Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy ktoś z was wybiera sie do Radomia na meczyk?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy ktoś z was wybiera sie do Radomia na meczyk?

Jakbyście mieli miejsce w furze to sie odezwac na gg albo na forum swoje gg zostawić czy tez przez priva
    Legia i wszystko jasne

prowokacja ?

Komentarz

Re: Czy ktoś z was wybiera sie do Radomia na meczyk?

Zamieszczone przez legionista2
      Jakbyście mieli miejsce w furze to sie odezwac na gg albo na forum swoje gg zostawić czy tez przez priva
      kali jesc kali pic

Komentarz

Piszcie tylko na temat,bo akurat dobrze,ze zostal zalozony - - do meczu 3 dni . . . :>
        Do Radomia jest ok.100 km ,wtorek jest wolny,wiec wszyscy jechac,nie ma tlumaczenia
        Kiedy jest dokladnie mecz ? ? ?
        WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
          Piszcie tylko na temat,bo akurat dobrze,ze zostal zalozony - - do meczu 3 dni . . . :>
          Do Radomia jest ok.100 km ,wtorek jest wolny,wiec wszyscy jechac,nie ma tlumaczenia
          Kiedy jest dokladnie mecz ? ? ?
          13 albo 13.30

Komentarz

Zamieszczone przez ems
            prowokacja ?
            Nie, to przecież R., kumpel Lakersa. :> Mecz na pewno nie jest o 13.00. Słyszalem za to wersję "13.15", ale wydaje mi się że że jest o 13.30.
            Bilety są ostatecznie po 5 zł, zatem niewiele........
            Podczas meczu będą również rozprowadzane cegiełki na rzecz chorego na ALS b. piłkarza Radomiaka M. Ogorzałka.

Mecz Broni Radom z Kozienicami w PP, odbywający się w tym samym czasie, został odwołany(i tak nikt by nie przyszedł ), a dokładniej - przeniesiony do Kozienic.
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Nauczcie sie, ze o wyjazdach nie rozmawia sie w internecie!

Komentarz

Jesli mecz jest o 13 to ja nie jade, o 10 graja rezerwy Piaseczna z Legionem. Zapraszam rowniez na ten meczyk, gramy w Piasecznie.
                Legia To MY

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                  prowokacja ?
                  qurde zadna prowokacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!

Zwój ziom !! ja pierdziele ........
                  racja ze nei jezdzi sie z takimi tematami na forum ale temat jest temat dobry i wazna opcja wiadomo ze sie nie gada w necie o wyjazdach ale ludzie to jest sparing!! wystarczy zalozyc temat t reszte gogadać inaczej ...

Komentarz

dla czego jak pisze z innego kompa to mam postów "1" a ze swojego mam normalnie ... ?

Komentarz

Zamieszczone przez Adams_
                      Nauczcie sie, ze o wyjazdach nie rozmawia sie w internecie!
                      Nie rozmawia sie o miejscu , godzinie zbiórki itp.,ale godzine meczu,czy pociągi to co za problem obczaić ? ? ? :P
                      WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Mecz jest ostatecznie o 13.30.
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

a czy moglby mi ktos mailika podeslac, badz na gg powiedziec czy jak, gdzie i o ktorej sie ustawiamy?? plizzzzzzzzzzzzz
                          Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                            Mecz jest ostatecznie o 13.30.
                            No to miałęm racje :>

Komentarz

Wlasnie, w ogole cos wiadomo z tymi pociągami blabalbalbla??
                              5 złotych?? To esktra Mam nadzieję ze pojedziecie, będziecei swiadkami mego debiutu :buhaha:

Tylko mam zakaz darcia się, i jakby co to jestem an silowni
                              Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
                              /Chillout squad/

Komentarz

Pracuję...
                              X