Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa strona !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowa strona !!!

Właśnie wystartowała nowa strona poświęcona POLSKIEJ CHULIGANCE, kogo interesują tego typu sprawy :> zapraszam na

WWW.HOOLIGANS.KGB.PL
    moja jedyna miłość to LEGIA !!!

Po mojemu to jest zerzniete z kibice.pl i ultralinks, chyba ze autor ten sam to ok.

Komentarz

tez mam wrazenie ze wiele z tych rzeczy juz gdzies w takiej formie czytalem... [titanic]

Komentarz

czekam az znajdzie sie tam wiecej informacji... Jest tam relacja z meczu Wigier z Łomżą , napisane ze kibice Wigier Suwałki kroili szale Legii kolezkom jakimstam...dziwne to bo bedac w tym roku w suwałkach podczas wakacji w całym miescie nie widziałem innych napisów niz "eLki" "LW" itp .. Chodziłem cał czas w szalu i kolezcy mnie wrecz na bro zapraszali...dziwna ta relacja w ogóle...

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

Stronka taka sobie przydałoby się kilka filmików z awantur, może z czasem będzie lepiej :>
          LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
          FOREVER

Komentarz

Są tacy, którym w Suwałkach Legia nie odpowiada...zwłaszcza po pewnym wydarzeniu....
            Kibice Wigier a ogół kibiców w Suwałkach to też nie to samo...

Myślę, że jest na forum osoba, która mołaby wypowiedzieć się nieco dokładniej o sytuacji w Suwałkach....
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

...
              Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

...
                Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

ja też mam wrazenie ze już bym gdzies czytał podobna strone jak ktoś zauwazył jest ona do jednej podobna ! ale co brawa za zrobienie takiej strony i bede ją odwiedzał
                  Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

ile razy mozna czytac i ogladac te same zdjecia wszystkie te strony sa do siebie podobne

Komentarz

Wiatm! z wiekszosica z was sie niemoge zgodzic twierdzicie ze stronki tego typu juz byly lub sa nadal a ja jeszcze takiej niespotkalem,stronka jest tylko o tematyce hool's niema w niej zamieszczonych informacji o ultras czy innych zeczach zwiaznych z kibicowaniem...nie kazdemu musi sie podobac rodzaj takiej stronki stronka ma zaledwie kilka dni i jest w fazie startwej mysle ze w puzniejszym oresie ebdzie to wszystko lepiej wygladalo...
                      a co do filmow z avantur raczej nie bedzie,bo mamy tylko 60 mb na serweze i wolimy to inaczej wykorzystac

pozdrawiam ziomkow z Legi ;]
                      zagłębie sosnowiec & legia warszawa

Komentarz

Jak dla mnie na razie bez rewlacji ale jak kolega napisał strona jest młoda I dlatego można myśleć że będzie dobrze musi być.Żeby ta strona przyciągała ludzi musi czymś zaskakiwać,musi być w czymś lepsza. Bo takich stron podobnych jest naprawdę spoko. A że filmików nie będzie to szkoda...No ale życzę powodzenia w tworzeniu strony i wytrwałości też
                        Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Jak dla mnie ta strona może być, chociaż w sumie to samo co na www.chuligani.prv.pl i www.ultras.pl, no ale ogólnie ujdzie.
                          Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

trzeba poczekac troche, bo poki co zgadam sie z wiekszoscia powyzszych wypowiedzi!! ...brak oryginalnosci 8o
                            Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

Zamieszczone przez Koko
                              Jak dla mnie ta strona może być, chociaż w sumie to samo co na www.chuligani.prv.pl i www.ultras.pl, no ale ogólnie ujdzie.
                              Wchodziłeś kiedykolwiek na tą stronę? 8-

Na ultras.pl nie ma nic o chuligance, a na hooligans.kgb.pl nie ma nic o ultras.

Przecież to są przeciwieństwa...
                              Nieznani Sprawcy

Komentarz

Pracuję...
                              X