Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zablokowac telewizje...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zablokowac telewizje...

Skoro w TVP lubia opowiadac glupoty, czym niestety robia nam krecia robote, moze by im wyslac "troche" maili, najlepiej z zalacznikami. Proponuje powysylac im zdjecia z Lodzi, oczywiscie tylko po to, zeby zobaczyli jak bylo na prawde...
    Mistrzem Polski jest Legia...!!!

przecież tego nie zmienisz , na pewno w tej całej tv jest troche kumatych ludzi , ale przeciez szefostwo , wszyscy robią to dla taniej sensacji->wiekszej ogladalnosci->wiekszej kasy
    jak nie wiadomo o co chodzi to ***** zawsze chodzi o pieniądze...

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

Zmieniac nie mam zamiaru, ale na pewno "milo" by im bylo, gdyby np. w ciagu 15 minut dostali 1000 albo 2000 maili po 1,5- 2 MB kazdy

Komentarz

dobry pomysl ale trzeba to dopracowac i srobic na 3,4!!!

a dzieki temu postowi przypomniala mi sie taka oto historia:

mecz Valencia - Legia ...tak gdzies po 20 minutach pan Szp[akowski zaczyna swoje lamenty, ale co tam jeszcze za malo browaru sie przelalo...
        w drugiej polowie ja pan Sz. juz niemalze zrownal Legiunie z blotem tak sie wkur....., wzialem telefon i dzwonie do TVP 8- i mowie pani grzecznie zeby zdieli tego drania, albo zeby chociaz sie zamknal, na co pani powiedziala, ze to raczej nie mozliwe, ale... (!!!!!!!!!!!!) wezma pod uwage ( :buhaha: ) moja prosbe, tym bardziej ( 8- 8- 8- ) ze to juz ktorys tam telefon podobnej tresci!

...dobrze, ze pan Sz. juz nie ma, co nie zmienia faktu ze jest lepiej :/
        Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

To zrobmy jedna tresc, taki sam zalacznik i ustalmy, ze np. 11.11 wysylamy tego maila o danej godzinie (w danym przedziale czasowym...) To na pewno zwroci ich uwage, zwlaszcza osob odpowiedzialnych za sprawne dzialanie poczty... ;-)))

Komentarz

tylko trzeba bedzie jakos napisać ciekawą treść , bo jezeli dostaną 53025i325235 maili z wrzutami to jeszcze gorsze zdanie sobie wyrobią i jeszcze gorsze informacje beda podawać do wiadomosci publicznej...

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

ja też napisałem emial juz wczesniej bo mnie mocno wkurzyli!ale jesli bedzie jednakowa tresc to znow moge wysyłac! sie sie kurwy z tVP naucza mówic parwde!
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

napisałem i ja
                zaraz wysle jeszcze jednego z zadaniem odpowiedzi.. '8

Komentarz

Świetny pomysł Misiek 88, zróbmy jedną wiadomość dla wszystkich i np. we wtorek prześlijmy do TVP o tej samej godzinie. Myślę, że jest to ciekawy pomysł i trzeba nad tym pomyśleć. Może wreszcie zwrócą uwagę na pozytywną stronę kibicowania.
                  Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Zamieszczone przez chmie(L)o
                    tylko trzeba bedzie jakos napisać ciekawą treść , bo jezeli dostaną 53025i325235 maili z wrzutami to jeszcze gorsze zdanie sobie wyrobią i jeszcze gorsze informacje beda podawać do wiadomosci publicznej...

Misiek88 napisal, zeby wyslac foto z Lodzi(dobre, dobre) , wiec nie bedzie bluzgow :>
                    Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

A może ktoś przygotuje jakąś sensowną sztampe do ściągnięcia.Była by pewność co do tresci tego maila (bez epitetów).
                      Róbta co chceta .Ale nie tutaj!

Komentarz

zablokować telewizję

Witam,

Swoją droga napisanie wspólnego tekstu to dobry pomysł!!!

Ja przed chwilą skrobnąłem do tych głąbów coś takiego :

"Data: Niedziela, 9 Listopada 2003 17:29
                        Do: <dzial.kontaktow.z.widzami@tvp.pl>
                        Temat: Relacja z wyjazdu kibiców Legii do Łodzi
                        W związku z kłamliwym i tendencyjnym ukazaniu wyjazdu kibiców
                        Legii DO Łodzi pragnę złożyć skargę na tego typu działania
                        prowadzone prze Telewizję Polską!!!!

Tego typu kłamliwe!!!!! ukazywanie faktów zniechęca ludzi do
                        uczestniczenia w imprezach sportowych oraz psuję wizerunek klubu
                        Legia Warszawa a w szczególności kibiców którzy swoją ciężką
                        pracą oraz zachowaniem pracują na dobre imię klubu.

Jeszcze raz kłamliwym i tendencyjnym informacjom w TVP STOP!!!
                        Ja i rzesza moich znajomych jesteśmy zbulwerowani tego typu
                        działaniami telewizji publicznej " :fu:

Tylko Legia!!!

Komentarz

Ja jechałem z tymi baranami w pociągu. Był jeden dziennikarz z ŻW (pijany nieźle), fotoreporter. Z TVP (chyba?) były trzy ćwoki: dziennikarz z kamerą, jakiś śmieszny lamus i pani Kamila. Pani Kamila ma spoko (bo fajna sztunia jest i szkoda), ale reszta dostanie na następnym meczu po buźkach...
                          Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
                            Ja jechałem z tymi baranami w pociągu. Był jeden dziennikarz z ŻW (pijany nieźle), fotoreporter. Z TVP (chyba?) były trzy ćwoki: dziennikarz z kamerą, jakiś śmieszny lamus i pani Kamila. Pani Kamila ma spoko (bo fajna sztunia jest i szkoda), ale reszta dostanie na następnym meczu po buźkach...
                            I znowu nas zjadą :>

Komentarz

Re: zablokować telewizję

Zamieszczone przez maxon
                              Witam,

Swoją droga napisanie wspólnego tekstu to dobry pomysł!!!

Ja przed chwilą skrobnąłem do tych głąbów coś takiego :

"Data: Niedziela, 9 Listopada 2003 17:29
                              Do: <dzial.kontaktow.z.widzami@tvp.pl>
                              Temat: Relacja z wyjazdu kibiców Legii do Łodzi
                              W związku z kłamliwym i tendencyjnym ukazaniu wyjazdu kibiców
                              Legii DO Łodzi pragnę złożyć skargę na tego typu działania
                              prowadzone prze Telewizję Polską!!!!

Tego typu kłamliwe!!!!! ukazywanie faktów zniechęca ludzi do
                              uczestniczenia w imprezach sportowych oraz psuję wizerunek klubu
                              Legia Warszawa a w szczególności kibiców którzy swoją ciężką
                              pracą oraz zachowaniem pracują na dobre imię klubu.

Jeszcze raz kłamliwym i tendencyjnym informacjom w TVP STOP!!!
                              Ja i rzesza moich znajomych jesteśmy zbulwerowani tego typu
                              działaniami telewizji publicznej " :fu:

Cos tego typu tyrzeba skrobnac, do tego znalezc duzy zalacznik, zeby konkretnie blokowalo im serwer. Wiadomo, ze sama notka nie zrobi na nikim z nich wrazenia, wiec musimy ich zmeczyc w inny sposob. Jak beda trzy dni czyscili swoj serwer, to beda o tym dluzej pamietac. A poza tym jak nie sprostuja to akcje mozna powtorzyc

Komentarz

Pracuję...
                              X