Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto chce pograc na hali...?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kto chce pograc na hali...?

W kazdy poniedzialek gramy na hali, niestety dosc daleko (w rembertowie, na hali AON) i dosc pozno (21.00) Jesli ktos jest chetny, zapraszamy, na prawde nie wychodzi drogo...
    Mistrzem Polski jest Legia...!!!

A moze ktoregos razu udaloby sie zorganizowac jakis mini turniej halowy, np. druzyny z forum lub osiedlowe...?

Komentarz

Zamieszczone przez Misiek88
      A moze ktoregos razu udaloby sie zorganizowac jakis mini turniej halowy, np. druzyny z forum lub osiedlowe...?
      a druzyny z Warszawskiej Ligi Szostek Pilkarskich tez moga byc? :>
      OFMC

Komentarz

Jezeli myslisz ze wystawianie przeciwko kompletnym amatorom zorganizowanych druzyn ma jakis sens...

Komentarz

Nie wiem czy po takiej akcji reszta sie nie zniecheci, bo jak dla mnie to moze byc druzyna zlozona nawet z chlopakow grajacych w Legii. Choc wolalbym sie spotkac na boisku z polonistami...

Komentarz

Zamieszczone przez Misiek88
            Jezeli myslisz ze wystawianie przeciwko kompletnym amatorom zorganizowanych druzyn ma jakis sens...
            jakbys nas zobaczyl w akcji, to bys nigdy nie okreslil nas grupa zorganizowana
            a powaznie, raczej myslelem, ze ma to miec charakter towarzyski, a ze u nas wszyscy kibicuja Legii... maja niektorzy juz brzuszki, ale... nie to nie
            OFMC

Komentarz

Nie ma problemu, chodzi mi tylko o zachowanie formy zabawy. Zeby kazdy mogl cos miec z tej gry, bawic sie sama gra, a nie wypruwac zyly. Zrozumialem po prostu, ze macie konkretna ekipe z ktorejs z wyzszych lig... Sorrki i moze jednak sie spotkamy na boisku

Komentarz

W tej chwili ciezko juz cokolwiek wynajac, bo terminy sa obsadzone, ale my mamy rezerwacje na kilka miesiecy. Placimy 75 zl/h

Komentarz

jeżeli ten poniedzialek także jest aktualny to ja sie zglaszam, z moim kolegą
                  ilu Was tam już jest, i jak wiekowo stoicie :P
                  i ew. bym byl wdzieczny za dojazd... 122 ?? 105 ??
                  "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Termin jest dość uciążliwy. Gdyby to był w weekend, to ja nawet miałbym całą ekipę na granie. Ale nie w pon. Nie da się w eekend?
                    Legia
                    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

ja chetnie taz pokopie ale z piaseczna do rembertowa jest kawalek i jeszcze taki dzien i godzina o ktorej wroce do domu moze jakies inne miejsce na granie ??

Komentarz

Zamieszczone przez Raekwon99
                        Zamieszczone przez pijak
                        jeżeli ten poniedzialek także jest aktualny to ja sie zglaszam, z moim kolegą
                        ilu Was tam już jest, i jak wiekowo stoicie :P
                        i ew. bym byl wdzieczny za dojazd... 122 ?? 105 ??
                        jak z Bielan to 515 z Wilsona jedziesz do pętli AON
                        eee o ***** ale ja orient pokićkało mi sie z WATem '8
                        teraz kojaże... miałem w rembertowie szkolenie P.O.
                        strzelanie z karabinków pneumatycznych
                        fakt faktem, że jak Misiek potwierdzisz że w ten pon. też gracie, to bede chętny...
                        "...i na dobre i na złe"

Komentarz

A ile tam miejsc macie?

Komentarz

Ten poniedzialek (10.11) tez jest aktualny, wiec zapraszam chetnych... Przedzial wiekowy 20-35 lat, poziom mocno amatorski i spokojna gra, kontuzje nie groza. Kiedys trzech z nas gralo w Lidze Fanow, ale ekipa sie rozpadla, reszta gra tylko dla przyjemnosci. Z dojazdem jest tak, ze najlepiej z centrum 515, z powrotem istnieje duza szansa zalapac sie na samochod, najczesciej w strone Ursynowa i Woli, ale tego zagwarantowac nie moge

Komentarz

W tej chwili jest nas najczesciej 8 lub 9, ale na hali spokojnie mozna grac przy 15-16 osobach, oczywiscie ze zmianami. Dlatego na razie nie grozi nam "przeludnienie", jeszcze raz zapraszam, bo nie jest drogo (wychodzi 5 zl/os)

Komentarz

Pracuję...
                              X