatni z Lechem.Bardziej mi sie podobala niz z wisla choc i ta byla kozacka.

Komentarz

Pracuję...
                                X