Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak to jest z tymi wyjazdami?

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak to jest z tymi wyjazdami?

Siemano Bracia. Jakiś czas temu pisałem post związany z pomocą dla 'nowego' na Żylecie, dzisiaj juz po kilkunastu wizytach na stadionie szukam kilku odp odnośnie wyjazdów. Juz za tydzień jak wiecie L gra z podpizdziem i stwierdziłem ze czas na pierwszy wyjazd. Moja wiedza na temat wyjazdów jak i organizacji wypadów jest zerowa. Tak więc do sedna, z mej miejscowości do Bielska będzie owiele bardziej korzystniej jeżeli minę Warszawe, ale wtedy mogę powiedzmy tak od siebie wbić na sektor gości czy wcześniej jest jakaś zbiórka czy coś? I jeszcze sytuacja w Bielsku: Tak z ciekawości, chuliganka Podbeskidzia istnieje?

Zamieszczone przez Christopher Zobacz posta
    Tak z ciekawości, chuliganka Podbeskidzia istnieje?
    W Bielsku tylko BKS!

Komentarz

To oczywiste!

Komentarz

Zamieszczone przez Christopher Zobacz posta
        L gra z podpizdziem
        Po pierwsze, to staraj się trzymać odpowiedni do tego forum poziom.

Komentarz

To jak w końcu z tym 'PODBESKIDZIEM BIELSKO-BIALA SA?

Komentarz

Sektor gości jest mały i szansa dla Ciebie na bilet tam....... nikła, ale w Bielsku wchodzi się też na sektor połozony przy sektorze gości ( bilety na miejscu, bo tam rządzi BKS )

Komentarz

Pójdę inkognito i po sprawie )

Komentarz

To jest tak ,ze takie marne prowokacje juz nawet nie są zabawne .
                Po drugie to ty możesz pojechać, ale jak cie z fabryki wyślą do Ciechocinka ,a po trzecie to *********** z tego forum ...

Mort też gdzieś wyjechał?

Komentarz

Zamieszczone przez stary wyga Zobacz posta
                  To jest tak ,ze takie marne prowokacje juz nawet nie są zabawne .
                  Po drugie to ty możesz pojechać, ale jak cie z fabryki wyślą do Ciechocinka ,a po trzecie to *********** z tego forum ...

Mort też gdzieś wyjechał?
                  Nie wiem gdzie ty doszukujesz się prowokacjii. Myślałem że zadam jedno pytanie, otrzymam szybką odpowiedź, ale NIE no bo po co... W każdym razie i tak dzieki za starania. Strzała.

Komentarz

Musisz mieć bardzo "mocną konstrukcję" bo chłopaki Ci w najróżniejszy sposób wprost mówią żebyś się ogarnął a ty brniesz dalej w swoje.
                    Wyłącz kompa, wyciągnij kabel od neo, jedź na Łazienkowską .... dopiero po jakimś czasie....no po kilu latach może zakumasz ocb.

Nie słuchasz rad ??? to wymyślaj nowego nicka.
                    " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

Żadnych nowych nicków wymyślać nie będę, aczykolwiek zastanawiam się czym niby podpadlem, rozumiem że wy na pierwszym wyjeździe tez wiedzieliście co i jak. Dobra kit z tym, temtu nie ma sensu dalej ciągnąć bo nic z tego nie wynika..

Komentarz

Większość z nas "co i jak" na wyjeździe dowiedziało się w realu, czyli na pierwszym wyjeździe, a nie przez forum... ba, będąc na pierwszym wyjeździe nie zdawałem sobie sprawy z istnienia forumki.

Komentarz

I poprzez lekturę prawilnej "Naszej Legii".
                          Tam kibolskie zasady ,były zawsze dobrze opisane
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Szczerze mowiac to tutaj na pomoc bym nie liczyl. Skoro pytasz to wnioskuje, ze na mecze smigasz sam i nie masz znajomych, ktorzy by Cie na wyjazd zabrali i wyjasnili co i jak. Jesli tak wyglada Twoja sytuacja to jesli chcesz jechac z grupa na wyjazd to zostaja Ci raczej wyjazdy na stadiony z duzo wiekszymi sektorami gosci niz ten na Podbeskidziu - sorry, taki mamy klimat.

Komentarz

Kiedyś zasady poznawałeś od starszych,ojca,brata czy kumpli z osiedla.Pierwszy wyjazd na ściemce że niby do kolegi czy jakaś inna bajka.Pojechałeś zobaczyłeś,nauczyłeś się paru nowych tekstów,zachowań w grupie itd. Czekałeś z utęsknieniem aby jak najszybciej polecieć w trasę jeszcze raz i następny itd.itd.!!!Teraz zasad uczy net? Co za czasy?
                              P.S. To były czasy bez specjali,spontan 100%!
                              Ostatnio edytowany przez pijak z Wo(L)i; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Pijacy i złodzieje są...
                              https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Komentarz

Pracuję...
                              X